Jak na dulezitou kolegyni?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 22:23
Jak na dulezitou kolegyni

Nastoupila jsem do noveho zamestaáni, moc jsem se tešila na zmenu. Je tam jedna kolegyne ktera me ma zaucovat a od zacatku jsem si vsimla ze me nemusi ani ja ji vlastne ale respektuji ji neurazim ji nijak narazkama jako ona me a vlastne se s ni ani nebavim kdyz nemusim. Ma na me vzdy takove rejpave chovani…myslim si ze asi mam to co ona ne…jsem dost pohledna pusobim na kolegy jako magnet ale dzrim si odstup mam manzela a stastne manzelstvi a dite. Ona je uz stara breeeeca :mrgreen: tak si na me resi svuj komplex…jen jak se nenechat vytocit uz mam na male…co ji rict aby ji to odrovnalo a dala pokoj kravka jedna :zed: poradte

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 21075 příspěvků 13.06.19 22:24

No já se jí ani moc nedivím :mrgreen:

janickaIII
Závislačka 4086 příspěvků 13.06.19 22:27
@Anonymní píše:
Nastoupila jsem do noveho zamestaáni, moc jsem se tešila na zmenu. Je tam jedna kolegyne ktera me ma zaucovat a od zacatku jsem si vsimla ze me nemusi ani ja ji vlastne ale respektuji ji neurazim ji nijak narazkama jako ona me a vlastne se s ni ani nebavim kdyz nemusim. Ma na me vzdy takove rejpave chovani…myslim si ze asi mam to co ona ne…jsem dost pohledna pusobim na kolegy jako magnet ale dzrim si odstup mam manzela a stastne manzelstvi a dite. Ona je uz stara breeeeca :mrgreen: tak si na me resi svuj komplex…jen jak se nenechat vytocit uz mam na male…co ji rict aby ji to odrovnalo a dala pokoj kravka jedna :zed: poradte

nebýt sama důležitá? ;) :nevim:

terien
Extra třída :D 11599 příspěvků 13.06.19 22:28

Nejsem si úplně tak jistá, že ta chyba je v ní :think: :lol:

Janli
Echt Kelišová 8858 příspěvků 13.06.19 22:28

Tak pokud někoho tituluješ kravka a stará bréca, jen protože je narozená dříve než ty, tak tu tvoji kolegyni tak nějak chápu. Fakt by mě zajímalo, co si myslí ona o tobě ;)

Westie777
Povídálka 32 příspěvků 13.06.19 22:29

Pomaha ukazat pokoru a vyjadrit vdek, ze te zaucuje a venuje ti svuj cas.

Bídžej
Ukecaná baba ;) 1589 příspěvků 13.06.19 22:35

Já souhlasím s @Westie777 - tyhle typy mají obecně potřebu uznání, kterého se jim nedostává, přestože si ho zaslouží. Já takhle několik let válčila s kolegyní, byla jsem mladé ucho, ona zkušená a bohužel dost přehlížená, takže se po mně trochu vozila. Až když jsem jí začala vyjadřovat uctu a natvrdo mluvit i před ostatními o tom, kolik toho zná a jak je důležitá (čistá pravda, žádné vymýšlení), tak mě vzala na milost a nakonec se z ní vyklubala super baba. A ty vědomosti, co jsem od ní pochytala, byly k nezaplacení! :palec:

Jogrr
Závislačka 4859 příspěvků 13.06.19 22:35

No, nemate si co vycitat :mrgreen: jedna za 18, druha bez 2 za 20 :mrgreen:

Ennny
Závislačka 3742 příspěvků 13.06.19 22:36

No já se jí vůbec nedivím, ty asi budeš poklad jen tě nakopat :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 22:38

Nazvala jsem ji kravkov a breeecou proto ze ona urazi bezne me a pomlouva pred chlapama :mavam:

Westie777
Povídálka 32 příspěvků 13.06.19 22:58
@Anonymní píše:
Nazvala jsem ji kravkov a breeecou proto ze ona urazi bezne me a pomlouva pred chlapama :mavam:

Pak je otazka, jestli potrebuje mit jen pocit dulezitosti, nebo je z nejakeho duvodu proste zapskla a lepsi to nebude :nevim:

Janli
Echt Kelišová 8858 příspěvků 13.06.19 23:00
@Anonymní píše:
Nazvala jsem ji kravkov a breeecou proto ze ona urazi bezne me a pomlouva pred chlapama :mavam:

No, zřejmě nestojí o sexuální dusno na pracovišti. Potřebuje, aby se tam makalo a místo toho tam se chlapi věnují tokání. On ten tvůj odstup asi nebude tak velký, když se tu s takovou hrdostí svěřuješ s tím jak vypadáš. Jsou věci o který rozumný vedoucí na pracovišti fakt nestojí. A ty z tvých příspěvků jen čiší. Chce to pokoru a nos dolů děvče!

Jaja97
Kecalka 119 příspěvků 13.06.19 23:07

Ma odpoved Ti asi nepomuze, ale diky bohu, pracuji v muzskem kolektivu :palec: A jak tak ctu ty zdejsi diskuze, jsem za to strasne rada.

Hlavne, ze jsi pohledna a ona je stara breca. To se v zamestnani ceni :mrgreen:

Dlouhá punčoška
Kecalka 139 příspěvků 13.06.19 23:11
@Anonymní píše:

Tady pomůže jedině pochvala. I když se Ti budou teď kroutit palce, tak tohle by mělo pomoct. Kup kytku a poděkuj ji, ze Tě zaučuje. Pohovoř o něčem neutrálním, požádej ji o recept na oblíbené jídlo, zajímej se o ní jako o člověka. A třešničkou na dortu bude, když ji pochválíš před šéfem.
Dneska už jsem stará bréca /tedy poměrně sympatická/, ale tohle by i na mě určitě fungovalo.
Rozhodně se nehádej. Když to nebudeš moct vydržet - několik hlubokých nádechů a výdechu na chodbě pomůže. Držím palce:wink:

TopSecret
Závislačka 4393 příspěvků 13.06.19 23:18
@Anonymní píše:

Smysl diskuze? Mozna jen to, ze bys mela zapracovat na ucivu 8.tridy. Carky, tecky ti nic nerikaji? Ale sebevedomi ti nechybi :pankac:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama