Neshody s manželem

Anonymní
15.3.20 08:18

Neshody s manželem

Ahoj všichni, mám problém doma. Manžela se musím prosit o každou korunu. Když si chci něco koupit, tak většinou tajně a když už ne, tak mi to vyčítá. Je to můj druhý manžel, máme spolu dítě. Podniká, vydělává velké peníze. Jsem osoba spoluprácujici, ale vždy když se pohadame nebo si dovolím oponovat, vyhrožuje penězi, že jsou jen jeho a když bude chtít nic nedostanu. Nevím co dělat, už bych chtěla chvíli klidu a nestresovat se co bude až zase přijede domů.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1029
15.3.20 08:21

A jak stary dite? To si nevedela pred tim, ze je to drzgrsle?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7271
15.3.20 08:23
@Anonymní píše:
Ahoj všichni, mám problém doma. Manžela se musím prosit o každou korunu. Když si chci něco koupit, tak většinou tajně a když už ne, tak mi to vyčítá. Je to můj druhý manžel, máme spolu dítě. Podniká, vydělává velké peníze. Jsem osoba spoluprácujici, ale vždy když se pohadame nebo si dovolím oponovat, vyhrožuje penězi, že jsou jen jeho a když bude chtít nic nedostanu. Nevím co dělat, už bych chtěla chvíli klidu a nestresovat se co bude až zase přijede domů.

Tak jako první by to chtělo jít do práce a finančně se osamostatnit, až ti tohle řekne příště, abys ho mohla poslat někam.. Ale nevím, jak staré dítě máte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13601
15.3.20 08:28

A před svatbou to byl rozšafný božan, co…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23242
15.3.20 08:30
@Anonymní píše:
Ahoj všichni, mám problém doma. Manžela se musím prosit o každou korunu. Když si chci něco koupit, tak většinou tajně a když už ne, tak mi to vyčítá. Je to můj druhý manžel, máme spolu dítě. Podniká, vydělává velké peníze. Jsem osoba spoluprácujici, ale vždy když se pohadame nebo si dovolím oponovat, vyhrožuje penězi, že jsou jen jeho a když bude chtít nic nedostanu. Nevím co dělat, už bych chtěla chvíli klidu a nestresovat se co bude až zase přijede domů.

Najdi si vlastní práci. Nejsem vdaná, ale nikdy jsem nemusela žebrat o peníze. Když si chci koupit boty, ne jen proto, že se mi původní rozpadly, koupím si je. Nebo tričko. Ale já jsem věděla ještě před dítětem, že není držgrešle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6995
15.3.20 08:31

Nejlepší řešení, jak se nestresovat až tvůj blb zase přijde domů, je sbalit mu tašku. :mrgreen: holky kde tyhle vadné kusy berete fakt nechápu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23242
15.3.20 08:46
@Lalelale píše:
Nejlepší řešení, jak se nestresovat až tvůj blb zase přijde domů, je sbalit mu tašku. :mrgreen: holky kde tyhle vadné kusy berete fakt nechápu

Já bych mu nebalila tašku. Řekla bych mu, že manželství nemá jen brát, ale i dávat. Takže ať jí pěkně každý měsíc pošle na účet (pokud má vlastní) nějaké peníze, aby se nemusela stydět za to, že si koupila něco jen pro sebe.

U nás je kolegyně, co nemá kartu k účtu, ale výplata jí na něj chodí. Takže co manžílek vybere, mají v šuplíku a z toho berou. Přitom on má slušný plat a netřou bídu s nouzí. No jsem šťastná, že mám účet a vlastní výplatu na něm. A že si koupím to, co uznám za vhodné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6995
15.3.20 08:50

@Russet to je na každém. Osobně bych nechtěla dospělého chlapa učit, že mi v manželství má i něco dávat a nejen brát. Nebo že si občas smím něco koupit. Našla bych si normálního, kde už to zařídila jeho máma :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23242
15.3.20 08:51
@Lalelale píše:
@Russet to je na každém. Osobně bych nechtěla dospělého chlapa učit, že mi v manželství má i něco dávat a nejen brát. Nebo že si občas smím něco koupit. Našla bych si normálního, kde už to zařídila jeho máma :D

Tak asi to je řešení, ale u zakladatelky to tak hladce asi nepůjde. Proto bych se pokusila o nápravu v současném vztahu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8546
15.3.20 08:53

Tak mu řekni, že jste manželé a peníze jsou prostě vás obou, atˇse mu to líbí nebo ne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
15.3.20 10:49

Ono je to složitější. Manžel cestuje po světě podle práce, takže je doma málo. Dělám mámu tátu údržbáře a to doslova i když je doma. Firma je na prvním místě. Máme prvňáčka a já ještě 14 a 17deti. Ve firmě pomáhám, ne že bych nic nedělala. Hlídání žádné a k tomu mám zdravotní potíže. Chtěla jsem do poradny a to rezolutně odmítá. Přemýšlím o rozvodu, ale kvůli dětem váhám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
722
15.3.20 10:55

Proč si teda nenajdeš normální práci a výplatu posílat na vlastní účet?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1984
15.3.20 11:17
@1974 píše:
Ono je to složitější. Manžel cestuje po světě podle práce, takže je doma málo. Dělám mámu tátu údržbáře a to doslova i když je doma. Firma je na prvním místě. Máme prvňáčka a já ještě 14 a 17deti. Ve firmě pomáhám, ne že bych nic nedělala. Hlídání žádné a k tomu mám zdravotní potíže. Chtěla jsem do poradny a to rezolutně odmítá. Přemýšlím o rozvodu, ale kvůli dětem váhám.

No, tak hlidani bys mela, ne, vzdyt prvnacek muze byt sam doma se 14ti nebo 17ti letym ditetem. Zdravotni potize jsou blbe.
Ale tak rozhodne je na miste, abys mela pristup k penezum, ne treba vsem, ale nejakou vetsi castku, ze ktere se uzivite…co kdyby manzel onemocnel a musel treba do nemocnice, co byste pak delali? Tak to nahod ted, kdyz je ten koronavirus atd., ze by to chtelo neco s tim delat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3319
15.3.20 12:19
@1974 píše:
Ono je to složitější. Manžel cestuje po světě podle práce, takže je doma málo. Dělám mámu tátu údržbáře a to doslova i když je doma. Firma je na prvním místě. Máme prvňáčka a já ještě 14 a 17deti. Ve firmě pomáhám, ne že bych nic nedělala. Hlídání žádné a k tomu mám zdravotní potíže. Chtěla jsem do poradny a to rezolutně odmítá. Přemýšlím o rozvodu, ale kvůli dětem váhám.

Kolikátá je tahle tvoje diskuse na neustále stejné téma?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.20 14:08
@Uslava píše:
Kolikátá je tahle tvoje diskuse na neustále stejné téma?

A kolikátý je tohle příspěvek s furt stejně hloupou otázkou? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama