Nervové záškuby???

2241
30.4.10 16:40

Nervové záškuby???

Dobrý den,
prosím o radu nebo jestli jste nezažili někdo něco podobného? Naše dvouletá Linda mívá před spaním takové jakoby záškuby celého těla, hlavně ručičky! Je to vždy před usínáním, otevřené oči a než usne začnou se jí třepat tak divně ručičky, i škubání nožiček. Když tam přijdu, tak přestane, jakoby by se jí zapl mozek, probrala se a přestane to. I u toho tak bručí nebo spíš tak zvláštně heká :nevim: Nikdy se jí to nestalo přes den, jen vždy před spaním nebo např.při jízdě v autě v autosedačce,která jí uspává, poté vždy usne. Někdy je to míň, někdy intenzivnější.
Byli jsme již na EEG, vše bylo v pořádku. Příští týden máme jít znovu a ještě chce paní dr., abysme to natočili na kameru, takže musím být schovaná, aby mě neviděla, protože jak si mne všimne, hned to přestane. Nevím přesně,jak líp to popsat :nevim:
Prosím, nevíte o co by mohlo jít? Mockrát děkuji Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8928
30.4.10 18:11

Podle mně to je úplně normální uvolňování svalů při usínání… Taky se někdy ve spánku úplně škubnu, nebo pozoruju muže, kterému se třese ruka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2241
30.4.10 19:17

jj, děkuji, taky jsem si říkala, že to bude tohle, ale ona ještě jakoby nespí, otevřené oči a ty záškuby trvají dlouhou dobu :nevim: ale je to asi stav mezi bděním a usínáním, takže doufám, že to bude v pořádku, že se z toho nic vážnějšího nevyklube :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2616
30.4.10 22:58

Myslím, že zrovna o tomhle bylo něco v Sama doma před dvěma týdny, cca. Prý jsou ve fázi usínání úplně běžné záškuby rukou, nohou i celého těla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17255
30.4.10 23:06

ja sebou taky skubu, nekdy vic nekdy min, nekdy nikdy, vetsinou kdyz jsem hodne unavena nebo vycerpana tak uz skoro spim a najednou ten zaskub, i manza, takze je to normalni, zadny strach:-D :dance: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Pheek
5.5.10 22:59

Dle toho, ze reaguje, kdyz Vas vidi to na epilepsii nevypada. Takze to bude asi normalni. Drzime pesti at vse dobre dopadne.

• Nahlásit
  • Citovat
andrea praskova
8.9.12 17:30

co jeto

Dobrý den co jeto nervový záškup jemi 10 let :?

• Nahlásit
  • Citovat
696
13.7.15 12:02

Ahoj maminky, nevím jestli je to normální nebo ne. Ale mám první mimčo, a malý když spinká tak jakoby škube nožičkama. Jakoby se mu ta nožička třepe a někdy i ruka. Nevím jestli je to normální nebo ne. Ale ptám se jestli to něčí dětičky měli taky a bylo to úplně normální. Každopádně zítra jdeme k doktorce a samozřejmě se ji na to zeptám :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama