Bolest v podbřišku v 33tt

4.11.19 14:30

Bolest v podbřišku 33tt

Ahoj holky, jsem 33+3 a včera večer mě šíleně bolelo v podbřišku až jsem plakala…jsem prvorodička tak nevím jestli to byly poslíčci a nebo to bylo z večeře měla jsem fazole z rýži a omáčkou nakonec jsem usla a dnes ráno jako vždy průjem a bolesti prestali…jenže cítím jak mi malý bubnuje do děložního čípku a když sedím občas cítím jak kdybych se otvírala a jak se malý tlačí dolů a to cítím i když lezim…teď se budete smát ale nepoznám tvrdnutí břicha…bolí mě břicho když se malý roztahuje a tlačí mi na břišní stěnu ale to bych neřekla že mi tvrdne břicho…přítel mě už včera chtěl odvézt do nemocnice ale moje sestra mi řekla že pokud nespinim a nekrvacim tak to bude v pohodě…mám jit ve čtvrtek do poradny tak doufám že to do té doby vydržím a nic se nerozjede protože mi hrozí předčasný porod…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2426
4.11.19 14:39

Já bych teda do nemocnice šla, pro svůj klid. Nejspíš potvrdí, že se dole nic hrozného neděje, dají třeba magnezium a poradí víc odpočívat.
Co se může nejhoršího stát? Ztráta pár hodin v čekárně plus, že se ti vysmějou, že plašíš a nevydržíš trochu bolesti. Pokud tam budou krávy. Taky se mi to stalo, no a co?
V opačném případě můžeš včasnou návštěvou třeba i zabránit předčasnému porodu. A ta protiváha je slušný argument, za mě vždycky jet, když si člověk není jistý.
Mimochodem taky jsem 33. týden :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2007
4.11.19 14:43

@MonikaT86 bolesti az jsem plakala ale poslechla setru a zustala doma…holka…holka :think:…dodrzuj klid na luzku, nic nedelej, netahej a jestli te to bude bolet tak jet at se na tebe podivaji, ctvrtek je sice za rohem…ale nikdy nevis. Kort kdyz ti hrozi predcasny porod…mam to same od 28tt a uz jsem to dotahla a 34 tt :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.11.19 14:55

@Payus tak sestra má 4porody za sebou tak by mohla vědět…ale určitě až to bude zase bolet tak pojedu…ležím a už mě to nebaví, ale co bych pro mrnouska neudělala ;) jinak gratuluji také doufám že to dotahnem či nejdál…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2007
4.11.19 15:01

@MonikaT86 ikdyby mela 20 porodu tak do tebe nevidi a neciti to co ty, ale tim jsem se te nechtela dotknout :kytka:. Me dr rekla, ze kdyz preklepu 32tt tak bych to mela zmaknout. Jeste dva tydny dam tak jako v klidu a pak uz bude malej dopecenej. Nohy nahoru a drzim palce a preju donosene miminko :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.11.19 15:08

@Payus já vím že to myslíš dobře a máš pravdu měla jsem jet :zed: no propříště to vim…také držím palce :palec: máme termín 20.12. tak doufám že to do té doby zvládnem :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2007
4.11.19 15:34

@MonikaT86 urcite to myslim dobre, ja taky nechtela plasit, ale pak mi doslo ze jde jen o me a me dite a to si musim sama rozhodnout. Ja mam dle utz 19.12 a dle ms 23.12 :mrgreen: doufam ze to bude driv at jsme u stromecku doma pospolu. Co to bude vite?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.11.19 15:40

@Payus mě termín vychází stejně jak z utz tak z ms budeme mít kluka jako buka :lol: :lol: také bych se nezlobila kdyby to bylo dřív aby jsme byly pod stromečkem všichni spolu…ale to už neovlivním…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2007
4.11.19 15:52

@MonikaT86 i ja :) ale uz druheho proto bych chtela byt doma na Jeziska, aby mu to nebylo lito

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
569
5.11.19 19:36

Jako vždy průjem? Pardon za blbý dotaz, ale jsem taky 34tt, a ráno mě střeva vyhání z postele :mrgreen: tak jestli je to normální :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.11.19 05:50

@mackA159 ahoj jj je to normální ze začátku těhotenství jsem nemohla ani na velkou a ted poslední dva měsíce mám průjem a chodím až třikrát denně na záchod :lol: to je tím že miminko nám leží na střevech a jak je uvolní tak je to jasné :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama