Nemůžu se holit?

Anonymní
30.4.20 07:01

Nemůžu se holit?

Ahoj holky. Už pár let mám takový problém a ne a ne se ho zbavit. Kdykoliv si oholím nohy, vyskáčí mi po stehnech a lýtkách svědivé pupínky, které se mým neustálým drbáním (nejde si pomoct) promění ve strupy a vypadá to fakt ošklivě. Na kožním mi poradili koupit si elektrický strojek, tak jsem tak i učinila, ale je po pořád to samý. Pupínky se mi udělají stejně. To se jako nemůžu holit, nebo co s tím?? Má někdo prosím zkušenosti? Popřípadě co vám nejvíc pomáhá na hojení a svědění? Děkuji všem.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1813
30.4.20 07:08

Používáš gel na holeni? Me se to dela, kdyz to holim bez gelu. Nebo kdyz jsem to parkrat aktivne vzala na sucho :lol: :lol: :lol: prvne dobry a vecer jsem malem chcipla :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2244
30.4.20 07:31

Gel na holení a zásadně vecer

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
30.4.20 07:33

Po holení opláchni nohy hooodne studenou vodou aspoň na 2 minuty :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25691
30.4.20 07:50

A holit směrem od kolene dolů, ne naopak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12042
30.4.20 07:58
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Už pár let mám takový problém a ne a ne se ho zbavit. Kdykoliv si oholím nohy, vyskáčí mi po stehnech a lýtkách svědivé pupínky, které se mým neustálým drbáním (nejde si pomoct) promění ve strupy a vypadá to fakt ošklivě. Na kožním mi poradili koupit si elektrický strojek, tak jsem tak i učinila, ale je po pořád to samý. Pupínky se mi udělají stejně. To se jako nemůžu holit, nebo co s tím?? Má někdo prosím zkušenosti? Popřípadě co vám nejvíc pomáhá na hojení a svědění? Děkuji všem.

Ahoj,

jak už tady zaznělo - jde o podráždění pokožky, musíš holit s gelem, nebo pořádnou mýdlovou pěnou. Popřípadě vyzkoušej epilátor, nebo voskové pásky, pokud holení způsobuje pupínky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16890
30.4.20 08:15

Holit se gelem na holeni, po holeni oplachnout studenou vodou a osetrit (vodou po holeni treba). Nebo co treba vosk? Ten se nedela tak často :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2170
30.4.20 08:19

Na holení používám klasické tuhé mydlo na ruce, udělám pěnu oholím, pak potřu klasickým děckým olejíčkem, takovým tím modrým stojí 30kč a je to taková skleněná lahvička, od alpy, určitě každé zná a neznám pupínky, ba naopak, jemnoučký jak prdýlka dítěte, oleje jako takové se mi osvědčily dost, zkus olej, ono to chvíli bude mastný, ale pak to uschne a dobrý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.4.20 08:21

Děkuji ženy, zkusím to vzít tím gelem (holím se mýdlovou pěnou právě jenom), tak uvidíme.
A něco účinného na to hojení? Vypadá to otřesně :(

• Nahlásit
  • Citovat
1616
30.4.20 08:35

Neholit proti směru růstu chloupků, po holení namazat nějakým citlivým mlékem po holení, velice dobrá je pánská welleda (i když je dost drahá). Na hojení asi moc nenamáčet a promazávat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1145
30.4.20 08:57

@onajeblond taky tak dělám, žádné gely, pěny na holení.. Napěním sprcháč, sjedu žiletkou od spodu nahoru a namazu vlhkou kůži olejíčkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1042
30.4.20 09:08

Já si taky nohy oholit nemůžu, vypadám pak stejně. Používám vosk, voskový pásky, to je nejlepší. Nebo depilátor. Obojí bolí, no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.4.20 09:13

Holky a jakým olejíčkem mažete prosím?

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
13349
30.4.20 09:22

1. Čím si tu citlivou kůži na noháš mažeš? Jako že zjevně potřebuje ošetřit každý den.
2. Co používáš na zklidnění po oholení?

Každodenně používej třeba excipial U hydrolotio, po holení bych používala třeba https://www.biooo.cz/…-p-6593.html

Na holení bych sáhla po https://www.pilulka.cz/…-foam-200-ml

obecně chceš něco co nejméně dráždivého.

(fakt není důvod platit přirážku za růžový obal - produkty po a na holení prodávané jako „pro ženy“ jsou dražší)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2170
30.4.20 09:28
@korneli píše:
@onajeblond taky tak dělám, žádné gely, pěny na holení.. Napěním sprcháč, sjedu žiletkou od spodu nahoru a namazu vlhkou kůži olejíčkem.

Jo, mě ty gely a já nevím co přijdou úplně na ho*no, akorát mě to ucpalo žiletku a oholení nic moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama