Nemizicí vyrážka u dítěte

Anonymní
12.12.19 20:16

Nemizicí vyrážka u dítěte

Ahoj, v zoufalství už jsi jdu pro radu, dcera má poslední měsíc neustále vyrazku, na trislech, kolem pusy a zadečku, mazala jsem ji to sudocremem, bepanthen, imazol, ten jediný trochu pomáhal, doktorka ji napsala mast 2drem reha, ale nic moc nepomaha, imazol ji to vysusil, takže během dne třeba pupínky neměla, ale k večeru ji to pěkné zcervenalo a jelo to od znova. Jsou to takové drobné pupínky, které se pak slijou do rudé skvrny. Na koupání používám linolea olej, teď to měla lepší, ale po koupání, spíš až po utreni ručníkem ji to zase zrudlo, tak ze by alergie na prášek na praní? Díky za každou radu už jsem z toho nešťastná

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23
12.12.19 20:26

Ahojda, my měli u 8 mes. syna zarudlé v podkolení jamce (asi půl roku). Po bepanthenu na chvíli zmizelo a zase vylezlo, doktorka, že má plíseň, mazat imazolem jsme museli dlouhodobě (2 mes. - je to i v pribalivem letáku) a zmizelo to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.12.19 20:35

@besynka imazol to vždy vysusil krásně ale během dne se to zase objevilo, už nevím co vyzkoušet, hlavně ani nevím co to je, s doktorkou jsem to konzultovala jen po telefonu(několikrát), protože nemám co ukázat, přes den tu vyrazku nemá, vesměs až k večeru, už mě jen napadlo to vyfotit nebo jiný práci prášek na přání.. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
13157
12.12.19 21:13

Začni práškem na prani. To je první, co je třeba změnit při ekzému. Dále přidej máchání a místo aviváže ocet. No a pokračuj v mazání a uvidíš. A vyfotit ekzém pro doktorku také není špatný nápad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
252
12.12.19 21:23

Dcera měla podobný problém, nakonec se zjistilo, že to je z vlhčených ubrousků. Takže určitě tu vyrážku vyfotit, já taky fotím a ukazuju doktoroj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2775
12.12.19 22:01

Já měla u sebe problém s kůži. Pořád mě svědili ruce, nohy a taková vyrážka. Změnila jsem praci gel. (předtím persil, ariel) a ted už jedině z dm nature je v sáčku, ten kupují na barevné prádlo. Na bíle prášek od sava. Dávam i dezinfekci na prádlo, taky od DM za 50Kč litr, vystačí na cca měsíc. A na mytí používám sprchový olej atoderm od biodermy. Atoderm je na problematickou pokožku. Netuším co pomohlo jesti gel, či dezinfekce na prádlo nebo ten sprchový gel, ale mám klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama