Neustálé zvracení po kojení i na příkrmech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.19 12:45
neustálé zvracení

Ahoj,
jdu se spíše vypovídat, protože na tohle už asi žádná pomoc není..Ale třeba se tu najde nějaká maminka, která to má stejně a je stejně nešťastná jako já..
Už od narození máme problémy se zvracením..Malý zvracel po každém kojení, až mi přišlo, že mu v bříšku nic nezůstalo..
Teďko jsou mu 4 měsíce, už nekojím a zvrací pořád. Začali jsme dávat příkrmy, ale to je houby platné, protože po příkrmu ještě dokrmím sunarem a zvrací stejně..
Zkoušela jsem zahušťovadlo gastrotuss, Nutriton a nezvrací jen když spí :zed:
Teďko se naučil sám otáčet na bříško a to samozřejmě ještě více přispívá ke zvracení, jak si na to bříško tlačí a já už nevím co mám dělat, jsem z toho už nešťastná..
Když ho vrátím na záda, tak se vzteká a nechce tam být, na břišku je spokojený, ale je pozvracený on, deka, koberec, protože cestuje..Je to jak začarovaný kruh :zed: :,(

Přečtěte si článek: Příčiny zvracení kojenců a co na něj pomáhá

Reakce:
unuděná
Kelišová 5905 příspěvků 1 inzerát 23.01.19 12:49
@Anonymní píše:
Ahoj,
jdu se spíše vypovídat, protože na tohle už asi žádná pomoc není..Ale třeba se tu najde nějaká maminka, která to má stejně a je stejně nešťastná jako já..
Už od narození máme problémy se zvracením..Malý zvracel po každém kojení, až mi přišlo, že mu v bříšku nic nezůstalo..
Teďko jsou mu 4 měsíce, už nekojím a zvrací pořád. Začali jsme dávat příkrmy, ale to je houby platné, protože po příkrmu ještě dokrmím sunarem a zvrací stejně..
Zkoušela jsem zahušťovadlo gastrotuss, Nutriton a nezvrací jen když spí :zed:
Teďko se naučil sám otáčet na bříško a to samozřejmě ještě více přispívá ke zvracení, jak si na to bříško tlačí a já už nevím co mám dělat, jsem z toho už nešťastná..
Když ho vrátím na záda, tak se vzteká a nechce tam být, na břišku je spokojený, ale je pozvracený on, deka, koberec, protože cestuje..Je to jak začarovaný kruh :zed: :,(

A přibírá v pořádku? Vypadá spokojeně? Řešili jste to u pediatričky/na gastru?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.19 12:51

@unuděná právě,že přibírá ukázkově, proto dr řekla,že by to řešila jen kdyby nepřibíral

katyna1984
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 23.01.19 12:52

U nás bylo zvracení projevem alergie na bílkovinu kravského mléka.

Uživatel je onlineP4ja
Echt Kelišová 7683 příspěvků 1 inzerát 23.01.19 12:53
@Anonymní píše:
@unuděná právě,že přibírá ukázkově, proto dr řekla,že by to řešila jen kdyby nepřibíral

A kdybys ho po příkrmu nedokrmila tí sunarem ?

Aduš8
Závislačka 3381 příspěvků 23.01.19 12:53

Pokud přibývá a ublinkává(nehází šavle), tak s tím nic moc dělat nejde. U nás to samo přešlo až kolem 10.měsíce, do té doby neustále vše v pračce. Ale hodně se to zlepšilo, když začal kolem 7.měsíce lézt a vstávat.

Aduš8
Závislačka 3381 příspěvků 23.01.19 12:55

A jinak, já z toho samého důvodu po příkrmu dokojovala až za nějakou dobu, bylo to malinko lepší. Ale ne o moc :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.19 12:57

@P4ja tak mi asi zboří obývák, on toho příkrmu ještě moc nesní, spíše teprve zkoušíme

lasička1
Echt Kelišová 8138 příspěvků 23.01.19 13:07

Pokud přibírá na váze,tak jde spíše o ublinkávání,než zvracení.Na vině bývá nevyzrálý svěrač mezi žaludkem a jícnem.Trpí na to hodně dětí,ale u někoho je to opravdu časté,po každém jídle.Bývá to víc u dětí,které mají tendenci se přejídat.
Dcera to měla také ve veliké míře.Každý pohyb,občas i jako novorozenec jen když ležela…a pořád z ní teklo mléko.Pořád vše v pračce.Jít do města,do poradny,to byl horor.Stačilo najet na obrubník a už měla okolo krku mokro.A ten smrad.Styděla jsem se,když se někdo naklonil nad kočárek.Takže do poradny náhradní oblečení s sebou a hned v čekárně převléknout.
Obvoďačka to také nechtěla řešit,že to přejde,že je to nevyzrálý svěrač,chce to čas.Ale že krásně přibírá na váze.Ale nechtěla jsem to nechat,tak jsem jí poprosila o odeslání na vyšetření.Je to ultrazvuk,kdy lékař pozoruje,jak pití jde do žaludku a zda se nevrací.U nás se vracel obsah žaludku už před pitím.Měla to opravdu hodně.
Dříve se dával Prepulsid-ale kontrolovalo se EKG,mohlo dojít ke změnám.Ale nebývaly časté.Potom se snad přestal vyrábět.Nyní nevím,jaký lék se používá,ale určitě by obvodní lékař,či ten,kdo takové ultrazvuky dělá,sdělil.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.19 15:37

kdyby ublinkával jen po jídle, tak se to dá nějak zkousnout..
Ale po jídle je to tekutý a za hodinu, za dvě zase zražený, ale jde to ven pořád :zed:

nozu
Extra třída :D 12091 příspěvků 23.01.19 16:37

a alergie a reflux jsi vyloučila? Mě syn začal zvracením reagovat na zavedení jogurtu na svačinu. Měl alergii, která časem sama odezněla.

marierozsivalova
Nováček 3 příspěvky 10 inzerátů 27.01.19 08:12
Zvraceni

Malá bude mít 4 měsíce. Poslední dva týdny je přes den uplakana, nechce moc jist. V celku hodně blinka, ze ju třikrát děnne prevlekam. Napije se mezi jidly čaje a i po něm blinka. Tři dny zpátky jsme měly při každém prebaleni průjem po kterém se začala opruzovat. Dnes příjmik už dobrý ale stále zvraci. Teplotu měla jen dva dny zpátky večer 37,2. Dekuju za jakou kolik radu

nozu
Extra třída :D 12091 příspěvků 27.01.19 10:35

@marierozsivalova jdi s ní k lékaři. na toto jiná rada není :nevim:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Atrej z Nekonečného příběhu po 35 letech: Všude tetování, ale pořád stejná tvář!

Fantasy film Nekonečný příběh svého času oslovil snad všechny generace: děti,... číst dále >

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >