Nemocenská za listopad 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 14:48
Nemocenská za listopad 2018

Už někomu přišla nemocenská? Pražská OSSZ.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 14:56

Myslíš, že to posílají naráz všem?
Muži za říjen (marodil několik týdnů) přišla nemocenská až 5.12. (jedná se o pražskou pobočku)

Klarinet90
Povídálka 12 příspěvků 14.12.18 13:17

Ono to chodí každému jinak a hlavně každý měsíc taky jinak :D nechápu to

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.18 16:51

Já myslela že maj dva terminy kdy to posílaj.tk ještě nikdy jsem nemarodila tak nevím no

Klarinet90
Povídálka 12 příspěvků 17.12.18 08:03
@Anonymní píše:
Já myslela že maj dva terminy kdy to posílaj.tk ještě nikdy jsem nemarodila tak nevím no

Oni to posílají každý den někomu hold musíš počkat až na tebe dojde :joy:

Baumrtnik
Nováček 1 příspěvek 19.12.18 19:49

Už chodila nemocenská snad do vánoc prijde

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.18 14:10

Mě chodí vždy 20-tého a dneska nic takže myslím že mají frmol a do Vánoc to nebude :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.18 15:10
Nemocenská listopad 2018

Dnes jsem volala na OSSZ Praha a bylo mi řečeno že mi nemocenská přijde až 31.12.2018 dnes teprve poslali peníze do ČNB…super vánoce …za to že zpochybnila účetní i paní na sociálce…dámy jsou vysmate jsou v naprostém klidu…jsem matka samozivitelka …uvažuji ji ze podám stížnost …

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.18 16:49
@Anonymní píše:
Dnes jsem volala na OSSZ Praha a bylo mi řečeno že mi nemocenská přijde až 31.12.2018 dnes teprve poslali peníze do ČNB…super vánoce …za to že zpochybnila účetní i paní na sociálce…dámy jsou vysmate jsou v naprostém klidu…jsem matka samozivitelka …uvažuji ji ze podám stížnost …

Na co podáte stížnost? Oni mají na vyřízení 30 dní a lístek na peníze se odevzdává vždy k poslednímu dni předešlého měsíce tzn že oni stále mají času dost. Tudíž se vám akorát vysmějí. Taky si uvědomte že tam sedí lidi ne stroje, každý má právo udělat chybu :nevim:

Lasenec
Nováček 1 příspěvek 20.12.18 18:04

Ano máte pravdu sedí tak jenom lidí.....když tam voláte tak vám odpoví že je vše v pořádku ze daný platební příkaz…po 14 dnech na účtu nula tak je to trochu divné…tak opět voláte na Ossz a tam vám řeknou že chybí lístek na peníze trochu divné…dělají si z lidí blázny!!!!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.18 18:07

Nechápu proč by se měli někomu smát do tváře…

Klarinet90
Povídálka 12 příspěvků 23.12.18 11:10

na co chcete podat stížnost na to ,že mají ze zákona 30 dnů na vyplacení . :lol: bože můj stímhle se nedá počítat každý měsíc stejně

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Souboj zadků: Líbí se vám víc pozadí Martina Zounara, nebo Martina Krause?

Dva herci odlišné postavy, dva zadky, které ti dva ukázali na jevišti před... číst dále >

Svědek promluvil o muži, který se pokusil upálit: Muselo to mít souvislost s Palachem

V pátek odpoledne se na Václavském náměstí pokusil o sebevraždu starší muž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >