Neustále a neustále - problémy s močením a výtoky

Anonymní
18.3.21 21:07

Neustále a neustále

Zdravím holky, já vlastně ani nevím jak mám tohle popsat a vysvětlit.. už je to opravdu nějakou dlouhou dobu, kdy mívám problémy s častým močením a výtokama atd atd.. výsledky jsem měla vždycky dobré a řeším to stále dokola, jakože ledviny ani močák mě nebolí vůbec, ale spíš opravdu chodím často čůrat, neštípe to, ale spíš je to občas fakt dost nepříjémné no a to na co bych se chtěla zeptat, nevím opravdu jak to vysvětlit
Mám některý den, kdy mám takový tlak ve vagíně a dost mě ta vagína bolí a je to strašně ale strašně nepříjemný a to čůrání ten den vždycky bolí a chodím čůrat skoro pořád ten den a já fakt nevím jak se toho tlaku mám zbavit
Nezažily jste to taky někdo nebo něco podobného?
Fakt nevím jak to vysvětlit :nevim: :nevim:
Opravdu není tohle sranda, ani nic podobného, ale to já fakt nechápu co to je a nikdy jsem se na to nezeptala nikoho :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
K82
1553
18.3.21 21:30

Zkus googlit „hyperaktivni mocovy mechyr“ a uvidis, jestli to s tim nemuze souviset. Neuvadis vek, situace, kdy se ti to stava, muze to myt spoustu duvodu. Od stresu az po spatny toaletni papir.. a pokus jsi byla jen u praktika, tak odbornost na toto je urologie a nefrologie, kde by stanovili dalsi postup a vysetreni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 21:33

@K82 právě mi je 20 a nechápu co to může být, určitě kouknu

• Citovat
  • Nahlásit
3708
18.3.21 21:42
@Anonymní píše:
Zdravím holky, já vlastně ani nevím jak mám tohle popsat a vysvětlit.. už je to opravdu nějakou dlouhou dobu, kdy mívám problémy s častým močením a výtokama atd atd.. výsledky jsem měla vždycky dobré a řeším to stále dokola, jakože ledviny ani močák mě nebolí vůbec, ale spíš opravdu chodím často čůrat, neštípe to, ale spíš je to občas fakt dost nepříjémné no a to na co bych se chtěla zeptat, nevím opravdu jak to vysvětlit
Mám některý den, kdy mám takový tlak ve vagíně a dost mě ta vagína bolí a je to strašně ale strašně nepříjemný a to čůrání ten den vždycky bolí a chodím čůrat skoro pořád ten den a já fakt nevím jak se toho tlaku mám zbavit
Nezažily jste to taky někdo nebo něco podobného?
Fakt nevím jak to vysvětlit :nevim: :nevim:
Opravdu není tohle sranda, ani nic podobného, ale to já fakt nechápu co to je a nikdy jsem se na to nezeptala nikoho :roll:

Ahoj, já sice nemám výtoky, ani tlaky v pochvě, za to na wc lítám pořád. Já mám diagnostikovaný hyperaktivní močový měchýř, léčím se na urologii. Můžeš mrknout tady a tam taky najdeš orientační test, jestli se tě hyperaktivní močový měchýř může týkat: https://www.musimcasto.cz/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 21:55

Hele já to takhle měla u vaginální bakteriozy, ale jestli na gynde vše ok :pankac:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 21:56

Ty jo bakteriální vaginozy, sem těle sorry

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat