Nemocný kojenec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 11:00
Nemocny kojenec

Zdravím, mám 4mesicní holčičku. Bohužel stále jde z nemoci do nemoci vždy je tak 4dny v pohodě a pak zase začne rýma a kašel. Máte někdo něco co by ji pomohlo zvýšit imunitu? Jsem prvorodicka a opravdu si nevím rady Dr. Říká jen odsavat a dávat kpičky ale já fakt už nevím děkuji moc.

Přečtěte si článek: Kojenecké období

Reakce:
Aduš8
Závislačka 4122 příspěvků 11.04.19 11:11

Probiotika? Jinai bych bez porady s lékařem nic jiného nedávala. Nemáte doma přetopeno? Zvlhčovat vzduch, aby sliznice nevysychala a preventivně proplachovat nos mořskou vodou

1mila2
Zasloužilá kecalka 765 příspěvků 11.04.19 11:39

Nemuze mit na neco alergii a proto rymu?
Jinak jsem nicim nedopovala. Zamer se na teplotu doma, obleceni male. Nerve ti treba venku a nedycha studeny vzduch? Ja mela holku nemocnou hned, jak mi tchanovci zacali rikat ze ji malo oblikam a ze ji ofoukne a bla bla bla. Takze jsem ji poradne oblikla, ona se zpotila jak mys a hned byla marod. Kluka teda moc nebalim.
Mame doma 20-21 stupnu, kluk (3M) ma dupacky, bodycko, ponozky a lehkou mikcu. Na spani ho prikryju dekou. Takhle ho hazim do fusaku do kocarku, nebo do fusaku do autosedacky. Cepicku davam minimalne, protoze ma fusak stejne stazenej kolem hlavy. Minule jsem ho venku upekla (jak ted bylo uz velke teplo) a pak mi doma kuckal a teklo mu z nosu. Takze u nas je to teplem, jakmile je upecu, tak maj rymu.

Rive
Ukecaná baba ;) 1610 příspěvků 11.04.19 11:46

Chce to často doma větrat, krátce a pořádně, zvlhčovat vzduch.
K postýlce můžeš dát rozkrojenou cibuli.
Pokud kojíš, tak zvedni přísun vitamínu C, neboj se pořádné dávky, nejlépe třeba sypké cečko z dmka plus smíchat se sodou a to pít.

mikes89
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 11.04.19 12:01

Urcite probiotika

fly.zuzka
Kecalka 123 příspěvků 11.04.19 14:51

Omezila bych určitě (pokud je to mozne) nakupování s mimi, jízdu mhd atd. Jinak je i dobre dávat 1× týdne Osccillococcinum.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 18:18

@fly.zuzka mohu ji ho dat Jo? Já myslela ze je pro dospělé

fly.zuzka
Kecalka 123 příspěvků 11.04.19 19:07
@Anonymní píše:
@fly.zuzka mohu ji ho dat Jo? Já myslela ze je pro dospělé
Já ho taky dávala malému už cca ve 3 měsících, ale nedala jsem celou tubu, tu dávám až od roka.Dala jsem cca ctvrtku.Ale švagrová dávala mimi celou tubu. Rozpustila jsem to ve lžicce vody.
fly.zuzka
Kecalka 123 příspěvků 11.04.19 19:08
@fly.zuzka píše:
Já ho taky dávala malému už cca ve 3 měsících, ale nedala jsem celou tubu, tu dávám až od roka.Dala jsem cca ctvrtku.Ale švagrová dávala mimi celou tubu. Rozpustila jsem to ve lžicce vody.

A může to už malé mimi. Informovala jsem se.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 20:33

@fly.zuzka tak Dekuju moc :)

fly.zuzka
Kecalka 123 příspěvků 11.04.19 21:07
@Anonymní píše:
@fly.zuzka tak Dekuju moc :)

Nemáte vůbec zač.

DanielaS
Stálice 75 příspěvků 12.04.19 14:00

Mate moznost ji nechavat spat venku? Kdyz je vzhuru a krici, nabira studeny vzduch, ale kdyz je klidna, je to na otuzovani fajn.

Váš příspěvek
Reklama