Mgr. Ivana Holubcová - klinický psycholog

4332
5.6.13 14:31

Mgr. Ivana Holubcová - klinický psycholog

Ahojky!
Znáte někdo prosím tuto psycholožku? Ordinuje ve Stříbře. Pokud ano, jaká je a kolik se u ní platí? Pomohla vám?
Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2
31.1.15 11:34

Cynismus s titulem

To je ta, která způsobila sebevraždu, místo přešetření. Maminky, které nemáte čas na děti nebo jste v depresi a pomáhá vám s výchovou otec dětí, to znamená, že je někdy umyje, poví pohádku, děti se v noci někdy bojí a přijdou za rodiči do postele. V dnešní době znám takové vztahy, některé maminky nemají tolik mateřské lásky a musí to kompenzovat muži. Nechci obhajovat, vůbec si nedokážu představit, že by ke zneužívání došlo, ale jak to, že psycholožka rozvíří něco, když pedagožka potvrzuje, že se zatím neprokázalo. A Holubcová si i teď stojí za svým. Je dobré, že jsme v civilizované zemi, ale zajímá mě, jak to má paní doktorka doma s výchovou a jak ona se věnuje svým dětem, má na ně čas? Nebo má chůvu?

http://www.novinky.cz/…jistila.html

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4332
31.1.15 11:45

@Eladen Já jsem u ní nakonec nebyla, našla jsem si psycholožku v Tachově. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lah
1
31.1.15 12:18

recenze

Zdravím všechny, tuto paní důrazně nedoporučuji!!! Aktivní blbec je horší než třídní nepřítel…viz příspěvek výše…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49075
31.1.15 13:55

@pampalin to jsi tady založila za účelem jí pokazit pověst?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34541
31.1.15 13:59

@blecha72 ne ta ti založila už v červnu, ale ty tři ostatní nicky bych řekla, že jsou duplicitní a za účelem pomluv

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
31.1.15 15:32

Bohužel většina těchto psychologů, revizních lékařů, státních zaměstnanců v sociální oblasti a podobných jsou v běžném životě absolutně nepoužitelní a pro své zviditelnění a udržení si svého „fleku“ jsou schopni udělat cokoli. Já také myju děti, spím s nimi na rekreaci v jedné posteli, pokud to je v podmímkách hotelu, když syn onemocněl leukémií, revizní doktorka napsala do vyjádření, že mu nic vážného není a za necelý rok bude zdráv, ačkoli celý civilizovaný svět ví, že léčba trvá, pokud to jde dobře, dva roky od diagnózy. Bohužel tito lidé jsou absolutně bez svědomí, pokud si potřebují udržet zaměstnání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49075
31.1.15 15:52

@midodo bože, ty máš teda rozhled :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
31.1.15 16:54

Podezření, že otec zneužívá dceru...

[Citace: Možná že to mohla udělat citlivěji a zvolit jiné metody. Důležité ale je, že do toho potom vstoupil odborník, který se s tím jejím názorem ztotožnil. Ten by měl být garantem dalšího postupu, jenž to dítě nepoškodí,… Pro dítě by bylo nejlepší, kdyby už s tím případem nebylo vůbec konfrontované. Jinak by mohlo dojít k jeho silné traumatizaci,“ upozornil.]

Přišla o tátu, to jí traumatizovat nebude? Zúčastnění by holčičce do dospělosti i matce měli nahrazovat přinejmenším otcův příjem včetně jeho předpokládaného vývoje. Jsou vůbec pojištěni na odpovědnost z výkonu povolání? V případě, že by se stala invalidní, čekalo by je to (pokud by je přežila) do smrti. A to jsem nezmínil náhradu škody. (Jako kdyby se takováto ztráta dala penězi nahradit!)
Zúčastnění si měli být vědomi s čím si zahrávají a jaké mohou být dopady pro holčičku, pro rodinu ale i pro ně samé! Zřejmě by měli být urgentně pověřeni jinými úkoly! Sešlo se jednou pár nezodpovědných odborníků! Barnevern po česku!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14760
1.2.15 09:13

Zdravím,
nevhodné a urážlivé příspěvky jsem smazala, stejně tak i nick.

Monika

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
1.2.15 16:23

Omlouvám se přidávám v podstatě pouze citaci

Omlouvám se přidávám v podstatě pouze citaci protože obsahuje informace o jedné ze zúčastněných osob. Na tomto se ale především podepsalo institucí i osob daleko více. Hodnotit a rozhodovat budou pouze ti kteří jsou oprávněni se seznámit se všemi informacemi k tomuto případu. (Když čtu co dosud vyšlo najevo v médiích tak mi běhá mráz po zádech, jak se člověk dostane do soukolí tak ho to rozdrtí, prostě je bez šance.)

Následující text je citací z diskuze na idnesu:…To určitě ne, jen je tam velké sebevědomí i velká drzost. Ta mladá paní mi před časem psala mailem dotaz, jaká kvalifikace je k poskytování logopedické péče potřeba. Odpověděla jsem jí, že kvalifikace pro samostatnou činnost v klinické logopedii je dána legislativně zákonem 96/2004 Sb, paragraf 23, a průběžně se měnicími vyhláškami o činnostech zdravotnických pracovníků. Vyjímka neexistuje. Každý kvalifikovaný klinický logoped má také plnou právní odpovědnost za svou odbornou činnost. Upozornila jsem ji, že ona tuto kvalifikaci dle platné legislativy nemá a ani ji v současné době ve zdravotnictví získat nemůže. Poskytování logopedické péče nekvalifikovanou osobou je porušení hned dvou zákonů ( č.96/2004 sb., a zákona o zdravotních službách ( 332/2012 Sb. Pokud se po neustávajicich novelách už nejmenuje jinak). Paní magistra n e n í logopedka v tom smyslu, jak to chápe laická, ale bohužel i odborná veřejnost, ale je speciální pedagog s kvalifikací pro školství, nikoli pro služby, jejichž obsah i rozsah určují zmíněnými zákony výkon nelékařského zdravotnického povolání klinická logopedie.

Klinická logopedie neni volná živnost. Pokud pani magistra tohle provozuje se souhlasem městského nebo krajského úřadu, měly by se začít bát o své židle i tam. Dovede si někdo představit, že by si mohl otevřít samostatnou soukromou praxi lékař po škole a bez atestace? Těžko, že. Licenci pani odebrat nelze prostě proto, že žádnou nemá. Na svém webu má klamavou reklamu - uváděné absolvované kurzy s akreditaci MŠMT jsou kvalifikaci pro učitele a speciální pedagogy. Nejsou však žádnou uznávanou kvalifikaci pro rezort zdravotnictví, t. j. Jejich absolvent nemůže zasahovat do zdravotnické problematiky ( diagnostika a terapie poruch komunikace). O problémech porušováni zdravotnických zákonů opakovavaně jednáme s MŠMT už 4 roky

• - -

Dotyčná oznamovatelka z KT není odbornice na poruchy řeči. I proto to možná tak dopadlo.

Logopedie, a už vůbec ne klinická logopedie, do které poruchy řeči patří, n e n í volná živnost. Kvalifikace pro výkon povolání je dána zákonem 96/2004, par.23, který stanoví, že pro výkon tohoto povolání musí mít dotyčný atestaci z oboru klinická logopedie, a registraci ministerstva zdravotnictví pro výkon povolání bez odborného dohledu, stejně tak jako u lékařů. Pani mgr. tuto základní kvalifikační podmínku n e s p l ň u j e a splňovat ani nemůže. Tato péče je plně hrazena ze zdravotního pojištění, paní mgr. ale smlouvy se zdravotními pojišťovnami nemá. Pokud tedy za své služby ještě i vybírala peníze, šlo by i o porušení zákona o zdravotních službách, za což je citelná pokuta. Tento otřesný případ rozhodně nenecháme usnout.

PaedDr.Eva Škodová, předsedkyně Asociace klinických logopedů ČR

Konec citace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
1.2.15 23:38

amatérka se silným sebevědomím

Mgr. Dominika Bezděková se neoprávněně vydává za logopedku, jak vyplývá z informací Asociace klinických logopedů, ale provádí psychodiagnostiku, kterou může provádět pouze psycholog (vázaná živnost). Používá projektivní testy, což vyžaduje nejen odbornou kvalifikaci, ale i specializační kurzy. Používání projektivních testů laikem jako Mgr. Bezděková poškozuje klienty. U projektivních testů je náročná interpretace. Na webové prezentaci Mgr. Bezděkové jsem nikde nenašla, v jakém oboru získala magisterské vzdělání. No, dneska může dělat kdokoliv cokoliv. A škodit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15254
22.3.15 15:20
@Aluse píše:
@blecha72 ne ta ti založila už v červnu, ale ty tři ostatní nicky bych řekla, že jsou duplicitní a za účelem pomluv

Pomluv?
http://www.iprima.cz/…ravy-1932015

Je to v čase 4:05.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat