Kolikátého vám chodí nemocenská?

Anonymní
26.7.23 17:01

Kolikátého vám chodí nemocenská?

Zdravím, zajímalo by mně, kolikátého vám přišla nemocenská? Že už čekám skoro měsíc a nic mi zatím nepřišlo :think:

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24771
26.7.23 17:07

Podle toho, kdy poslal doktor tzv. lístek na peníze.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.7.23 17:26

.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
26.7.23 17:30

@lucad77 asi to tam doktorka posílala 12.6 takže to znamená že to mělo do 12.7 přijít?

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
26.7.23 17:31

@lucad77 asi to doktorka posílala 12.6 to znamená že to mělo do 12.7 už přijít?

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
26.7.23 17:36
@Anonymní píše:
@lucad77 asi to doktorka posílala 12.6 to znamená že to mělo do 12.7 už přijít?

Moje doktorka to posílá koncem měsíce kolem 25. a nejpozději do začátku dalšího měsíce mám peníze na účtě.

  • Citovat
  • Upravit
4385
26.7.23 17:38

Každý to má různě, dle toho kdy lékař odešle lístek.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat