Kolikátého vám chodí nemocenská?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Anonymní
Napsat příspěvek
Reakce:
Velikost písma:
Anonymní
Anonymní
26.7.23 17:30
@lucad77 asi to tam doktorka posílala 12.6 takže to znamená že to mělo do 12.7 přijít?
- Citovat
- Upravit
Anonymní
26.7.23 17:31
@lucad77 asi to doktorka posílala 12.6 to znamená že to mělo do 12.7 už přijít?
- Citovat
- Upravit
Anonymní
26.7.23 17:36
@Anonymní píše:
@lucad77 asi to doktorka posílala 12.6 to znamená že to mělo do 12.7 už přijít?
Moje doktorka to posílá koncem měsíce kolem 25. a nejpozději do začátku dalšího měsíce mám peníze na účtě.
- Citovat
- Upravit
Zdravím, zajímalo by mně, kolikátého vám přišla nemocenská? Že už čekám skoro měsíc a nic mi zatím nepřišlo