Neobvykle dlouhá menstruace

1605
3.4.16 14:42

Neobvykle dlouhá menstruace

Ach jo, potrebuju poradit.

Posledni rok a pul mam problemy s cystami a bez vyvolavacky mi menstruace neprisla.
Tento mesic poprve prisla sama od sebe, ale… Osm dni spineni a ted uz 13. den krvacim.. a moc to neslabne.
Volala jsem na gyndu, protoze mam jit na planovanou kontrolu s temi cystami 11.4.
Pry by to mohlo pockat, mam zkusit vice brat Cecko..
To jsem zkusila, ale bez ucinku. Zitra si tam tedy zavolam.
Blbe je, ze ve ct potrebuji odjet na pripravku k adopci, co je povinna a bojim se, co se mnou v pondeli doktor udela..
Nemate s tim nejaka zkusenosti? Co s tim? Cim to muze byt?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64717
3.4.16 14:44

@Kacatko1986 zažila jsem, 3 m krvácení v kuse. Jenže já kojila, jinak by mi dr napsal norethisteron a byl by klid.. já ho nemohla, takže jsem čekala :zed: ale rozhodně se neboj, zkontroluje Tě utz, pokud budeš mít nízkou sliznici, nic nehrozí. Při vysoké by se s Tebou domluvil na kyteráž.. ale to lze odložit nebo udělat ambulantně - lze se s nim domluvit ;) :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1605
3.4.16 14:48

@martina.se diky za uklidnujici odpoved! :hug: no on mi do telefonu rikal, ze by mi pichl nejakou injekci pripadne, ale ze to jsou vsechno hormony a ty mi moc rvat nechce.. no ale asi bude muset:(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64717
3.4.16 14:50

@Kacatko1986 uvidíš, každopádně se není čeho bát.. pokud je utz v pohodě, může Ti dát i ten norethisteron, i když to je takové řešení a neřešení, no - zabere to jen na chvílu, další cyklus se „uvidí“.. ale jako fakt se neboj, žádné drasťárny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
462
3.4.16 15:01

Zkus pit kontryhelovy čaj. Bylinky neuškodí o je na zmírnění krvaceni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54004
3.4.16 15:04

@Kacatko1986 určitě zajdi, krvácíš hodně? je injece, léky vše hormonální. Já tam v po jdu taky a utz rozhodne jestli to je na zákrok ale ten je rychlý takže i to je řešení ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1605
3.4.16 15:23

@Markéta80 no krvacim porad jako kdyz by mi vcera zacala menstruace, to znamena celkem dost..
jako neni to tak, ze bych nestihala menit vlozky (omlouvam se za popis), ale slabe to neni. Neslabne to proste. zitra si hned rano volam k lekari tedy.. tak snad..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54004
3.4.16 15:33

@Kacatko1986 to je blbý, to asi bude na tu kyretáž co nejdřív. Určitě to chce utz. Já naopak slabá ale dlouhá :cert: :cert:, já si myslim že je to hormonama opět rozhozené a doktorka že sliznice vysoká a neví jestli tam neni polyp :jazyk: tak tam jdu zítra, říkala těsně po ms at je to vidět a pokud tam je tak zákrok a jinak nasadí hormony na úpravu cyklu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1605
3.4.16 15:36

@Markéta80
no uvidime.. moje ex gynekolozka mi prave dala Proveru, jenze jsem po ni desne nabrala a otekaly mi nohy a prsty na rukou..
tak tento doktor mi ji nedal.. musim nejdriv shodit, coz zatim docela jde, ale pomalu (mam velkou nadvahu), tak i kvuli tomu se hormonum snazime vyhybat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64717
3.4.16 15:37

@Markéta80 jj, hormony jsou sviňa.. já na kyretáž nemusela, na utz malá sliznice, nic by to neřešilo.. @Kacatko1986 já měla fakt silnou ms, opravdu skoro 3 m :zed: uvidíš po utz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54004
3.4.16 16:22

@Kacatko1986 tak uvidíš ;), hormony jsou na prd ale většinou jediné pomůžou, doktorka řekla rovnou že mě je dá ale uvidí se až po utz, měla jsme tam i cystu ale ta že je hodně malá a nejspíš zmizí sama ale prý jestli tam bude polyp tak musí ven ale takovou ms nemam poprvé už kdysi a prostě mam hormony špatně nastavené takže si myslim že je to důvod ale uvidim zítra. Norethisteron jsem měla jednou a už nikdy to byla hrůza :jazyk: @martina.se doktorka říkala že mam sliznici hodně vysokou ale byla jsem cca 22DC a že tam nic moc nevidí tak mam přijít po ms aby tam viděla :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64717
3.4.16 16:23
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.16 17:30

Nyni jsem take začala krvacet par dnu po MS docela hodně. Dr. udělal Uzv, dal leky a bylo to. Pry hormonální porucha. Za tri dny a kousek jsem už nekrvacela.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.16 17:34

Je i jiné řešeni než norethisteron? - zkušenější.
Je to děs, hlava mě bolí stále, jsem opuchlá a to jsem v 1/3, do toho se mi rozjelo astma.

• Citovat
  • Nahlásit
1605
4.4.16 16:11

Tak jsem dnes byla na gynde a mam tu sliznici docela vyssi, tak mi dal ten norethisteron a melo by to snad do tri dnu zabrat.. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat