Neústupný kašel

Anonymní
24.9.19 21:06

Neústupný kašel

Ahoj všichni mám prosbu, dcera dostala před hodinou a čtvrt lék na kašel, Dithiaden, měl by zabrat ale dceři nezabírá… pořád má hrozny kašel, už jsem úplně zoufalá a nevím co ji muzu dat a co ne.. poradíte prosím některá? Děkuji moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2954
24.9.19 21:09

Namazat hrudník tymianovym krémem, psím sadlom, nebo olivovym olejem. Priznicuv zabal na krk. Cokoli vycucat. Aby se uklidnilo hrdlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3849
24.9.19 21:12

Nemáš doma Ventolin? Já mám s kašlem u dcery takové zkušenosti, že bych už mohla snad ordinovat. :roll: Jinak zvlhčovat vzduch a hodně větrat. Pokud měla Dithiaden, může ještě nějaké kapky, či sirup od kašle. Pokud má suchý kašel, tak třeba Sinecod, Tusin a pod.

Příspěvek upraven 24.09.19 v 21:20

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
363
24.9.19 21:20

Kašel je pravděpodobně suchý a dráždivý..?na dnešní noc viz. výše, jinak zítra zajdi do lékárny a kup ditustat(kapat 4× denne, myslim 26kapek-je to na obale, poctivě)..úleva by měla ale přijít později cca. 3.den..když už kašel bude vlhký, pustí se se hleny a bude vykašlávat, tak vysadit…poté muzes dat ambrobene nebo neco jineho na rozpusteni hlenu, ale u nas se to moc neosvedcuje, ptz se casto stane, ze se kasel opet vrati k suchemu…nechavam spis tak, ve vetsine pripadu si s tim telo poradi samo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.19 21:24

Ano ano, kašel je suchý dráždivý, jinak všem moc děkuji za rady

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie