Neustálé zdražování všeho

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 20:53
Neustálé zdražování všeho

Dnes zase bylo v tv jak zdraží zelenina, máslo atd..pořád víc a víc veci:( stve mě to :( jsem na RD takze se mi plat nezvedne a jak se budu vracet do práce za cca 2,5-3 roky tipuji, že bude pěkná krize a to budu ráda za návrat do prace. Politici mezitim vše prosustruji, aby se zalibili volicum :( drahé bydlení, platy také nízko proti západu…vím že s tím nic neudělám ale nějak to na mě padlo jak je to tu v tomto směru naprd :(( anonym pokud neva ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Talitha
Extra třída :D 13368 příspěvků 23.09.18 20:57

Není bída ani hlad. Máme fungující zdravotnictví, sociální systém. Muži nemusí do války, děti jak neumírají na banální nemoci.
Ne, fakt není zle. :mavam: :kytka:

vjerunqa
Závislačka 3173 příspěvků 23.09.18 20:57

RP by se měl v polovině příštího roku navyšovat.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29276 příspěvků 23.09.18 20:59
@Talitha píše:
Není bída ani hlad. Máme fungující zdravotnictví, sociální systém. Muži nemusí do války, děti jak neumírají na banální nemoci.
Ne, fakt není zle. :mavam: :kytka:
:think: :palec:
Zwetta
Kecalka 460 příspěvků 6 inzerátů 23.09.18 20:59

@vjerunqa
Ale to se asi nebude týkat mamin, co už na RD jsou ne? ;)

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15546 příspěvků 23.09.18 21:00

@Zwetta Bude, dokonce i tech, co jiz maji rodicak dobrany a diteti nejsou 4 roky. SAmozrejme vzdy jen na nejmladsi dite.

vjerunqa
Závislačka 3173 příspěvků 23.09.18 21:00

@Zwetta Bude. Dokonce i zpětně.

růžový achát
Kelišová 5124 příspěvků 23.09.18 21:01

@Zwetta pry se to bude tykat vsech

Zwetta
Kecalka 460 příspěvků 6 inzerátů 23.09.18 21:01

@Cuddy @vjerunqa
No tož to je pro maminu na mateřské dobrá zpráva… :oops: :mrgreen: :palec: :dance:

Jogrr
Závislačka 4342 příspěvků 23.09.18 21:02

Tak bez zakladatelko do prace rovnou, at Ti neunikne ten aktualni vyvoj hospodarstvi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 21:05

@Talitha já vím že není válka a máme se vlastně dobre, ale jde mi o to jak se všude píše že je ekonomika v plusu a jak je blahobyt a přitom to tak není a nikdo to nepřizná a utrácí se jak když by se nic nedělo…

vjerunqa
Závislačka 3173 příspěvků 23.09.18 21:07

Vždyť je blahobyt :think:

Moona1984
Kecalka 111 příspěvků 23.09.18 21:11

Zdražuje se, to je pravda, ale taky platy zavratne rostou. V mém okolí se snad každému zvedla výrazněji mzda. A myslím, že většina lidí se ma dnes opravdu velmi dobře.

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6737 příspěvků 23.09.18 21:12
@Anonymní píše:
@Talitha já vím že není válka a máme se vlastně dobre, ale jde mi o to jak se všude píše že je ekonomika v plusu a jak je blahobyt a přitom to tak není a nikdo to nepřizná a utrácí se jak když by se nic nedělo…

objektivně na tom je ekonomika velmi dobře, vždyť nezaměstnanost je prakticky nulová.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 21:13

@vjerunqa no nevím, lidí nemají na vlastní bydlení jak je drahé, nájmy jsou tím pádem taky vysoké, vše se neustale zdražuje (zelenina je pomalu luxus, kvalita nic moc) a platy určitě nerostou všem…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >