Nerostou mi vlasy

62
2.9.21 15:36

Nerostou mi vlasy

Zdravím všechny potřebovala bych radu nerostou mi vlasy mám je strašně Řidke od posledního porodu který byl v dubnu 2020 sami se mi zkracují stydím se nosit rozpuštěné vlasy přiznávám se že jsem už i brečela nevíte co by mi pomohlo už jsem fakt zoufalá jo a ještě kojím kojím dvě děti myslíš že bych to mohla mít z toho nemám stím někam zajít? Děkuji všem za radu. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24573
2.9.21 15:39

Mě třeba padaly a měly nic moc kvalitu, dokud jsem nepřestala kojit. Bylo to hormonální a nedalo se nic dělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4384
2.9.21 15:44

U kojení to není nic neobvyklého. Pamatuji si kamarádku, které zbyly jen nějaké podivné licousy… teď už vypadá zase normálně…
jinak mě se vlasy hodně srovnaly, když jsem se přestala barvit. Začaly dorůstat nové, přestaly tolik padat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1530
2.9.21 16:09

Pridej vitaminy a mineraly na vlasy + protejny (bilkoviny) jestli mas jako matka dvou deti blbou stravu - coz proste maloktera maminka dokaze poradne a dobre jist - a do toho jeste kojis tak se neni cemu divit. Plus zkus koupit sampon Big od Milvy a uvidis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
2.9.21 16:30

Zkus mrknout na kosmetiku Alfaparf Milano. Mají i Instagram, pokud se ti něco zalíbí a budeš chtít poradit, tak ti tam i rádi pomůžou. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat