Neustupující chřipka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 16:52
Neustupující chřipka

Ahoj holky,
Jsem ve 20tt, už týden ležím s šílenou chřipkou. Bolí mě krk, nehorázná rýma, bolest všeho :pocitac:
U doktora jsem byla a řekl mi, ať si vytřu krk genciálkou. Chci se vás zeptat, jestli jste to některá dělala a jak a co vám ještě pomohlo na bolest krku a šílenou rýmu? Septilen cucam a zatím bez známek úlevy :(

Reakce:
Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 14183 příspěvků 03.12.18 16:54

vykloktej slivovici

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20765 příspěvků 03.12.18 16:56

a teplotu nemáš?
Já na bolest v krku používala třeba Jox. Nevím, jak s těhotenstvím, na druhou stranu, je to jen lokální použití :think: Ale jestli se ti rozjíždí angína, tak to jen tak nerozeženeš.
Ještě domácí klasika, cibulový sirup (cibule s cukrem), hodně pít, zvýšit příjem céčka a b-komplex.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 17:11

Teplotu nemám, ale krk bílý ano. Doktor rikal, ze to na antibiotika urcite neni.. to same na orl :nevim: tak nevim. Kazdopadne uz s tim lezim tyden a nic nepomohlo.

sediza
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 03.12.18 17:29

A delali vám výter a CRP?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 17:32

Momentalne resim to stejne a jsem i ve stejnem tydnu. Napred jsem zvracela, pak bolest krku, silena ryma, nesnesitelny kasel. U doktora jsem byla první den, kdyz jsem zvracela a dnes jsem sla po 7 dnech znovu. Na antibiotika to pry neni. Dostala jsem nejaky prasky, o kterych jsem si precetla, ze nejsou doporucovany v tehotenstvi. Sla jsem tedy do lékárny aspon pro vincentku ve spreji, ale jakým zpisobem me na zacatku sjela pani magistra, to jsem nezazila :D . Nakonec nebudu poizivat nic. Pokracuji v cajich s medem a citronem a klid u televize.

Uživatel je onlineMakito
Zasloužilá kecalka 776 příspěvků 03.12.18 17:50

Měla jsem to takto od prosince loňského roku, protože pracuji s dětmi, tak jsem myslela, že je to normální, vždycky dva dny celkem dobrý, pak mě to chytlo, ležela jsem a spala po práci, pak jsem musela i na neschopenku, už to nešlo, takhle jsem prožívala snad tři měsíce, vždy o víkendu jak lazar. Nakonec jsem měla zánět hrtanu, nemluvila jsem tak 14 dní, doktorka mi vždy řekla, že to mám z práce a že mám ležet. Pak jsem si nechala udělat stěr a měla jsem tam streptokoka, jenže to už jsem byla i těhotná, tak jsem brala ATB 2× za sebou. Doufám, že mimi je v pořádku. Mám rodit každou chvíli.
Přeji brzké uzdravení :*

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >

Nevlastní sestra Aťky Janouškové na jejím pohřbu: Měla bych po ní dědit!

Poslední rozloučení s Aťkou Janouškovou přineslo jedno překvapení. Do... číst dále >