Německý eshop

14.11.23 11:04

Německý eshop

Ahojky, neznáte prosím někdo eshop v Německu s potravinami, který dováží do ČR? Teď před Vánocemi by se to docela hodilo 😄 Díky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11560
14.11.23 11:29

Tak není ČR, jako ČR. Takže možná zmínit město… Ale z principu mi to moc nedává smysl, protože doprava by byla nelevná. Možná potraviny mají levnější, ale služby jako takové teda asi ne. A ani není jasné, jak se to oficiálně třeba s hygienou a potr. inskepcí…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22948
14.11.23 12:41

Na Fb je pár skupinek, které dováží na objednávku potraviny a oblečení..Helena Pospíšilová, ale nevím, zda ještě funguje..můj online se to jmenovalo, tuším :think: Hodně jsem od ní objednávala, ale už je to pár let zpět.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat