Myčka do 10 000 Kč

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kimiska1
Kecalka 164 příspěvků 06.08.18 10:53
Mycka do 10 000 Kc

Ahoj holky, chystame se koupit mycku. Volne stojici, sirka 60 cm. Potrebujem se vejit do rozpoctu 10.000 Kc max. Mate nekdo dobry tip? Prochazela jsem recenze, v teto cenove kategorii mi doporucuji vice no name znacky nez znackove. Ze ty se vyplati az od urcite ceny. Mame spotrebice Bosch (pracka, lednice, susicka). Kupovano pred vice jak 3 lety, stredni cenova hladina, vse zatim slape jak ma, jsem spokojena. Chtela jsem proto i mycku Bosch, ale uz vice lidi me odrazuje, ze za tuto cenu nebude kvalitni, ze brzy odejde, ze lepsi sluzbu udela i Beko a podobne… Nejde mi o to co bude na stitku, na to si nepotrpim, jen nesahnout vedle, kdyz je rozpocet na to omezeny.
Pripadne uvitam radu co se vam osvedcilo. Diky moc.

Příspěvek upraven 06.08.18 v 10:57

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Evka73
Závislačka 2673 příspěvků 06.08.18 10:56

Myčku mám značku Beko, zatím dva roky, takže nemůžu hodnotit z dlouhodobého hlediska. Ale zatím spokojenost. Pračku Beko mám asi 8 let a bez jediné opravy.

TMana
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 06.08.18 10:57

Beko je kvalitní turecká značka. Kvalitnější než italské Indesit apod. Takže ano, v ceně do 10tis nemá cenu kupovat Bosch či AEG.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1976 příspěvků 06.08.18 11:00

Já si nemyslím,že by ti Bosch v této cenové relaci nevydržela,ale samozřejmě nebude mít tolik programů,jako třeba Beko za stejnou cenu. Já měla pračku Beko 9 let bez opravy. Záleží,zda je pro tebe důležitější ta značka či množství programů,já třeba osobně používám jeden. Ale rozbít se ti může jakákoliv,v dnešní době už bych to asi tolik neřešila.

Evka73
Závislačka 2673 příspěvků 06.08.18 11:01

Dřív jsem měla myčku AEG, kupovaná za 30 tisíc, vydržela 15 let. Teď cena 10 tisíc a v kvalitě mytí nebo tichosti nevidím rozdíl, uvidím, jak dlouho bude fungovat bez poruchy.

Evka73
Závislačka 2673 příspěvků 06.08.18 11:02

Když jsem myčku vybírala a prodavač mi ukazoval množství programů, tak jsem také říkala, že jsem zvyklá používat jeden - a tak to opravdu je :lol: , no moc nadšený z mého výběru nebyl

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1976 příspěvků 06.08.18 11:02

Ale jinak Beko,ECG,Mora…to nejsou žádné no name značky,jen si lidé myslí,že když jsou spotřebiče levnější,tak nejsou kvalitní. Ale není to až tak pravda. My máme pračku od nějaké cizí značky a šlape už 8 let(měl ji manžel ještě když žil sám)

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1976 příspěvků 06.08.18 11:04

@Evka73 já třeba nechápu,proč má myčka program ,,oplach" já nádobí oplachuju,než ho do ní dám a dělá to snad každý,koho znám. :think:

Tichošlápek
Extra třída :D 10435 příspěvků 06.08.18 11:04

Tak k tomu Beku - za mne je to teda nekvalitní. Mame ji v bytě, ze kterého jsme se stěhovali a nechtěli investovat moc do vybaveni. A ta myčka stojí za prd. Kvalita mytí, nesusi to poradne, dost hluku. Takže do te bych nesla

vertunka
Závislačka 4641 příspěvků 06.08.18 11:05

Ja mam doma veskere spotrebice Beko a jsem naprosto ale naprosto spokojena. Pomer cena:kvalita je super. A na mycce, pracce a susicce pouzivam jen jeden program. Ten co mi nejvic vyhovuje.

vertunka
Závislačka 4641 příspěvků 06.08.18 11:06
@Aduš8 píše:
@Evka73 já třeba nechápu,proč má myčka program ,,oplach" já nádobí oplachuju,než ho do ní dám a dělá to snad každý,koho znám. :think:

Ja teda ne.

Darvulia
Kecalka 252 příspěvků 06.08.18 11:07

Z mých zkušeností i dle dTestu určitě Bosch, skočily na prvních třech místech, klidně starší typ. Beko a jiné podobné šmejdy propadly. Já Beko měla a byl to omyl. A to stála 11 tis. Po třech letech nesvítily čísla na displeji, potom zkratoval okruh, že nešla zapínat a nakonec po opravě zas nevypínala po otevření dveří v průběhu cyklu.

Pipet
Generální žvanilka 24103 příspěvků 06.08.18 11:08

@Aduš8 Já nic neoplachuju (max. když je fakt ještě půl talíře omáčky) a rovnou zapínám mytí.
Ale když třeba nevařím a nemám tolik nádobí, je léto a nechci to všechno nechávat v myčce víc dní, tak večer zapnu jen oplach a až je myčka plná, tak normální mytí.

K dotazu - Beko je mi sympatické, máme pračku, ale jen chvíli.
Myčku máme 10 let Whirlpool, jednou byla opravovaná.

micta
Generální žvanilka 23880 příspěvků 06.08.18 11:10
@Aduš8 píše:
Ale jinak Beko,ECG,Mora…to nejsou žádné no name značky,jen si lidé myslí,že když jsou spotřebiče levnější,tak nejsou kvalitní. Ale není to až tak pravda. My máme pračku od nějaké cizí značky a šlape už 8 let(měl ji manžel ještě když žil sám)

Přesně tak.já když napsala v uzavřence že jsem si koupila myčku beko,tak mi ji holky strašně pomluvily.že nemeje :roll: ještě se mi nestalo, že by něco neumyla a to nepoužívám předmytí.ony uznávají pouze značku Bosch. :roll:

iiiv
Extra třída :D 10956 příspěvků 06.08.18 11:14

já myslím, že je vcelku jedno jaká je to značka, mrkla bych se hlavně na funkce, délku programu, spotřebu vody a na hlučnost.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >