Neúplné těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kuky206
Povídálka 38 příspěvků 26.08.19 12:00
Neúplné těhotenství

Ahoj maminky,
jdu k Vám s něčím, co mě hrozně moc trápí. Doktor mi před týden a půl řekl, že by se mohlo jednat o neúplné těhotenství (nevím, jestli to není to zamlklé, moc tomu nerozumím). Jsem těhu poprvé a hrozně jsem se toho lekla, že tam byl jen ten jeden „vak“ a uvnitř jeden žloutkový váček bez embrya. Dnes jsem u něj byla znovu. Dle MS jsem 9+5 a doktor tam dokonce viděl dva žloutkový váčky, ale ani jedno embryo :-( musím zítra do nemocnice, ale jsem úplně bezradná. První den poslední MS byl 19.6., ale k oplodnění mohlo dojít buď 29.6. nebo 5.7. Maminky neměl někdo něco podobného, kdy v nemocnici se mohlo ukázat, že je to v pořádku? Já vím, že je to asi zbytečné sem psát, ale pořád jsem měla naději, že to bude v pořádku a najednou mi dnes doktor sebral všechny iluze. Je mi tedy 21, vím, že jsem mladá, ale s partnerem jsme se oba moc těšili, že budeme konečně tři ( dle váčků asi 4). Je mi moc smutno, omlouvám se, že píší sem, ale není mi příjemné o tom moc mluvit s někým z rodiny, protože jsou všichni stejně bezradní jako já :(
Budu moc ráda za vaše zkušenosti a případně i nějaké rady, zda jste po kynetáži mohli normálně znovu otěhotnět případně po jaké době. :roll:

Reakce:
Sl.Kockova
Kecalka 399 příspěvků 26.08.19 12:07

Ahojv 10.tt tehotenstvi by tam už musel videt embryo nebo embrya se srdecni akci..revize se bát nemusis a dalšímu tehotenstvi pak noc nebrání..drzim palce

Uživatel je onlinestinga
Echt Kelišová 9124 příspěvků 26.08.19 12:09

Na to, aby to bylo dobré, už to moc nevypadá, teda skoro vůbec
po kyretáži je šestinedělí, ale mohlo by to pak vyjít rychle, je „pohnojeno“

Uživatel je onlinekarkarka
Závislačka 4292 příspěvků 26.08.19 12:19

Dobre to není určitě. Bohužel.

luciie88
Kecalka 221 příspěvků 26.08.19 12:32

Já bych ještě počkala, na co hned běžet na revizi, klidně týden a pak co ukáže ultrazvuk. Kamarádce řekli, že potrati na kontrole v 8. tt, že je to moc malé a nemá šanci, za dva týdny na utz už jeden živý plod, druhý se vstřebal. Já bych tomu ještě čas dala, proč ne.

Uživatel je onlinestinga
Echt Kelišová 9124 příspěvků 26.08.19 12:47

@luciie88 když v 10 tt. není žádný plod, tak tady není na co čekat

lachtanice86
Echt Kelišová 8994 příspěvků 26.08.19 13:08

Tady už bych na zázrak nečekala

Kuky206
Povídálka 38 příspěvků 26.08.19 14:29

Achjo :,( ale čekala jsem to. Je to dost na prd. I tak Vám moc děkuji za odpovědi.

Kuky206
Povídálka 38 příspěvků 26.08.19 19:20

A nevíte jak dlouho budu v nemocnici? Jednu noc? Nebo mě pustí po zákroku domů?

Pluschball
Kecalka 304 příspěvků 27.08.19 23:30

@Kuky206 jak jsem se probrala z narkózy pustili mě domů, jen musíš mít sebou doprovod a neboj tělo je teď víc připravené, já otěhotněla v 3tím cyklu po revizi.

Kuky206
Povídálka 38 příspěvků 28.08.19 07:26
@Pluschball píše:
@Kuky206 jak jsem se probrala z narkózy pustili mě domů, jen musíš mít sebou doprovod a neboj tělo je teď víc připravené, já otěhotněla v 3tím cyklu po revizi.

Tak to jsem ráda, že v tom nemocničním prostředí nebudu muset být přes noc :zed:
Doktor chce, abych přišla za týden, není si úplně jistý, zda tam jsou dva gestacni váčky bez embrya nebo jeden váček a jedno mrtvé embryo. Je prý hodně malá šance, že by vše bylo v pořádku, takže spíše mám počítat s tou revizí. Ale zkusila jsem si dneska zajít na krevní testy HCG jako samoplatce. Ale asi mi to stejně nic moc neřekne 8o

Váš příspěvek
Reklama