Nepere mi pračka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
barborahavlova115
Povídálka 16 příspěvků 09.08.18 15:46
Nepere mi pračka

Ahoj holky, prosimvás mám takový problém.
Mám IGNIS pračku AWW 515 s horním plněním, pere mi 5 min a pak se sekne a přestane prát. A jde mi jen jeden program, na ostatní nereaguje.
Na internetu psali vyčistit filtr ale na filtr jsem koukala a je úplně v pořádku.
Nevíte co s tím? Nějaký tip?
Kdyžtak bych zítra zavolala opraváře… :dance: :,(

Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 13128 příspěvků 09.08.18 15:49

u nás fakt vyčistit filtr i když vypadá o.k.

Russet
Extra třída :D 12163 příspěvků 09.08.18 15:50
@barborahavlo­va115 píše:
Mám IGNIS pračku AWW 515 s horním plněním, pere mi 5 min a pak se sekne a přestane prát. A jde mi jen jeden program, na ostatní nereaguje.
Na internetu psali vyčistit filtr ale na filtr jsem koukala a je úplně v pořádku.
Kdyžtak bych zítra zavolala opraváře… :dance: :,(

Zkusila bych zkontrolovat napouštěcí hadici. Spolehla bych se teda radši na opraváře.

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2161 příspěvků 09.08.18 15:51

A má displej, že by házela nějakou chybovou hlášku? Mně dělal velký problémy ucpaný podomítkový sifon, ale to se projeví až před prvním mácháním a ždímáním, když chce pračka odčerpávat vodu. Takhle hned zkraje se mi to nikdy nestalo, možná blbne celý ovládací panel, když ti funguje jen jeden program.

barborahavlova115
Povídálka 16 příspěvků 09.08.18 15:52

@Russet Počkám na přítele až přijde z práce a mrkne na to, ale asi lepší bude zavolat opraváře :( mám tady asi tunu prádla a těšila jsem se až vyperu a ono tohle :( :( :lol:

Russet
Extra třída :D 12163 příspěvků 09.08.18 15:54
@Russet Počkám na přítele až přijde z práce a mrkne na to, ale asi lepší bude zavolat opraváře :( mám tady asi tunu prádla a těšila jsem se až vyperu a ono tohle :( :( :lol:

Nám to zas dělá pro změnu myčka, začne napouštět a konec. Vše jsme zkontrolovali a nic. Takže se k nám opravář taky podívá.

barborahavlova115
Povídálka 16 příspěvků 09.08.18 15:55

@Michelle_M Bohužel nemá žádný displej :/ je to opravdu starší pračka ale vždy dobře fungovala a já s ní jsem velmi spokojená.
Otočím jí na program barevný, začne prát uplně v pohodě jako vždy a po 5 min se jakoby sekne a nereaguje.
A další na další program (bavlnu) na to už mi vůbec nereaguje.

barborahavlova115
Povídálka 16 příspěvků 09.08.18 15:56

@Russet to je děs :(

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 6024 příspěvků 09.08.18 16:06

@barborahavlo­va115 jak moc stará je to pračka? Já měla snad 15-20 let starou, vždycky mi napustila vodu ale už neždímala, zůstala plná vody. Vyčistila sem filtr to fungovalo tak na 2 praní pak znova problém, přišel opravář a řekl že je tam nějaký špatný kontakt, vadná součástka, která se už bohužel nevyrábí, nějak to tam smontoval, ale za pár měsíců pračka odešla úplně :zed:

lolink
Zasloužilá kecalka 933 příspěvků 09.08.18 16:08

Také mam pračku 10 let a bez displeje. Tohle mi dělalo spatne topné těleso. Pokud cerpa vodu a vyposti, čerpadlo to nebude.

barborahavlova115
Povídálka 16 příspěvků 09.08.18 16:09

@Kriss Tina My jsme jí právě dostali od přítelových rodičů kteří ji měli cca 6-7 let.
Ale nikdy se s ní nic nestalo :( No uvidíme :/ zavolám opraváře :,(

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1389 příspěvků 09.08.18 17:18
Kdyžtak bych zítra zavolala opraváře… :dance: :,(

Programator. Mela sem to samy. Oprava 5 tisic. Otazka je, kolik na tu tvoji pracku stoji. Jestli nebude lepsi koupit novou

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >