Neschopenka - podraz od zaměstnavatele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.19 09:31
Neschopenka - podraz od zamestnavatele

Holky ahoj, prosim o zachovani anonymu, chodi sem zenske z prace, ale ted k veci.. po dvou letech jsem poprve v prac. neschopnosti a to na asi 1mesic. moje prace je dle smlouvy 4hod/den,20hod tydne. obvykle nechodim do prace 4hod denne ale 5hod denne a mam jeden den volna navic. po nastupu na neschopenku mi zamestnavatel za prvnich 14dni neproplatil nic. volala jsem proto zamestnavateli co se stalo a ten mi rekl ze jsem v dny pracovni neschopnosti nemela naplanovane smeny, takze bohuzel nedostanu nic. ve smlouve mam vyplatu danou mesicnim pausalem bez ohledu na pocet prac dnu v mesici, nemam stanovenou hodinovou mzdu, o to vice se mi tento postup nezda. zamestnavatel mi z 10ti smen, ktere jsem mela behem 14ti dnu neschopenky mit, presunul 3 smeny na prvni tri dny, k temto mi pridal hodiny navic, pak dalsich 11 zbyvajicich dnu mi dal same volne dny a zbylych 7smen mi vmestnal do druhe poloviny mesice, kterou jiz proplaci stat a zbyle hodiny rozdelil na prescasy v tyto dny. za prac neschopnost mi tak nemusi proplatit vubec nic. druhou polovinu mesice socialku pocet smen vubec nezajima, dostanu nahradu za pulku mesice. souhlas se smenami jsem nepodepsala ale pry to je jedno. zajimalo by me jestli ma zamestnavatel na takovy umyslny podraz pravo? :cert: a zda mu lze umysl prokazat? zamestnavatel tvrdi ze „to tak nahodou vyslo v pc“ :cert: :cert:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
berry4
Nadpozemská drbna 28624 příspěvků 16.06.19 09:53

Tak pokud máš ve smlouvě úvazek 20 hod týdně, 4hod denně tak ti přeci nemůže posunout směny jen tak na kdykoliv. Obrátila bych se na inspektorát práce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.19 10:23
@berry4 píše:
Tak pokud máš ve smlouvě úvazek 20 hod týdně, 4hod denně tak ti přeci nemůže posunout směny jen tak na kdykoliv. Obrátila bych se na inspektorát práce.

taky se domnivam ze nemuze, mam mit 20hod tydne a takto mam pritom jeden tyden 0 hodin a druhy 12hod (v ty 3 neplacene dny) ale pry mi k nim dala prescasove hodiny aby to srovnala byt nikdy prescasy nedelam neb mam male deti

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66868 příspěvků 16.06.19 10:27

Tak podraz to rozhodně je… jak a jestli ho chceš řešit, to už je na tobě, já bych to řešila jinou prací, takového zaměstnavatele bych nechtěla. Na druhou stranu, pokud to budeš řešit přes inspektorát, tak počítej s tím, že žádný volný den už nebude a budeš tam každý den hezky na 4 hodiny.

welovefashion
Ukecaná baba ;) 1082 příspěvků 104 inzerátů 16.06.19 10:29

Kolik ti ten rozdíl dělá? třeba 500 korun bych neřešila a začala si hledat novou práci, protože tento přístup by se mi taky nelíbil, pokud je to víc, tak bych to řešila…

zrcadlo
Kelišová 7487 příspěvků 16.06.19 10:38

Zaměstnavatel je povinen přidělovat práci podle smlouvy, takže jestli máš ve smlouvě rovnoměrné rozvržení úvazku (tzn. nemáš tam nic o pružném pracovním týdnu), tak ti nemůže z důvodu neschopenky takto směny rozházet.
V dnešní době seženeš práci na každém rohu, pokud bych tam neměla vyloženě extra výhody, odešla bych, resp. já bych asi odešla v každém případě, protože by mě urazilo, že mi zaměstnavatel toto nesdělil minimálně dopředu - pochopila bych např. u malého zaměstnavatele, který ty peníze fakt nemá, že mi vysvětlí, do jakých problémů se mou neschopenkou dostane, a že mi to bude v budoucnu kompenzovat nějak jinak. A možná bych i souhlasila. Ale udělat toto za zády a pak čekat, jestli se někdo ozve, že mu nepřišly žádné peníze, to fakt ne.

berry4
Nadpozemská drbna 28624 příspěvků 16.06.19 10:46
@Anonymní píše:
taky se domnivam ze nemuze, mam mit 20hod tydne a takto mam pritom jeden tyden 0 hodin a druhy 12hod (v ty 3 neplacene dny) ale pry mi k nim dala prescasove hodiny aby to srovnala byt nikdy prescasy nedelam neb mam male deti

Ještě mne napadlo : souhlas se směnami, není, ty by jsi správně měla denně zapisovat docházku. Odky dokdy pracuješ. Pokud máš hodinu navíc, tak máš právo na NV. To je v pořádku. Ale až po odpracování hodin navíc. Já bych se opravdu obrátila na inspektorát práce. Nic ztratit nemůžeš. Zaměstnavatel bude mít problém.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66868 příspěvků 16.06.19 11:30

@berry4 No, může ztratit ten volný den týdně…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.19 11:31

Tak rovnou ti rikam, ze na IP ti nepomuzou…ja mela velke trapeni se zamestnavatelem a prave to doslo i tak daleko, ze jsem sla na IP…tam mi rekli, ze tam mohou jit udelat kontrolu, ale ze to neznamena, ze mi da to, na co mam narok a ze jedine soudni cestou…slo o docela dost penez, tak jsem sla k pravnikovi, bohuzel zamestnavatel si psal svuj smysleny vykaz o moji dochazce a vzhledem k tomu, ze jsem byla jediny zamestnanec, tak me nenapadlo si psat dochazku a nechat si ji podepisovat, no a na tomto vsem to ztroskotalo, protoze muj zamestnavatel tvrdil, ze jsem v praci nebyla a ze si psal moji dochazku (coz on ze zakona musi a zamestnanec nemusi) a dle teto dochazky nemam na nic narok…aspon vis, co je zac a radeji dej vypoved…zbytecne budes resit neresitelne, budes ve stresu atd atd…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.19 11:38

Ten volny den neni na mou zadost ale na zamestnavatelovu, dostavame stravenky a kdyz pracuji jen 4dny v tydny a ne 5 tak mam jen 4 stravenky a ne 5,takto mi to aspon vysvetlila kolegyne proc mi tento system nabidli, ze smlouvy mi vypliva ze mam mit 20hod tydne ale v tom tydnu bych rekla ze mi s temi hodinami asi hybat mohou, presto si myslim ze mi nemuzou nenapsat na cely tuden ani jednu smenu, to mi prijde opravdu divne.. je to velka polska firma, zadny maly podnikatel, obecne zachazeni se zamestnanci hrozne, ale kvuli dojizdeni a moznosti zkraceneho uvazku jsem praci vzala

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66868 příspěvků 16.06.19 11:43

To je samé asi a myslím… záleží co je napsané v pracovní smlouvě, protože hodiny se uvádí vždy za týden, ale při nepravidelném rozložení pracovní doby teoreticky nemusíš mít jeden týden nic, což nic nemění na výše napsaném, že se jedná o podraz. Ale jestli máš reálnou šanci se něčeho domoct, to už je věcí druhou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.19 11:44

Prisla jsem takto o 6000kc :cert:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.19 11:45

@j.a.n.i1 no prave, bohuzel se obavam ze to maji podchycene tak ze je to od nich sice hnusna vypocitavost ale zel legalni :zed:

berry4
Nadpozemská drbna 28624 příspěvků 16.06.19 11:47

Píšeš si docházku? Máš úvazek na týden? Tím pádem ti nemohou dát další týden volno. Obrat´se na právní poradnu.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66868 příspěvků 16.06.19 11:48

No, úplně legální nebude, ale těžko prokazatelná a zase soudit se kvůli tomu…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama