Nemocenská pozdě

Anonymní
26.7.23 18:18

Nemocenská pozdě

Zdravím začal jsem marodit od 4.4. A 14 dní mi normálně zaplatil zaměstnavatel a teď sociálka, která mi to posílá složenkou a první složenka přišla 15.5, druhá 5.6 a teď mi, to ještě vůbec nepřišlo nemáte s tím zkušenost, že se to takhle opozdí nebo tam mám zavolat nejsem moc komunikativní, tak se zeptám radši zde.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
65443
26.7.23 18:19
@Anonymní píše:
Zdravím začal jsem marodit od 4.4. A 14 dní mi normálně zaplatil zaměstnavatel a teď sociálka, která mi to posílá složenkou a první složenka přišla 15.5, druhá 5.6 a teď mi, to ještě vůbec nepřišlo nemáte s tím zkušenost, že se to takhle opozdí nebo tam mám zavolat nejsem moc komunikativní, tak se zeptám radši zde.

tak zavolej sestřičce, kdy posílali lístek na peníze

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
161
26.7.23 18:23

Vzhledem k tomu, že je konec měsíce tak bych určitě zavolala sestřičce kdy a nebo zda vůbec ti posílala lístek popř. si pak zavolej na ČSSZ.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.7.23 18:27

@vokishka Právě už nemarodím od pondělí už pracuji a neschopenku už mám ukončenou a doktorky jsem se na to ptal a ona to prej neovlivní, že nejsem jediný kterému, to chodí později, ale tohle už je hodně dlouho.

  • Citovat
  • Upravit
21728
26.7.23 18:28

Buď sestřička neposlala na konci června tzv. lístek na peníze a nebo se ta složenka ztratila. V dnešní době fakt nechápu, proč si to nenecháváš posílat na účet…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21728
26.7.23 18:30
@Anonymní píše:
@vokishka Právě už nemarodím od pondělí už pracuji a neschopenku už mám ukončenou a doktorky jsem se na to ptal a ona to prej neovlivní, že nejsem jediný kterému, to chodí později, ale tohle už je hodně dlouho.

No to už ti to nejspíš přijde najednou za oba měsíce.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65443
26.7.23 18:30
@nozu píše:
No to už ti to nejspíš přijde najednou za oba měsíce.

pokud se jí teda šek někde neztratil

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21728
26.7.23 18:31

@vokishka jo, to je dost pravděpodobné, že to pošta někde ztratila..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11991
26.7.23 18:33

Tak to přijde naráz.
Stalo se mi předloni. Asi neposlali lístek na peníze, ale v půlce měsíce jsem PN ukončila a pak to přišlo ke konci měsíce dohromady.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.7.23 18:40

@nozu Počkám ještě do pátku, pak to začnu obvolávat. Právě jsem chtěl, to posílat na účet. Dával jsem zaměstnavateli číslo účtu jelikož dostávám výplatu na ruku no a pak mi přišla domů složenka, tak sem to nějak nehrotil, když to dorazilo.

  • Citovat
  • Upravit
526
26.7.23 18:49
@Anonymní píše:
@nozu Počkám ještě do pátku, pak to začnu obvolávat. Právě jsem chtěl, to posílat na účet. Dával jsem zaměstnavateli číslo účtu jelikož dostávám výplatu na ruku no a pak mi přišla domů složenka, tak sem to nějak nehrotil, když to dorazilo.
Číslo účtu máš řešit s ČSSZ. Ta ti tu nechopenku posílá. To se zaměstnavatele netýká kam si to necháš posílat :nevim:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat