Nepěkná pleť

1993
29.9.10 13:22

Nepěkná pleť

Zdar baby,
mám takovej problém s pletí… Před cca půl rokem jsem tenhle problém ještě neměla, potom přišla obrna lícního nervu a já brala Prednison a spoustu béčka (normální dávku jsem brala i předtim - Pangamin). Od chvíle, co jsem přestala brát Prednison (začátek prázdnin) se mi hrozně zhoršila pleť, každou chvíli novej bolák. Napřed jsem myslela, že se jen musim vyčistit od těch kortikoidů, ale když to nepomáhalo, vysadila jsem béčko. To neberu asi 14 dní, ale problém stále trvá. Obličej myju několikrát denně klasickým mýdlem, ale taky nepomáhá. Nemáte někdo nějakej tip co s tim? Zkusila bych třeba nějakou doma dělanou přírodní masku… Předem díky za tipy :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

29.9.10 13:28

Ahoj Hildo,
béčkem to určitě nebude, jestli tím Prednisonem, to nevím, je to hormon to jo…blby je, ze pokud mas rozhozeny hormony, tak to zvnejsku nijak nespravis, je potreba to resit zevnitr.
Jinak ja kdyz pred Justinou vysadila antiko, tak za 2 mesice se mi SILENE zhorsila plet a pomohl mi krem od Cutis helpu Konopný krém na akné denní i noční (ten noční je silný, určitě má cenu koupit oba dva). Používám ho pořád. Určitě se nemaž indulonou, to se ti bude tím zhoršovat. Mají ho na Hliníku v lékárně.
A jinak mi ještě pomohl Isotrexin gel, ale to je driják jako kráva, na předpis od doktora…to ale jen kdybys už byla na provaz.
A co děláte? Kdy jedeš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12980
29.9.10 13:29

Klasické mýdlo asi není nejlepší nápad.
Mě na výrazné akné pomohl krém s tee tree výtažkem - hodně silný ( skoro pálil) - zabral téměř ihned..
zkus kosmetiku s tímto olejem..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.9.10 13:38

Klasické mýdlo je asi nejhorší co mužeš na plet dát.Kupuj si přípravek na mytí obličeje.
Já nám nejlepší zkušenosti s kosmetikou wichi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3201
29.9.10 13:41

Taky muzes zkusit Jarischuv roztok z lekarny, je to sila, ale zabira.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1853
29.9.10 13:51

mýdlo ti plet odmastí a tím zvýší produkci kožního mazu -takže se ti to vlastně zhorší .Yarishův roztok je super nejlepší min.2X denně -tím nic nepokazíš .Tee tree oil je dobrý místně k desinfekci (ale musíš dávat pozor na vysušení.Záleží v jakém stavu tvá plet je pokud je to jeden bolák vedle druhýho bolí to svědí a stahuje se nedejbože pokud se ti dělají nebo začínají dělat cysty v podkoží -je nejvyšší čas na návštěvu kožního a nasazení ATB vnitřne nebo aspon lokálně Erifluid.
Určitě to nezanedbej.
PS: pokud máš opravdu zánětlivý ložiska -hlavně doma žádnou masku nezkoušej hlavně ne kvasnicovou ,to patří do rukou odborníka -samozřejmě nejdeli jen o mírné projevy ,nebo pokud se nechceš pyšnit jizvama na obličeji .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1993
29.9.10 14:02

podkožní cysty?? Jak to vypadá??

Madgirl jedu 5. listopadu :wink: Stav se někdy :wink:

Díky za tipy, ten Jarisch nezní pro začátek špatně, jdu ho koupit :wink: Už mě to fakt se-e :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.9.10 14:03

a kup si i ten krem od cutis helpu, fakt je super a stoji do dvou stovek, samotny jarisch mi nepomohl. Jarisch jsem pouzivala jako pletovou vodu misto obyc vody a vecer jsem si delala na gazu obklady. Ale pak je to treba natrit a krem potrebujes. Indulonu v teto situaci nebrat :wink: …ozvu se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1993
29.9.10 14:15

Indulonou se dávno nemažu… A co se týče konopí, mám domácí mast se zinkem, tak to zkusim :mrgreen: Že mě to nenapadlo, natírám tim kde co a funguje spolehlivě :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.9.10 14:29

Jo, tak to promin, ja myslela, ze furt jo..No, Hildi, ne, ze bych nemela duveru v tve domaci masti :mrgreen: ale tady je to presne namichany tak, aby to zabiralo, ale zaroven hydratovalo na cely den… :wink:
http://www.profilekarna.cz/…l-denni.aspx

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.9.10 15:18

Taky doporučuju dojít na kožní, tam ti dají antibiotika, jestli se ti fakt dělají takový ty šílený podkožní boláky a po dobrání budeš mít klid a hlavně nebudeš mít žádný jizvy, který jsou v tomto případě velmi časté.Pochybuju, že to zachrání volně prodejné věci typu Jarischův roztok. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
190
29.9.10 17:28

Mně nezabíralo nic, pokud vůbec, vždy chvilku. Když jsem otěhotněla, všechny pupínky zmizely a vylezly opět po porodu. Po kojení mi doktorka napsala HA Loette a je po problému

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10178
4.1.11 07:05

Holky, máte ještě některá nějaký tip? Asi vyzkouším ten konopný…
Taky jsem samý bolák :-( před těhu jsem byla u kožní, dala mi nějaké antibiotika na potírání a stejně to nepomohlo…v těhu pleť jako dětská prdýlka a po šestinedělí je to tu zase :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1568
4.1.11 08:53

Kamarádka ho také měla a zabral jí, tak na něm asi něco bude :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4296
4.1.11 09:20

Já na obličej používám od CutisHelp nejen tu sadu na ekzém, ale nejúčinnější je podle mě Konopná mast - Defekt :-D Ta mast zelená :-D a opravdu mi pomáhá na boláky po atopáku nebo když trochu venku omrznu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama