Neustálá bolest zad

Anonymní
27.1.20 07:19

Neustálá bolest zad

Ahoj, potřebovala bych poradit. Jsem již rok po druhém porodu císařem a myslela jsem, že potíže s tím spojené již zmizí, bohužel se tak nestalo. Neustále mě bolí záda v kříži, byla jsem u lékaře, nasadil mi léky na uvolnění. Ty mi pomohly od té nejhorší bolesti, ale záda bolí dál. Už několik měsíců chodím na rehabilitaci, cvičím SM systém, ale prostě nic nepomáhá. K tomu mě bolí i jizva a břicho, dle lékaře srůsty. Už si připadám jako hypochondr, ale prostě není den, aby mě to nebolelo. Všichni mi tvrdí, že se to časem zlepší, ale mám to již rok a jsem z toho už unavená.
Neměl někdo něco podobného a co pomohlo?
Moc děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

166
27.1.20 08:59

A co kvalitní matrace? Jóga?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.1.20 09:03

@Lennynnel
Kvalitní matraci mám, koupena před těhotenstvím. Na jógu jsem přihlášená, začne mi v únoru. Třeba to pomůže, jen jsem z toho už tak strašně unavená.

• Nahlásit
  • Citovat
27.1.20 09:10

A jaká vyšetření máš za sebou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.1.20 09:17

Klasicky u obvodní, pak u rehabitační lékařky. Na RTG mě poslat nechtějí, prý plotýnky a podobně to nejsou. Obě to přičítají tomu, že jsem musela 9 měsíců během těhotenství ležet, i v nemocnici. Pak břicho vyšetřeno u gynekologa, ultrazvuk, rehabilitační. Dle lékařů mám vydržet, chce to prý čas, jen mě už ten rok přijde dlouhý.

• Nahlásit
  • Citovat
166
27.1.20 09:56
@Anonymní píše:
@Lennynnel
Kvalitní matraci mám, koupena před těhotenstvím. Na jógu jsem přihlášená, začne mi v únoru. Třeba to pomůže, jen jsem z toho už tak strašně unavená.

To chápu. Není to nic příjemného, ale z vlastní zkušenosti je za mě jóga skvělá. Žádná dřina a maximální uvolnění. Hodně cvičím i doma. Na YouTube je spoustu cviků :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.1.20 10:22
@Anonymní píše:
Klasicky u obvodní, pak u rehabitační lékařky. Na RTG mě poslat nechtějí, prý plotýnky a podobně to nejsou. Obě to přičítají tomu, že jsem musela 9 měsíců během těhotenství ležet, i v nemocnici. Pak břicho vyšetřeno u gynekologa, ultrazvuk, rehabilitační. Dle lékařů mám vydržet, chce to prý čas, jen mě už ten rok přijde dlouhý.

Vydupala bych si to rtg, já trpím na hodně silné bolesti zad už víc jak 10let, sice po úrazu a až nedávno se mi povedlo se dostat na rtg a hned mám diagnózu jasnou. Oni přece nejsou věštci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.1.20 10:41

@MáškaMarie33
Někdy mám pocit, že si myslí, že jsou. Ještě jednou si o RTG řeknu, jdu příští týden k rehabilitační lékařce. Jak jsem psala podle nich to chce čas.

• Nahlásit
  • Citovat
27.1.20 12:53
@Anonymní píše:
@MáškaMarie33
Někdy mám pocit, že si myslí, že jsou. Ještě jednou si o RTG řeknu, jdu příští týden k rehabilitační lékařce. Jak jsem psala podle nich to chce čas.

Hloupost, čekala jsi už přece dlouho. Nenech se uchlácholit. Držím palce :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.2.20 13:03

Tak jsem ještě jednou žádala o RTG nebo CT zad. Dle lékařky zbytečnost, prý když můžu chodit tak to ploténky apod. nejsou. Doporučení mi nedala.
Nemáte někdo radu, co by od bolesti ulevilo, nějaké cvičení,…
Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
3196
20.2.20 20:45

Mě bolí záda pořád, prvně injekce, pak rehabilitace, nakonec mě poslali k neurologovi, ten řekl že to nic není, ale udělali rentgen, tam už byly nějaké změny na páteři, ale stejně mě předal na revmatologii, prý tam je asi zánět. Takže po skoro půl roce bolestí, zatím nevím nic moc.Ale za 14 dní jdu na rezonanci. Takže třeba Bechtěrova nemoc? Přečti si o ní, mám jí já a předtím jsem vůbec netušila, že něco takového je :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama