Nemůžu jíst

2326
10.5.16 19:39

Nemůžu jíst

Hezký večer,

mám dlouhodobě různé zdravotní problémy. Byla mi zjištěna celiakie, intolerance laktozy a celkově porucha vstřebávání živin, což se projevilo dalšími problémy. V žaludku mám bakterii helicobactera pylori, nepodařilo se jej zlikvidovat ani kombinaci antibiotik a způsobuje mi další a další vredy v žaludku a dvanáctníku. Bohužel už 3 dny nemůžu jíst. Cokoliv snim do půl hodiny vyzvracím a je mi dost zle. Včera jsem udržela v sobě jen pár hroznů. Dneska už ani kousek banánu ne. Přestala jsem pociťovat hlad. Nemáte radu, jak jinak se těch vředů zbavit a co zkusit jíst? Léky taky v sobě neudržím. Jen čerstvé ovocné šťávy. Už jsem celkem vyčerpaná. Ve stresu nejsem, takže to nechápu..

Edit chyby

Příspěvek upraven 10.05.16 v 19:46

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6371
10.5.16 19:42

Co takový ty Nutri drinky pro seniory :nevim:
Co na to doktoři? Takhle to dlouhodobě nejde :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2326
10.5.16 19:44

Teď jsem u doktora nebyla, nedoplazim se tam a na gastro jsem objednaná na pondělí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16985
10.5.16 19:44

@Gabulle kdyz jsem mela vredy, tak se ovoce a stavy zrovna nedoporucovaly - drazdi to steny zaludku :think: Take bych zkusila Nutridrinky a poradu s doktory :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7974
10.5.16 19:47

A ta tvoje varianta je rezistentní na antibiotika? Obvykle když nezabere koktejl, tak se ještě otestuje vyšší dávka delší dobu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2326
10.5.16 19:50

@kotyk vůbec netuším, další informace se dozvím až v pondělí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7974
10.5.16 19:52

Pokud už nemůžeš jíst, ani pít, tak se prostě nech hodit na pohotovost. Jinak nutridrinky jsou celkem dobrá rada, jsou nízkolaktózové a lepek v nich určo není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7974
10.5.16 19:57

@Gabulle Testni vanilkový ensure (chutná líp než nutridrinky od Nutricie). Vychlazený po lžičkách. A pokud už vážně nic neudržíš, tak tu pohotovost.

Příspěvek upraven 10.05.16 v 20:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2326
10.5.16 19:58

Pošlu si manžela až zalehne i druhé dítko. Koupí to v Tescu? Mne je zle na zvracení, ale už nemám co, takže se jen nadavuju. Snažím se udržetv sobě leky- apo-ome a atb co mám teď na zánět slinné žlázy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16985
10.5.16 20:00

@Gabulle tak se podivej na sortiment Tesca, nevim. Ale pokud mate Tesco na dosah, tak mate i pohotovostni lekarnu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7974
10.5.16 20:01

@Gabulle V lékárně. V samotném Tescu ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2326
10.5.16 20:04

@AniNevim hyper Tesco máme 5minut cesty autem. Lékárna v tuto dobu je až v nemocnici. Mrknu na net, kde by to mohli mit. Ještě tady máme DM drogerku, tam by mohli v té zdravé výživě něco mit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
10.5.16 20:10

Raději bych pohotovost, kamarádka měla podobný problém a zjistili ji prasklý vřed, já se mám moc ráda, už bych tam byla. Držím pěsti at vše dobře dopadne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3403
10.5.16 20:12

A nemela bys by5 spis v nemocnici? :think: vzdyt to uz neni normalni :? Snad bude brzo lip

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2326
10.5.16 20:17

Už mi za zabralo to apo-ome, tak dneska už to nějak zvládnu a zítra naklusu k doktorce. Nemocnici bych se ráda vyhla, mám. doma dvě malé deti, manžel má v praci podstav a nemůže zůstat doma a jiné hlídání nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat