Reklama

Nepere mi pračka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

barborahavlova115
Povídálka 16 příspěvků 09.08.18 15:46
Nepere mi pračka

Ahoj holky, prosimvás mám takový problém.
Mám IGNIS pračku AWW 515 s horním plněním, pere mi 5 min a pak se sekne a přestane prát. A jde mi jen jeden program, na ostatní nereaguje.
Na internetu psali vyčistit filtr ale na filtr jsem koukala a je úplně v pořádku.
Nevíte co s tím? Nějaký tip?
Kdyžtak bych zítra zavolala opraváře… :dance: :,(

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12770 příspěvků 1 inzerát 09.08.18 15:49

u nás fakt vyčistit filtr i když vypadá o.k.

Russet
Extra třída :D 10924 příspěvků 09.08.18 15:50
@barborahavlo­va115 píše:
Mám IGNIS pračku AWW 515 s horním plněním, pere mi 5 min a pak se sekne a přestane prát. A jde mi jen jeden program, na ostatní nereaguje.
Na internetu psali vyčistit filtr ale na filtr jsem koukala a je úplně v pořádku.
Kdyžtak bych zítra zavolala opraváře… :dance: :,(

Zkusila bych zkontrolovat napouštěcí hadici. Spolehla bych se teda radši na opraváře.

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2055 příspěvků 09.08.18 15:51

A má displej, že by házela nějakou chybovou hlášku? Mně dělal velký problémy ucpaný podomítkový sifon, ale to se projeví až před prvním mácháním a ždímáním, když chce pračka odčerpávat vodu. Takhle hned zkraje se mi to nikdy nestalo, možná blbne celý ovládací panel, když ti funguje jen jeden program.

barborahavlova115
Povídálka 16 příspěvků 09.08.18 15:52

@Russet Počkám na přítele až přijde z práce a mrkne na to, ale asi lepší bude zavolat opraváře :( mám tady asi tunu prádla a těšila jsem se až vyperu a ono tohle :( :( :lol:

Russet
Extra třída :D 10924 příspěvků 09.08.18 15:54
@Russet Počkám na přítele až přijde z práce a mrkne na to, ale asi lepší bude zavolat opraváře :( mám tady asi tunu prádla a těšila jsem se až vyperu a ono tohle :( :( :lol:

Nám to zas dělá pro změnu myčka, začne napouštět a konec. Vše jsme zkontrolovali a nic. Takže se k nám opravář taky podívá.

barborahavlova115
Povídálka 16 příspěvků 09.08.18 15:55

@Michelle_M Bohužel nemá žádný displej :/ je to opravdu starší pračka ale vždy dobře fungovala a já s ní jsem velmi spokojená.
Otočím jí na program barevný, začne prát uplně v pohodě jako vždy a po 5 min se jakoby sekne a nereaguje.
A další na další program (bavlnu) na to už mi vůbec nereaguje.

barborahavlova115
Povídálka 16 příspěvků 09.08.18 15:56

@Russet to je děs :(

Kriss Tina
Závislačka 4987 příspěvků 09.08.18 16:06

@barborahavlo­va115 jak moc stará je to pračka? Já měla snad 15-20 let starou, vždycky mi napustila vodu ale už neždímala, zůstala plná vody. Vyčistila sem filtr to fungovalo tak na 2 praní pak znova problém, přišel opravář a řekl že je tam nějaký špatný kontakt, vadná součástka, která se už bohužel nevyrábí, nějak to tam smontoval, ale za pár měsíců pračka odešla úplně :zed:

lolink
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 09.08.18 16:08

Také mam pračku 10 let a bez displeje. Tohle mi dělalo spatne topné těleso. Pokud cerpa vodu a vyposti, čerpadlo to nebude.

barborahavlova115
Povídálka 16 příspěvků 09.08.18 16:09

@Kriss Tina My jsme jí právě dostali od přítelových rodičů kteří ji měli cca 6-7 let.
Ale nikdy se s ní nic nestalo :( No uvidíme :/ zavolám opraváře :,(

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1107 příspěvků 09.08.18 17:18
Kdyžtak bych zítra zavolala opraváře… :dance: :,(

Programator. Mela sem to samy. Oprava 5 tisic. Otazka je, kolik na tu tvoji pracku stoji. Jestli nebude lepsi koupit novou

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Slezáček: Socha Věry? Když si Majka z Gurunu podává ruku s Bakalou

Socha Věry Špinarové, nově odhalená v Ostravě, se mi nelíbí. Ne že by mi... číst dále >

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >