Reklama

Neustalé trable se zaměstnavatelem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.02.17 11:52
neustale trable se zamestnavatelem

Ahoj. Muzete mi prosim nekdo poradit. Mam porad neustale problemy se zamestnavatelem. Potrebuji podepsat ruzove prohlaseni poplatnika pouze na 2 mesice a pry, ze to nelze. Netusite jak to je?
Pripadne pise se do kolonky uplatnuji tato casova doba?

Reklama

Reakce:

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 17.02.17 12:14

@blabla123 no nejsem účetní, ale pokud vím tak se tam vždy píše rok :nevim:

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 17.02.17 12:18

@blabla123 Jde to určitě jen na určité měsíce. Podepisovávala jsem to takhle na brigádách.

A taky jsem si jednou děti uplatňovala jen 2 měsíce a zbytek roku mnžel.

Katche
Kecalka 463 příspěvků 17.02.17 12:19

To se normálně podepíše a až skončí uplatnění u tohoto zaměstnavatele, tak se podepíše nové u dalšího. např. Nebo se dohodne ukončení daňového bonusu.
záleží na tom, proč to chcete, ale v podstatě je to vaše věc, kde to uplatníte.

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.02.17 12:26

Ja to teprve podepisuji za leden a unor, protoze mi to nedodal vcas. A jde mi o to, ze mu rekli na financaku, ze to lze pouze na cely rok a me se hodi to mit po jednotlivych mesicich. Jelikoz mam vice dpp, dpc.

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.02.17 12:26

Ja to teprve podepisuji za leden a unor, protoze mi to nedodal vcas. A jde mi o to, ze mu rekli na financaku, ze to lze pouze na cely rok a me se hodi to mit po jednotlivych mesicich. Jelikoz mam vice dpp, dpc.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62542 příspěvků 3 inzeráty 17.02.17 12:44

@blabla123 To ni nevím, zda to půjde podepsat ještě za leden, to už by mzdy měly být uzavřené, ne? A jinak zda to jde netuším, ale nějak nechápu proč to takhle stěhovat, stejně podle toho co píšeš nejspíš budeš podávat DP, tak je to celkem jedno.

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.02.17 12:51

Ja to nevidim, ze u zamestnavatele, kde chci podat ruzove potvrzeni zustanu moc dlouho. Nedava mi smeny, spatne mi pocita mzdu, proto jsem to chtela pouze takto. Hledam neco, kde mi vyjdou vstric a nebudu muset mit x brigad.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62542 příspěvků 3 inzeráty 17.02.17 12:54

@blabla123 Tak pokud u něj skončíš, tak tím logicky končí to platnost toho prohlášení…

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.02.17 13:02

Tak me jde take o to, ze ude muzu mit behem mesoce maly prijem a jinde treba dvojnasobny, ale narazovy jednou za 4 mesice

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62542 příspěvků 3 inzeráty 17.02.17 13:23

@blabla123 No, jelikoz ma byt to prohlaseni podepsane dopredu, tak to tezko predem budes vedet…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama