Neurologie - poznají napětí?

Anonymní
8.6.13 09:44

neurologie otázka

Ahojky holki chi se zeptat na neurologii poznají když má člověk v sobě nějaké napětí? ja mam takovy problem citim v sobě jako furt stres přito, nemam důvod mit nějaký nervy ale furt citim takove chvění po celem těle, mam i problemy takový tlak v hlavě prostě pocit jako když jsem někdy měla z něčeho stres ale přitom ted nemám žádné problemy s čim bych se měla stresovat ale takový pocit v sobě mam

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1174
8.6.13 09:47

Předpokládám, že to poznají právě díky tomu kladívku, co tě s ním „zmlátí“ na několika místech těla a také kontrolou reflexů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.6.13 11:44

Tohle řeší prychiatrie a ne neurologie. Určitě bych tam s tím zašla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.6.13 08:00

Ahoj,
taky to může dětal štítná žláza - vím, o čem mluvím, máme to v rodě, babička, matka, já i ségra. Je učitelka němčiny na základce, takže sice záhul, ale práce jí baví. Když jí to draplo loni, byla jí tak slabo, že ani nemohla vstát. Byla na endokrinologii a zjistili nějaký hormonální deficit. Dostala léky, už je to lepší. Já nemám deficit, resp. hraniční hodnoty, ale někdy je mi taky nanic, slabo, zvášť po ránu. Protože nemám hormon, deficit, dostala jsem prášky na nervozitu, strašně jsem se divila a moc se mi do toho nechtělo, ale nakonec to pomohlo. Jsou to nějaké, co prý mohou užívat i těhule.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat