Nepromokave prostěradlo na 140x200 a 180x200

3
27.1.16 08:46

nepromokavé proster

Dobrý den, hledám nepromokave prostěradlo na jednolůžko 140200 a dvoulůžkové 180200. Neumím to sehnat on-line, nevíte někdo kde se to da koupit. Ideálně bych chtěla jenom igelitové, na které dám bavlněné prosteradlo. Díky za tip.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

donaga
27.1.16 08:59

Takové velké míry? Napadlo mě podívat se na zdravotnické potřeby, v nemocnicích se používají „gumovky“, je to vlastně pevný igelit, která se dá pod podložku. Ale negativum toho je, že lidé se na tom potí, prostě to nevětrá. Ale nejsem si jistá, jestli by se vyráběly tak velké rozměry.

• Citovat
  • Upravit
11625
27.1.16 09:00

@jancofka hledej pod chráničem matrace

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6754
27.1.16 09:22

Ikea má ochranu matrace Gökärt, i tyto rozměry. Nepropustí nic, mohu doporučit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7192
27.1.16 09:26
@donaga píše:
Takové velké míry? Napadlo mě podívat se na zdravotnické potřeby, v nemocnicích se používají „gumovky“, je to vlastně pevný igelit, která se dá pod podložku. Ale negativum toho je, že lidé se na tom potí, prostě to nevětrá. Ale nejsem si jistá, jestli by se vyráběly tak velké rozměry.

A hlavně je to nepříjemné pocitově. Já koupila jenom igelit (ten pevný, nemocniční) pro syna, když se zbavil plen. Ale hned jsem ho vyměnila za podložky s PUR zátěrem. To se nedalo. Jinak jsem ten igelit koupila ve zdravotnických potřebách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
491
27.1.16 09:27

@Tereza1986 Prosim te, to z ty Ikei je jako prosteradlo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3607
27.1.16 09:32

@jancofka kupuji podložky od f. Dadka, jsou fakt super. Jsou to matracové chrániče, já kupuji ten s PU zátěrem, je prodyšný narozdíl třeba od PVC. Mám ho právě na velkou postel pro synka, v noci se nepočůral už více jak rok, takže to tam máme spíš pro jistotu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7192
27.1.16 09:32

Co tohle? http://www.nepropustne-prosteradlo.cz/…na-dvouluzko

Edit. To je moc drahé, že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6754
27.1.16 09:40
@Banshee píše:
@Tereza1986 Prosim te, to z ty Ikei je jako prosteradlo?

Jojo, prostěradlo na gumičky, na to se hodí normální prostěradlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4627
27.1.16 09:45

Taky mám s PU zátěrem na velkou postel, prvnímu synovi jsem kupovala na netu a druhému jsem ho koupila v Lidlu, ale mají ho jen jednou za čas. Igelit určitě nebrat, to je trest.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7192
27.1.16 10:32
@HankaHK píše:
Taky mám s PU zátěrem na velkou postel, prvnímu synovi jsem kupovala na netu a druhému jsem ho koupila v Lidlu, ale mají ho jen jednou za čas. Igelit určitě nebrat, to je trest.

Teď zrovna měli podložky s PUR zátěrem v Penny za asi 15 Kč. Někde ještě určitě budou. Já je tehdy kupovala v Kauflandu za podobnou cenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11625
27.1.16 11:12

Já kupovala od emitexu, taky s pur, máají všechny možné rozměry za dobré ceny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
27.1.16 12:04

Díky za rady, date mi odkazy jak koupit online? Koukala jsem že v ikee mají ti chranice relativně levně za 199 na 140 * 200. Jsou skutečně nepropustné pro tekutiny? Dík

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama