Štítná žláza a euthyrox

3384
24.9.10 17:28

štítná žláza

Ahojík všem,

najde se tu někdo kdo bere lék Euthyrox?? Já ho beru od pondělí půl tablety vždy ráno a teda ty nežádoucí účinky ty mě asi odrovnají měl nebo prošel si tím též někdo?? Díky za ifno Peta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15468
24.9.10 17:42

Euthyrox beru už léta a žádné nežádoucí účinky nepociťuju. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
24.9.10 17:42

Já to beru od malička a problém jsem neměla… Jaké máš nežádoucí účinky?

Konzultovalas s endokrinologem? Třeba je blbě dávkování… Nebo si musíš teprve nějak zvyknout :think: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28507
24.9.10 18:07

Beru Euthyrox nekolik let. Behem tehu davku 200mg/denne :roll: Nezadouci ucinky na sobe nepocituju, naopak, kdyz si lek nevezmu, tak to stoji za to :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
311
24.9.10 18:09

Taky mám Euthyrox, už několik let, nezaznamenala jsem nic takového nepříjemného…Dávku 150/den…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1709
24.9.10 20:17

Taky ho beru 75mq od loňskýho března a žádný nežádoucí účinky nemám :nevim: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
24.9.10 20:51

nežádoucí účinky? žádné neznám. naopak, pro mě znamenal vysvobození z neustálé únavy, padání vlasů a hladu.. pravda, trochu jsem přibrala, páč předtím jsem se cpala jak nezavřená.. (nemám klasickou hypothyreosu, ale tyreotitidu..)

mám „jen“ (proti ostatním..) 75mg 3× a 100mg 4× týdně, předtím jen 75tku denně, mně se dávkování hodně mění..
naopak, když mám málo, opravdu to pociťuju silně.

navíc, týden, dej mu čas, chce to tak měsíc, než se srovná hladina, ..

píšeš půl tablety, ale to může být pulka 50tky, 100vky, ..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3384
24.9.10 21:01

No doktorka mě upozornila na průjem který už mám od středy tohoto týdne a taky se potím, ale to jsem se potila už předtím…
Takže myslíte, že to přestane, až si „těla zvykne“?? Od čtvrtka má dovolenou celý týden takže to konzultovat bohužel nemohu… beru půlku tablety Mám euthyrox 50

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
24.9.10 21:10

Tak to máš malinkou dávku… Já myslím, že až tělo zjistí, že dostává, co mu chybí, tak se srovná… Když to nepřejde, tak po dovolené volej a uvidíš. Ale oni to dávají podle výsledků krve, tak by to mělo být snad dobře… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
24.9.10 21:15

to je opravdu mallinko.. manžel to nazývá homeopatickou dávkou.. :wink:
dej prášku čas aspoň 14 dní, mělo by se to srovnat. pak uvidíš..
může to být i hodně, prášek se dává podle krve, ale dr. dopředu neví, jak tělo zareaguje… napoprvé mi dala vysokou dávku, a pak snížila na těch 25mg, co bereš ty.. a pak zase zvýšila, když si tělo zvyklo, co dostává.. (ale ono záleží, co máš za poruchu.. každá reaguje jinak..)

ani o jednom z příznaků jsem neslyšela a to mám kolem sebe hoodně lidí na letroxu/eutyroxu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13351
24.9.10 23:51

Já jsem od ledna to teď brala Euthyrox 50 ale doktor říkal, že je potřeba jej zvýšit na 75 mg 1 tabletu ráno.

Chtěla jsem se zeptat jestli se vám podařilo s Euthyroxem normálně otěhotnět … nám se stále nedaří počít :nevim:

Jinak nežádoucí účinky nemám žádné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
25.9.10 08:24

právě že s letroxem/eutyroxem by se mohlo zadařit lépe, neléčené problémy štítné žlázy často způsobují problémy s početím.
my problémy neměli ani jednou..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
25.9.10 08:35

Já jsem otěhotněla 2× v pohodě, jednou z toho dokonce neplánovaně :lol:

Poprvé jsem byla předtím právě na endokrinologii na odběry, jestli mám všecko OK a není potřeba upravit dávkování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15468
25.9.10 10:44
Evčátko píše:
Chtěla jsem se zeptat jestli se vám podařilo s Euthyroxem normálně otěhotnět … nám se stále nedaří počít :nevim:

To rozhodně nezpůsobuje Euthyrox. Ten by naopak mohl pomoci, jak píše Nataša. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13351
25.9.10 16:29

Díky za odpověď.
Tak to bude zakopaný pes někde jinde :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...