Neústupná únava

98
21.2.16 09:33

Neústupná únava...

Přeji všem dobré ráno.
Potřebovala bych poradit, už si nevím rady ale poslední měsíc jsem šíleně unavená. Je mi 23 let mám 3 letého syna a přítele který teď všechny povinnosti zvládá za mě, jelikož nejsem schopná nic udělat. Spím normálně celou noc, nikdy jsem podobné problémy neměla, spíš naopak, vždy jsem byla ranní ptáče plné aktivity… Ale teď, stačí jen vyjít schody a musím si jít lehnout, protože padám na hubu a jsem zadýchaná, za volantem klimbám a nejsem schopná se soustředit… Neudělám teď nic, neuvařim, neuklidim, neustále jen spim, nevydržím dlouho na nohou… Je to strašný i když bych tak moc chtěla, nezvládám to… Doma už začínám mít zle kvůli tomu, že nedělám nic jiného než spim ale ja vážně nejsem schopná ničeho, proto vás prosím o radu… Ještě jedna věc, nevím jestli by to s tim mohlo souviset ale pro jistotu to napíšu, poslední dobou se mi dělají na nohou modřiny, což jsem také nikdy neměla i kdyby do mě klackem mlátili ale teď mi stačí abych se opřela o stůl a hned mám na nohou jelita… Děkuji moc za jakoukoliv radu, snad nejsem za úplného blbce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

71451
21.2.16 09:37

@Simisa27 A u doktora si byla? Máš udělané kompletní krevní testy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4298
21.2.16 09:37

Těhotná nejsi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.2.16 09:41

Urcite zajdi na krevni testy ;) Me to prijde jakomozny nedostatek zeleza, ale mohlo by to byt i neco vaznejsiho :? Zkusila bych nasadit jeste nejake vitaminy. Ale ty modriny teda nevim ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1767
21.2.16 09:43
@Simisa27 píše:
Přeji všem dobré ráno.
Potřebovala bych poradit, už si nevím rady ale poslední měsíc jsem šíleně unavená. Je mi 23 let mám 3 letého syna a přítele který teď všechny povinnosti zvládá za mě, jelikož nejsem schopná nic udělat. Spím normálně celou noc, nikdy jsem podobné problémy neměla, spíš naopak, vždy jsem byla ranní ptáče plné aktivity… Ale teď, stačí jen vyjít schody a musím si jít lehnout, protože padám na hubu a jsem zadýchaná, za volantem klimbám a nejsem schopná se soustředit… Neudělám teď nic, neuvařim, neuklidim, neustále jen spim, nevydržím dlouho na nohou… Je to strašný i když bych tak moc chtěla, nezvládám to… Doma už začínám mít zle kvůli tomu, že nedělám nic jiného než spim ale ja vážně nejsem schopná ničeho, proto vás prosím o radu… Ještě jedna věc, nevím jestli by to s tim mohlo souviset ale pro jistotu to napíšu, poslední dobou se mi dělají na nohou modřiny, což jsem také nikdy neměla i kdyby do mě klackem mlátili ale teď mi stačí abych se opřela o stůl a hned mám na nohou jelita… Děkuji moc za jakoukoliv radu, snad nejsem za úplného blbce…

Určitě na krev a neodkládej to. Zadýchávání může být málo červených krvinek, tohle mám za sebou. Bylo to přesně tak - jednoduché věci jako výstup na Olymp, únava, vyčerpanost. Jsi bledá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Uju
6745
21.2.16 10:24

Příčin může být plno, určitě to chce krevní testy. Já měla takovouhle únavu před X lety, v práci jsem za sebou doslova tahala nohy, ještě jsem neměla hlavu na polštáři a už jsem spala, po cca dvou měsících jsem šla k lékaři, řekl mi, že je to od srdce 8o Dostala jsem léky a do 14ti dnů bylo vše OK.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7586
21.2.16 10:28

No, děvče, co nejrychleji k lékaři, vzít krev a udělat veškerá vyšetření, včetně vyšetření na leukémii.
Takto se to dost často projevuje, náhlá a velká únava s modřinami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1074
21.2.16 11:22

Upřímně, nechci strašit, ale takováto únava ve spojitosti s modřinami ve mně hned rozblikala kontrolou na leukemii, dojdinsi prosím co nejrychleji k doktorovi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
98
21.2.16 15:46

Tak vám všem moc děkuji za rady v týdnu si zajdu k doktorovi a budu doufat jen v to nejlepší… Snad mi s tím pomůžou at už je to cokoliv…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama