Nesílící čárka na TT

Anonymni
1.7.09 05:58

Nesílící čárka na TT

Ahoj holky,
omlouvám se,ale před tím jsem to vložila špatně :-(,také se omlouvám že píši jako anonymní,ale zatím je to tak leší :-)
moc vás prosím,co si o tom myslíte o miminko se snažíme
strašně dlouho,2× jsem měla ZT a proto mám teď obavy,v neděli jsem si
dělala mamatest a byl slabě pozitivní,měla jsem hroznou radost,testík
jsem zopakovala dneska a čárka je stejně slabá jako v neděli,přitom
vím,že by už měla být silnější Nevím co si o tom myslet…
MS měla dorazit včera (vždy chodí pravidelně)a dnes jsem také
14DPO.Jsem s toho moc nešťastná
Děkuju moc
Tady jsou testíky v sobotu byl ještě úplně negativní http://img.fotoalba.centrum.cz/…166499_4.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

30303
1.7.09 06:36

aHOJ,

no mne se zda,ze slabe carky vidim i tady u tech trech :wink:

Neboj se a vydrz-carky nesuli stejnomerne a jeden den se muze zdat carka silnejsi a za tyden treba o chlup slabsi-a taky to nic neznamena…

Zalezi na tom,kolik jsi toho pred testovanim vypila a jak se ten hcg hormon naredi-a na spouste dalsich faktorech…

Budu drzet palce,at je vse,jak mam byt :! 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
717
1.7.09 06:45

Ahoj, já ty čárky taky vidím :D jo ale záleží i z který moči sis je dělala. Největší koncentrace hcg je prý v první ranní. Tak to zkus poránu :wink: držim palce :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
1.7.09 06:47

Děkuju moc za odpověď
Já si testy dělala jak jsou všechny z ranní moči v neděli,úterý a dnes :roll:

Moc se bojím že je zas něco špatně,doktor má dovolenou,bydlím v
menším městě a do laborky se nedostanu :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
7584
1.7.09 08:54

U obou dětí mi nesílila čárka, tak jak má. Dokonce u prvního jsem jí měla z odpolední PONDĚLNÍ moči slinější než z PÁTEČNÍ ranní.

Neboj, taky jí vidím na všech třech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
1.7.09 09:00

Ali děkuju moc,hrozně se bojím aby to nebylo mimoděložní nebo zas zamlklé ach joo,6.let snažení a vždy to dopadne stejně :-(

• Nahlásit
  • Citovat
1446
1.7.09 11:54

Ahoj anonymní,

já je tam vidím také.Buď v klidu a uvidíš že to bude dobré.Já si dělala testů snad 6 a také byly takhle slabé čárky a těhotná jsme byla.Určitě jsi také :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
1.7.09 12:14

Ještě jednou moc děkuju :wink:

A začli ti čárky po nějakém čase sílit?

• Nahlásit
  • Citovat
985
5.6.13 08:54

Ahoj holky, prosim Vás chci se zeptat jak dopadli vsehcny vase tehu? 18.4. jsem byla na revizi kvuli ZT v 10.tt. 30.4. si jsem jista ovulkou diky hlenu :) a minuly ctvrtek mi vyse slabe pozitivni test, udelala jsem dalsi hend v patek rano a vysel taky slabe pozitivni a dnes rano opet ale prijde mi ze carka nesili. myslite ze tam je proad sance k uspesnemu tehu? prikladam i foto( vidim je nejlip kdyz mam tmavsi monitor, takze jsem si notas musela naklonit :D ). dekuju za odpovedi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49157
5.6.13 09:08

@laduska123 jestli ovulace byla 30.4. tak už by test musel vypadat jinak :? a je furt stejná. Asi bych došla na krev, nemůže to být ještě zbytkové hcg po potratu? mě hcg klesalo strašně pomalu a dlouho. Na prosperující těhu vzhledem k tomu kdy byla ovulace a dle testů nevidim. To by měl být pozitivní test cca kolem půlky května takže ten test by vypadal jinak ;) já 6 den zpoždění měla dálnici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2449
5.6.13 09:11

Ahoj, u prvního tehotenstvi mi carka silila krasne a ted je z ni dvoulety syn. Tento mesic jsem carku mela na všech testech velmi slabou, radovala jsem se, ze jsem tehu, ale pak jsem sla na krev. Slabe HCG tam bylo, ale za dva dny mi odebrala krev znovu a HCG kleslo. Rekla, ze to bylo velmi slabe, na UZ nic nevidela ani vacek..pry se mohlo jednat o nejakou hormonalni poruchu. Zpozdeni MS devět dni. No a pak jsem to dostala a tento mesic se budem snazit nanovo…
Budu ti dret palce, at to není jako u me a carka sili jak ma. Nejjistejsi je ale krev a doktor :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2449
5.6.13 09:13

@laduska123 Bohuzel me testy vypadaly jako ty tve, spis byly carky silnejsi a dopadlo to jak jsem napsala vyse… :nevim: Ale budu drzet palce, urcite to nebude tvůj pripad, jen rikam, jak jsem to mela ja :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
985
5.6.13 09:17

@Markéta80 ja to takhle mela i u rpedchoziho tehu ale to bohuzel endopadlo dobre az v tom 10.tt prestalo tlouct srdicko
@Petta29 to me mrzi no uvidim co rekne doktor 13. na kontrole :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2449
5.6.13 09:23

@laduska123 dekuju, ale je to v pohode, chtěla bych stejne otěhotnět v zari:-) Pak napis jak to dopadlo, zajimalo by me, jestli jsem jedina, kdo ma tt pozitivni a tehu neni :roll: Od tohoto mesice proste testum neverim :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
985
5.6.13 09:26

@Petta29 ja zkusim testnout jeste v patek nebo v sobotu a uvidim zda carka bude silnejsi :) a pak uz jen cekat k doktoru :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama