Neschopenka - psychické důvody

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.5.22 10:06

Neschopenka - psychické důvody

Mám pocit, že už nezvládám svoje úzkostné stavy a jsem na pokraji sil, psychicky i fyzicky..unavená, bez radosti, bez energie, ve strachu, co se bude dít..
Momentálně jsem ve stavu, kdy nevím, jestli zvládnu jít do práce a nevím, jak tohle řešit..
Přemýšlím o návštěvě obvodní lékařky, ale bojím se, že budu vypadat jako idiot, který chce neschopenku jen tak..a hlavně, co pak říct v práci, nechci vypadat jako cvok, nebo jako simulant

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
67507
9.5.22 10:13
@Anonymní píše:
Mám pocit, že už nezvládám svoje úzkostné stavy a jsem na pokraji sil, psychicky i fyzicky..unavená, bez radosti, bez energie, ve strachu, co se bude dít..
Momentálně jsem ve stavu, kdy nevím, jestli zvládnu jít do práce a nevím, jak tohle řešit..
Přemýšlím o návštěvě obvodní lékařky, ale bojím se, že budu vypadat jako idiot, který chce neschopenku jen tak..a hlavně, co pak říct v práci, nechci vypadat jako cvok, nebo jako simulant

Psychiatrie..tam dostaneš neschopenku bez problémů, pokud je potřeba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3555
9.5.22 10:32

Klidně začni u obvodní. I psychiatrická diagnóza je nemoc tak proč jak cvok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.22 10:38

Mne obvodní zachránila. Napsala antidepresiva, dala na měsíc neschopenku. Týden co týden jsem tam chodila na kontrolu. Než mi zabraly, byla jsem doma. Vrátila jsem se do práce jako úplně jiný člověk. Zachránila mě.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.22 10:40

V práci nemusíš říkat vůbec nic. Nic jim do toho není.

• Citovat
  • Nahlásit
188
9.5.22 12:35

Ahoj, pokud chceš napiš mi sz… resim podobnou situaci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7891
9.5.22 12:36

V praci jim nemusis rikat nic, jen jim sdel, ze budes treba mesic v PN.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat