Nepravidelné měsíčky

10.5.21 18:11

Nepravidelné měsíčky

Ahoj holky,
je mi 19 let, mám nepravidelnou menstruaci, neměla jsem ještě pohlavní styk a nebyla jsem u gynekologa. Máte někdo gynekologa/gynekoložku, který vám vyhovuje a jste s ním spokojeni? Nebo popřípadně stejné zkušenosti a jaký gynekolog vám pomohl?

Děkuji za rady :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30692
10.5.21 18:20

K čemu ti bude jméno někoho na druhé straně republiky? Není lepší se poptat mezi kamarádkama, spolužačkama a podobně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22483
10.5.21 19:54

A s čím přesně chceš pomoct? Pohlavní styk za tebe Dr neudělá a nepravidelná ms není žádný problém, pokud se třeba nesnazis otěhotnět :nevim: navíc srovnat to můžeš leda antikoncepcí, kterou ti předepíše jakýkoliv dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7551
11.5.21 00:07

Pokud jsi neměla pohlavní styk, většina gynekologů tě vaginálně nevyšetří. Co znamená ve tvém případě nepravidelný styk? Já ho neměla pravidelný nikdy, s výjimkou braní hormonální antikoncepce, ale to nejde o menstruační cyklus, jen o krvácení z vynechání prášků. Jestli máš jeden měsíc cyklus 28 dní, další 32, neřešila bych to. Sama můžeš investovat do přípravků s inositolem nebo zkusit bylinky (vychvaluje se docela kontryhelový čaj, maliník nebo Gynex). Gynekolog ti může napsat hormony, ale zase k čemu to do sebe zbytečně cpát… Pokud máš nepravidelný cyklus ve smyslu jedna ms po měsíci, druhá po půl roce, bylo by lepší na tu gynekologii zajít. Jestli ti to hapruje pár dnů sem, pár dnů tam, většinou se to nijak neřeší. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7551
11.5.21 00:13

@AngelAnnie Celkově si o lékařích můžeš udělat přehled na stránkách znamylekar. Tady se taky často radí, kdo má s kým jakou zkušenost. Ale to bys musela přinat aspoň přibližně, ve kterých končinách se pohybuješ. K čemu ti bude tip na gynekologa v Brně, když můžeš bydlet v Plzni? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat