Nemůžu se přihlásit

Anonymni
5.10.09 13:55

nemůžu se přihlásit!!

:cry:
Ahojky, nemůžu se přihlásit na svůj účet, už jsem vymazala cookies, historii, restartovala.Nevím co dál.Pomozte!!! 8O
děkuju za radu petra.k z ledna 2008

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
5.10.09 14:09

Peti, tak to jsme dvě asi se stejným problémem.
Monika27

• Nahlásit
  • Citovat
7858
5.10.09 14:30

Mě se to taky stávalo hlavně když mi přihlašovaci okenko vyskočilo v prostředku obrazovky a bylo větši jak to normálni,tam se prostě přihlasit nešlo,tak jsem vždycky znovu klikla na diskusni forum dokud nevyskočilo menši přihlašovaci okenko v leve časti,tam už jsem se přihlasila v pohodě.Snad vam to pomuže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.10.09 14:56

Moniko aspoň vím, že v tom nejsem sama:-)))

Mišáčku nejde to ani z jednoho přihlašovacího okna, zkoušela jsem to několikrát:-((((.

Máme uzamčenou diskuzi, takže se k holkám nedostanu…jdu aspoň napsat sms.
Díky za rady všem petra.k

• Nahlásit
  • Citovat
JVP
569
5.10.09 15:49

Ahoj, no mně od tohoto problému pomohla Lesina :D - poslala mi znova přihlašovací údaje :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
5.10.09 16:09

Napište mi z registračního mailu, jo? :)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
8.10.09 09:47

Ahoj Lesi,
jak to se mnou vypadá???
Díky petra.k z ledna 2008

• Nahlásit
  • Citovat
1390
12.10.09 20:22

Ahojky, chci poradit těm co mají, nebo budou mít stejný problém s přihlášením jako já, že to bylo prohlížečem, v exploreru se stále nepřihlásím, s modzilou bez problému.
Snad to někomu pomůže.Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
2.11.09 12:16

Ahoj,

nemůžu se přihlásit pod „starým“ nickem, nevím kde dělám chybu :nevim: na koho se mám obrátit?
díky předem za radu :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.11.09 12:41
Adittu píše:
Ahoj,nemůžu se přihlásit pod „starým“ nickem, nevím kde dělám chybu :nevim: na koho se mám obrátit?
díky předem za radu :oops:

Adittu, zkus si prosím vytvořit nové heslo zde: https://www.emimino.cz/poslat-heslo/

Je potreba tam zadat e-mail, ktery jsi zadala pri prvni registraci a na nej ti prijde heslo nove. S tim se pak prihlas a heslo si pak muzes zmenit v nastaveni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.11.09 12:43

Prosím všechny další technické problémy hlaste sem: https://www.emimino.cz/…inocz-34014/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6955
10.1.12 16:05

Nemuzu se na pocitaci prihlasit na emimino:(

Dobry den, nemuzu se na pocitaci prihlasit na emimi abych mohla pridat nove fotky:( pise mi to ze uzivatel ani heslo neexistuje:( ale na ipadu se prihlasim bez problemu ale zase nepridam fotky:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
10.1.12 16:06

zkus promazat historii a cookies

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
10.1.12 16:07

Zkus napsat SZ profilu admin, pokud jsi si jistá, že zadáváš správně heslo, žádný caps lock, a podobně ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12982
10.1.12 16:28
Janichka píše:
Dobry den, nemuzu se na pocitaci prihlasit na emimi abych mohla pridat nove fotky:( pise mi to ze uzivatel ani heslo neexistuje:( ale na ipadu se prihlasim bez problemu ale zase nepridam fotky:(

Poslala jsem Ti email s novým heslem.

Tereza

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama