Netradiční dušičková výzdoba
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
Netradiční dušičková výzdoba
Ahoj holky,
letos poprvé půjdu na Dušičky svojí mamince:-(
Chtěla bych jí sama vyrobit něco na hrob, něco netradičního, ale ne z umělých květin. Nemáte některá nějaký tip?
Děkuju.
Nicki
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
Taky si dělám výzdobu sama a místo umělých kytek jsem letos použila barevnou statici, mochyně a jeřabiny a vypadalo to moc hezky.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahoj,
teť ukazovaly v telce moc hezkou dekoraci,vydlabanou dýni a v ní aranžovací hmota a napíchané různé větve,bobule,barevné listí…co kde najdeš a vypadalo to moc hezky ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Tak já budu dělat křížek z přírodnin,je to lehké a moc hezké.
potřebuješ jen dvě dřívka,ty sklepnout dohromady jako kříž na to mech navázat vázacím drátem jako podklad a pak už aranžovat,šišky,kaštany,žaludy,kamínky,jeřabiny,šípky,prostě co tě napadne.Moc hezky také vypadají maličké větévky svázané k sobě jako do otýpky,nebo listy nějaké malé opět k sobě svázané do takového malého svazečku,nebo jsme taky dělali,takový přírodní řetěz.Na líko jsme navlíkali,šípky ty optýpky z těch větévek a ty listy.Nápadů by bylo spousta ![]()
Tak snad se povede něco co se bude tobě i mamince moc líbit,důležité je,aby to bylo od srdíčka ne? ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Těch křížků je spousta,teda toho jak je nazdobit,tak jen pro inspiraci pár odkazů
http://www.rozmanitosti.eu/…rveny320.jpg
- načítám...
- Citovat
- Zmínit