Výběr kočárku: nesplnitelné zadání?

4.4.16 12:48

Nesplnitelné zadání?

Ahoj, takových jako já už tady asi bylo mnoho, ale potřebuji radu… Vždy když si nějaký kočárek vyberu a jsem si jistá, že bude ten „pravý“ najdu na něm něco, co mi můj dojem zkazí… Už pochybuji, že vůbec najdu kočárek, který by splňoval vše, co potřebuji, ale třeba se mezi Vámi najde někdo, kdo má/měl stejné požadavky jako já…
Chtěla bych kombinovaný, pokud možno čtyřkolku (s trojkolkou jsem zkoušela jezdit několikrát u sestřenice a kamarádky a bohužel mi to nevyhovuje), mám termín 1.9. takže potřebuji spíše větší korbičku, abychom se tam vlezli s fusakem ještě v březnu pokud bude tuhá zima… Jezdíme často na hory, takže něco vhodného do terénu - odpružená gumová kola, spíše větší. A důležité je abych měla u kočárku přehazovací rukojeť, je asi nepraktické když začne foukat silný vítr abych přehazovala pořád korbičku či sportovní nástavec, navíc ještě s prckem. Ideální by byl i kočárek, který by byl lehčí, zaprvé kvůli těm horám, ale také budu často s malým jezdit v autě sama a budu kočárek nakládat/vykládat také sama… Jinak co se týče ceny, asi úplně důležitá není… uvítala bych kdybych se vešla do 15-20 tisíc, protože nám kočárek kupuje budoucí dědeček a nechci, aby si mysleli že jsem si vybrala ten nejdražší co byl v prodeji
Tak co myslíte, jsou moje požadavky až tak velké? Mám pocit, že ano, protože hledám už dlouho, ale nenarazila jsem na žádný co by mé podmínky splňoval… Děkuji mockrát všem za reakce či návrhy… já už jsem bezradná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
78739
4.4.16 12:50

@Katherine92 Ano, jsou tvé požadavky až tak velké… zejména v kombinaci „terénní tank“ x „lehký a skladný do auta“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64723
4.4.16 12:50

@Katherine92 a co si pořídit prostě jeden hluboký a druhý později, sporťák? Ty dvojkombinace jsou naprd.. :nevim: Jinak moje zkušenost - dobré kočárky do terénu jsou neskladné, skladné kočárky jsou vesměs nanic, bo jsou to hrkadla :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5026
4.4.16 12:52

Koukni na Roan Marita, splňuje dost kritérií, ale ne všechna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
397
4.4.16 12:58

Já jsme měla podobné požadavky, ale vybrala jsem nakonec úplně jiný kočárek… Britax b-motion 4+ kvůli nafukovacím gelovým kolům (nedají se píchnout), k tomu autosedačku Romer a korbu. Budu po císaři, takže zvedat do auta těžkej hlubokej kočár by byl problém. Sporťák není otočnej, ale říkám si, že je tam okýnko, abych na mimi viděla…

Příspěvek upraven 04.04.16 v 13:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25445
4.4.16 13:00
@j.a.n.i1 píše:
@Katherine92 Ano, jsou tvé požadavky až tak velké… zejména v kombinaci „terénní tank“ x „lehký a skladný do auta“

jo to jsem chtěla napsat. Buď budeš mít tank a nebo lehký. Jak často na ty hory jezdíte? J8 bych asi koukala po tom, s kterým budu jezdit častěji a na hory vzala buď nosítko/šátek a nebo si koupila nějaký bazarový tank

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25445
4.4.16 13:02

Jinak jsem měla Inglesina Zippy systém, neuvěřitelně skladný a lehký do auta, plus velká korba, plus nacvaknutí sedačky na podvozek a na harcování po vsi houpací libertu. Teď mám jako sporťák britax b agille a taky spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.4.16 13:04

Děkuji za rychlé reakce :) tak trochu jsem tušila, že jsem moc náročná… asi to vyřeším jak píše lleennttiillkkaa… jezdíme sice tak 2× do měsíce, ale mám v plánu i šátkovat, takže to budu muset vyřešit takto :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64723
4.4.16 13:06
@vertunka píše:
Koukni na Roan Marita, splňuje dost kritérií, ale ne všechna.

ten mam, není skladný, nemá přehazovací rukojeť.. ale je fakt, že je to nej hluboký kočárek, jaký jsem kdy poznala :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64723
4.4.16 13:08
@Katherine92 píše:
Děkuji za rychlé reakce :) tak trochu jsem tušila, že jsem moc náročná… asi to vyřeším jak píše lleennttiillkkaa… jezdíme sice tak 2× do měsíce, ale mám v plánu i šátkovat, takže to budu muset vyřešit takto :)
:mrgreen: tak to zachvíli zjistíš, že máš doma 10 šátků a kočár Ti stojí zbytečně doma :lol: Jinak já mám sport quinny speedy, lehký je, do terénu bourák, skladný - do našeho auta v pohodě, někdo by ho neumístil :mrgreen: ale zase - je to tříkolka.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78739
4.4.16 13:12

@martina.se Nebo zjistíš, že máš několik šátků a dítě se stejně moc nosit nechce :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
levante
4.4.16 13:12

My máme baby design lupo comfort. Je to sice polský kočár, ale jsme s nim maximálně spokojeni. A cena byla velmi příznivá :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
4.4.16 13:13
@martina.se píše: :mrgreen: tak to zachvíli zjistíš, že máš doma 10 šátků a kočár Ti stojí zbytečně doma :lol: Jinak já mám sport quinny speedy, lehký je, do terénu bourák, skladný - do našeho auta v pohodě, někdo by ho neumístil :mrgreen: ale zase - je to tříkolka.

To už mi pár lidí řeklo, že je to vysoce návykové :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64723
4.4.16 13:14
@j.a.n.i1 píše:
@martina.se Nebo zjistíš, že máš několik šátků a dítě se stejně moc nosit nechce :mrgreen:
:mrgreen: to je taky varianta - my pořídili manducu a jak holka šla rychle zase do světa :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15530
4.4.16 13:15

Máme patron fenix a asi by ti mohl vyhovovat, ale protože je bytelny a prostorný, tak ta skladnost je horší. Nám se do kufru u kombika vejde v poho, ale třeba do Fabie jsem mu musela sundavat kola. Jinak malý se narodil 1.9. a v kočáru měl spoustu místa celou dobu užívání korbicky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat