Růžový výtok týden před ms

13
7.5.21 15:27

Růžový výtok týden před ms

Ahoj holky,
minulý měsíc jsem tady psala ohledně slabé menstruace, ale teď mám jiný dotaz s tím také související.
V lednu jsem vysadila HA a od té doby si „menstruace“ samozřejmě chodí jak chce. Většinou to je jen hnědý výtok a občas s trochou krve. Na začátku cyklu jsem pro úpravu začala brát kapky gynex a pít kontryhelový čaj a teď se mi stala taková věc - cca týden před očekávanou ms (což bylo předevčírem) jsem měla takový růžový výtok, kterého nebylo extrémně hodně, ale už jsem si myslela, že je to začínající ms, že přišla opět dříve, což se mi před braním HA stávalo téměř pořád. Neměla jsem vůbec pravidelný cyklus a ani po 3 letech menstruování se mi neupravil (pak jsem začala brát HA). Včera to ale přestalo a zase jsem mela výtok bělavý, spíš průhledný. Dnes jsem ale zase postřehla na papíře nepatrné množství růžového výtoku, a tak si nevím rady. Těhotná být nemůžu. Četla jsem, že to může být hormonální nerovnováha? Příp. jen nějaký příznak PMS? Na gyn. jsem byla v únoru a to bylo vše v pořádku (ultrazvuk apod.), tak se mi tam s tím zase hned nechce lítat, kdyby to byla fakt blbost. Děkuji moc za případné odpovědi. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat