Nemohla jsem se hýbat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 23:34
Nemohla jsem se hýbat

Prosím jen o rychlé uklidnění. Mám dlouhodobé třesy, tiky, brnění těla, chvilkové oslepnutí, krátké výpadky, třeba nevím kde jsem a co se děje.

Po všech vyšetřeních- pineární cysta v mozku. Poslední dobou otřesné bolesti hlavy.

Teď k věci. Usínala jsem, Přemýšlela, zavřela oči a po chvíli je chtěla otevřít, šlo jenom jedno a viděla jsem jen malinké světýlko z kuchyně. Nemohla jsem se vůbec pohnout, celé tělo mi brnělo, neviděla jsem nic, nemohla se vůbec nijak vší silou pohnout. Ale byla jsem plně při smyslech, poslouchala jsem jak dýchám. Myslela jsem si, že asi fakt umírám :lol:
Bylo to hrozný, tvralo to asi 20-25 sekund. Prosím, o co šlo? Strašně se teď bojím jít zase spát, nechci to už zažít.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 03.04.19 23:37

Tak, co už si klidná?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 23:38

Jen podotknu, spánková paralýza to nebyla, nespala jsem ještě. Jen usínala, to vím jistě.

Uživatel je onlineTaka
Ukecaná baba ;) 1044 příspěvků 19 inzerátů 03.04.19 23:38

Buď souvislost s cystou, nebo spánková paralýza. Hoď to do Googlu. Pokud by to bylo ono, máš trošku štěstí v neštěstí… Bývá to totiž milionkrát horší :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 23:38
@Průzkumník píše:
Tak, co už si klidná?

Neeee :lol: Fakt to bylo hrozný

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 03.04.19 23:39
@Anonymní píše:
Jen podotknu, spánková paralýza to nebyla, nespala jsem ještě. Jen usínala, to vím jistě.

Elesdéčko? :mrgreen:

Uživatel je onlineTaka
Ukecaná baba ;) 1044 příspěvků 19 inzerátů 03.04.19 23:39
@Anonymní píše:
Jen podotknu, spánková paralýza to nebyla, nespala jsem ještě. Jen usínala, to vím jistě.

S křížkem po funuse… Paralýza to může být i při usínání, ne? Tělo usne rychleji než mozek… Obrazně řečeno.

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 03.04.19 23:39
@Anonymní píše:
Neeee :lol: Fakt to bylo hrozný

Tak si natáhni budíka na 30 sekund, zkus to znovu a napiš. :*

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 23:42

Asi jdu pokračovat ve spánku, no doufám, že se to znovu nestane. Při paralýze nebrní celé tělo, ne? :think:

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 03.04.19 23:50
@Anonymní píše:
Asi jdu pokračovat ve spánku, no doufám, že se to znovu nestane. Při paralýze nebrní celé tělo, ne? :think:

Nééé, jdi spinkat a ráno nám napiš. :*

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.19 00:21

Spánková paralýza je málokdy ve spánku. Většinou je právě když usínáš, nemůžeš se hnout, nadechnout, pohybovat očima, prostě nic.

tininas
Ukecaná baba ;) 1869 příspěvků 04.04.19 00:41
@Anonymní píše:
Prosím jen o rychlé uklidnění. Mám dlouhodobé třesy, tiky, brnění těla, chvilkové oslepnutí, krátké výpadky, třeba nevím kde jsem a co se děje.

Po všech vyšetřeních- pineární cysta v mozku. Poslední dobou otřesné bolesti hlavy.

Teď k věci. Usínala jsem, Přemýšlela, zavřela oči a po chvíli je chtěla otevřít, šlo jenom jedno a viděla jsem jen malinké světýlko z kuchyně. Nemohla jsem se vůbec pohnout, celé tělo mi brnělo, neviděla jsem nic, nemohla se vůbec nijak vší silou pohnout. Ale byla jsem plně při smyslech, poslouchala jsem jak dýchám. Myslela jsem si, že asi fakt umírám :lol:
Bylo to hrozný, tvralo to asi 20-25 sekund. Prosím, o co šlo? Strašně se teď bojím jít zase spát, nechci to už zažít.

Kdybys k tomu umírání nedala smajlíka, tak bych Ti to možná i sežrala. :D :D :D

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 04.04.19 00:44
@tininas píše:
Kdybys k tomu umírání nedala smajlíka, tak bych Ti to možná i sežrala. :D :D :D

Umírá s úsměvem na rtech. :mrgreen:

Uživatel je onlineTableta
Závislačka 4838 příspěvků 04.04.19 07:00

Paralýza. Laicky řečeno mozek je vzhůru a tělo spí. Taky se mi to jednou stalo a navíc jsem nemohla dýchat. Myslela jsem, že umírám. Snad to bylo poprvé a naposledy :poblion:

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 04.04.19 07:08

Rozhodne paralyza. Ta se objevuje predevsim pri usinani, a ne pri hlubokém spánku.. Brnet telo te pri tom klidně muze.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama