Neúplné těhotenství

135
26.8.19 12:00

Neúplné těhotenství

Ahoj maminky,
jdu k Vám s něčím, co mě hrozně moc trápí. Doktor mi před týden a půl řekl, že by se mohlo jednat o neúplné těhotenství (nevím, jestli to není to zamlklé, moc tomu nerozumím). Jsem těhu poprvé a hrozně jsem se toho lekla, že tam byl jen ten jeden „vak“ a uvnitř jeden žloutkový váček bez embrya. Dnes jsem u něj byla znovu. Dle MS jsem 9+5 a doktor tam dokonce viděl dva žloutkový váčky, ale ani jedno embryo :-( musím zítra do nemocnice, ale jsem úplně bezradná. První den poslední MS byl 19.6., ale k oplodnění mohlo dojít buď 29.6. nebo 5.7. Maminky neměl někdo něco podobného, kdy v nemocnici se mohlo ukázat, že je to v pořádku? Já vím, že je to asi zbytečné sem psát, ale pořád jsem měla naději, že to bude v pořádku a najednou mi dnes doktor sebral všechny iluze. Je mi tedy 21, vím, že jsem mladá, ale s partnerem jsme se oba moc těšili, že budeme konečně tři ( dle váčků asi 4). Je mi moc smutno, omlouvám se, že píší sem, ale není mi příjemné o tom moc mluvit s někým z rodiny, protože jsou všichni stejně bezradní jako já :(
Budu moc ráda za vaše zkušenosti a případně i nějaké rady, zda jste po kynetáži mohli normálně znovu otěhotnět případně po jaké době. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
443
26.8.19 12:07

Ahojv 10.tt tehotenstvi by tam už musel videt embryo nebo embrya se srdecni akci..revize se bát nemusis a dalšímu tehotenstvi pak noc nebrání..drzim palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15488
26.8.19 12:09

Na to, aby to bylo dobré, už to moc nevypadá, teda skoro vůbec
po kyretáži je šestinedělí, ale mohlo by to pak vyjít rychle, je „pohnojeno“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7651
26.8.19 12:19

Dobre to není určitě. Bohužel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
356
26.8.19 12:32

Já bych ještě počkala, na co hned běžet na revizi, klidně týden a pak co ukáže ultrazvuk. Kamarádce řekli, že potrati na kontrole v 8. tt, že je to moc malé a nemá šanci, za dva týdny na utz už jeden živý plod, druhý se vstřebal. Já bych tomu ještě čas dala, proč ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15488
26.8.19 12:47

@luciie88 když v 10 tt. není žádný plod, tak tady není na co čekat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13255
26.8.19 13:08

Tady už bych na zázrak nečekala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
26.8.19 14:29

Achjo :,( ale čekala jsem to. Je to dost na prd. I tak Vám moc děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
26.8.19 19:20

A nevíte jak dlouho budu v nemocnici? Jednu noc? Nebo mě pustí po zákroku domů?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
511
27.8.19 23:30

@Kuky206 jak jsem se probrala z narkózy pustili mě domů, jen musíš mít sebou doprovod a neboj tělo je teď víc připravené, já otěhotněla v 3tím cyklu po revizi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
28.8.19 07:26
@Pluschball píše:
@Kuky206 jak jsem se probrala z narkózy pustili mě domů, jen musíš mít sebou doprovod a neboj tělo je teď víc připravené, já otěhotněla v 3tím cyklu po revizi.

Tak to jsem ráda, že v tom nemocničním prostředí nebudu muset být přes noc :zed:
Doktor chce, abych přišla za týden, není si úplně jistý, zda tam jsou dva gestacni váčky bez embrya nebo jeden váček a jedno mrtvé embryo. Je prý hodně malá šance, že by vše bylo v pořádku, takže spíše mám počítat s tou revizí. Ale zkusila jsem si dneska zajít na krevní testy HCG jako samoplatce. Ale asi mi to stejně nic moc neřekne 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama