Neoprénová chňapka

16.6.13 09:25

Neoprénová chňapka

Mal niekto v ruke? Ako ste s nou boli spokojni? Mna strasne pokusa tato
http://www.dedra.cz/cz/produkty/?…

Mala som v rukach uz snad skoro vsetky „modely“ a pasovala mi jedine azbestova s palcom v opozicii, ale snad ich prestali vyrabat, nejde nikde nejdu zohnat. A doma kazdy radsej siahne po prepalenej azbestovej, nez novej v ktorej sa neda nic urobit. :think: Preto ma hrozne pokusaju tieto neopreny, ale zase platit do dvoch stovak za chnapku plus postovne :think: to by museli naozaj fungovat :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14973
16.6.13 09:34

Ja mam presne tyhle doma, pruhovane a jsem s nimi moc spokojena. Chvilku jsem si zvykala na manipulaci, jsou takove pevnejsi oproti klasickym latkovym.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
16.6.13 10:02

Mám, manipuluje se v ní celkem dobře, jediné, co neudělám, že nezdvihnu hrneček z vařící se vody, neuchopím třeba silikonovou formičku, na takové jemné nuance to moc není.
Nicméně jsem mistr čmoud a povedlo se mi ji propálit a od té doby to jede, už je pěkně dorvaná, mám ji asi 3 nebo 4 roky. Zrovna zvažuju, zda si koupit někdy novou. Na odizolování horkého plechu je totiž nejlepší, v klasických chňpkách ho popadnu a téměř obloukem hážu na místo určení, protože to pálí, přes tuhle necítím nic (pokud se zrovna nedotknu tou propálenou částí :lol: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16783
16.6.13 20:58

Já je mám a dobrý jen už s emi propálila když byla rozbitá trouba a moc hřála tak to popraskalo a občas se už spálím budu muset koupit nový

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat