Tvrdnutí dělohy mimo těhotenství

302
6.5.21 22:37

Tvrdnutí dělohy mimo těhotenství

Dobrý večer.
Máte někdo zkušenosti s tvrdnutím dělohy u netěhotné ženy? Poslední dva týdny pociťuju stejné tvrdnutí dělohy jako jsem cítila v těhotenství, ale dle těhotenského testu těhotná nejsem. Nikdy jindy, než v těhotenství jsem to necítila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24498
6.5.21 22:53

Vis jak velka je netehona deloha? Jak poznas, ze neco, co ma v panvi tolik mista a je to relativne male, tvrdne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
6.5.21 23:36
@Michaela2495 píše:
Dobrý večer.
Máte někdo zkušenosti s tvrdnutím dělohy u netěhotné ženy? Poslední dva týdny pociťuju stejné tvrdnutí dělohy jako jsem cítila v těhotenství, ale dle těhotenského testu těhotná nejsem. Nikdy jindy, než v těhotenství jsem to necítila

Deloha bezne tvrdne i mimo tehotenstvi (napriklad pri orgasmu), ale citit to urcite nemuzete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20773
7.5.21 07:55

Já bych si tím netěhotenstvím nebyla tak jistá. Taky jsem to zažila. Při orgasmu mi děloha ztvrdla tak, že jsem ji celou cítila. Ten den byl test negativní, za pár dní už pozitivní. Nikdy mimo těhotenství jsem to nezažila.
@mroe fakt to poznáš dost jednoznačně zvlášť, pokud jdi už rodila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24498
7.5.21 08:28
@Janli píše:
Já bych si tím netěhotenstvím nebyla tak jistá. Taky jsem to zažila. Při orgasmu mi děloha ztvrdla tak, že jsem ji celou cítila. Ten den byl test negativní, za pár dní už pozitivní. Nikdy mimo těhotenství jsem to nezažila.
@mroe fakt to poznáš dost jednoznačně zvlášť, pokud jdi už rodila.

Dvakrát. A rozhodne nic takového nepocituju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20773
7.5.21 08:43
@mroe píše:
Dvakrát. A rozhodne nic takového nepocituju.

Já přece neříkám, že to musíš cítit. Jen ti vyvracím to, že nepoznáš, že se jedná o dělohu. To je fakt tak výrazný pocit, že si to nespleteš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat