Nepříjemná bolest hlavy v 38 TT

Anonymní
4.11.19 20:53

Nepříjemná bolest hlavy

Ahojky. Jsem ve 38 TT a od včera mě bolí hlava až je to už protivný. Nezabral mi ani paralen a víc si jich brát nechci. Celý těhotenství mě hlava jen tak nebolela, vlastně mě moc hlava nebolí vůbec. Nepomáhá ani kafe, ani meduňkový čaj a ani spánek nebo odpočinek. Vlastně jak mě ta hlava moc často neboli tak mám i problém usnout nebo ležet, jakmile ležím v Klidu tak cítím tu bolest a jsem z toho na nervy, pro mě je to jako parazit… Co s tím? :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
74850
4.11.19 20:59

No, je to sice nepravděpodobný, ze bys to mela stejne, ale me boli hlava od zanetu spojivek… vtipny si na bolest hlavy kapat do oci, ale ono to pomuze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3364
4.11.19 21:02

Nemáš to od zad? Zvlášť v kombinaci s těhotenstvím.
Já mám bolest hlavy vždycky od zad i bez těhotenství a někdy se mi to podaří trochu zmírnit mírným rozhýbáním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
374
4.11.19 21:06

Mě teda napadl vysoký tlak…nechala bych se ráno přeměrit v poradne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1354
4.11.19 21:07

@j.a.n.i1 Mně zase na bolest hlavy pomáhá antihistaminikum, splasknou sliznice, splaskne bolest hlavy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19476
4.11.19 21:13

Může to být i od vysokého tlaku, raději ráno zajdi k lékaři na přeměření, vysoký tlak je v těhotenství nebezpečný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1093
4.11.19 21:16

Taky me napadl ten tlak. pokud mas tlakomer, tak se premer

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.19 21:29

Tlak mám nízký odjakživa. V poradně nikdy nebyl problém. Nakropila jsem do sebe sklenici vody, byla na procházce se psy v lese. Doma si větrám čerstvý vzduch. Pak už nevím co vyzkoušet, možná tak zkusit usnout. :zed:
Mě nikdy hlava fakt moc jen tak nebolela, tak jsem jak chlap s rymickou, je to fakt hnus :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
11514
4.11.19 21:33
@Anonymní píše:
Tlak mám nízký odjakživa. V poradně nikdy nebyl problém. Nakropila jsem do sebe sklenici vody, byla na procházce se psy v lese. Doma si větrám čerstvý vzduch. Pak už nevím co vyzkoušet, možná tak zkusit usnout. :zed:
Mě nikdy hlava fakt moc jen tak nebolela, tak jsem jak chlap s rymickou, je to fakt hnus :roll:

Zaspat, hodně pít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20449
4.11.19 21:35
@Anonymní píše:
Mě nikdy hlava fakt moc jen tak nebolela, tak jsem jak chlap s rymickou, je to fakt hnus :roll:

to že jsi neměla problém neznamená že ho nemáš ted, může to být projev preeklampsie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22964
4.11.19 22:23

Sla bych k doktorce, pro jistotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu