Neustupující chřipka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 16:52
Neustupující chřipka

Ahoj holky,
Jsem ve 20tt, už týden ležím s šílenou chřipkou. Bolí mě krk, nehorázná rýma, bolest všeho :pocitac:
U doktora jsem byla a řekl mi, ať si vytřu krk genciálkou. Chci se vás zeptat, jestli jste to některá dělala a jak a co vám ještě pomohlo na bolest krku a šílenou rýmu? Septilen cucam a zatím bez známek úlevy :(

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 13115 příspěvků 03.12.18 16:54

vykloktej slivovici

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20066 příspěvků 03.12.18 16:56

a teplotu nemáš?
Já na bolest v krku používala třeba Jox. Nevím, jak s těhotenstvím, na druhou stranu, je to jen lokální použití :think: Ale jestli se ti rozjíždí angína, tak to jen tak nerozeženeš.
Ještě domácí klasika, cibulový sirup (cibule s cukrem), hodně pít, zvýšit příjem céčka a b-komplex.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 17:11

Teplotu nemám, ale krk bílý ano. Doktor rikal, ze to na antibiotika urcite neni.. to same na orl :nevim: tak nevim. Kazdopadne uz s tim lezim tyden a nic nepomohlo.

sediza
Ukecaná baba ;) 1637 příspěvků 03.12.18 17:29

A delali vám výter a CRP?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 17:32

Momentalne resim to stejne a jsem i ve stejnem tydnu. Napred jsem zvracela, pak bolest krku, silena ryma, nesnesitelny kasel. U doktora jsem byla první den, kdyz jsem zvracela a dnes jsem sla po 7 dnech znovu. Na antibiotika to pry neni. Dostala jsem nejaky prasky, o kterych jsem si precetla, ze nejsou doporucovany v tehotenstvi. Sla jsem tedy do lékárny aspon pro vincentku ve spreji, ale jakým zpisobem me na zacatku sjela pani magistra, to jsem nezazila :D . Nakonec nebudu poizivat nic. Pokracuji v cajich s medem a citronem a klid u televize.

Makito
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 03.12.18 17:50

Měla jsem to takto od prosince loňského roku, protože pracuji s dětmi, tak jsem myslela, že je to normální, vždycky dva dny celkem dobrý, pak mě to chytlo, ležela jsem a spala po práci, pak jsem musela i na neschopenku, už to nešlo, takhle jsem prožívala snad tři měsíce, vždy o víkendu jak lazar. Nakonec jsem měla zánět hrtanu, nemluvila jsem tak 14 dní, doktorka mi vždy řekla, že to mám z práce a že mám ležet. Pak jsem si nechala udělat stěr a měla jsem tam streptokoka, jenže to už jsem byla i těhotná, tak jsem brala ATB 2× za sebou. Doufám, že mimi je v pořádku. Mám rodit každou chvíli.
Přeji brzké uzdravení :*

Neli2014
Stálice 81 příspěvků 09.12.18 18:52

Taky jsem byla pořád nemocná, hlavně děcka furt něco tahali ze školy a ze školky. Teď od září posilujeme imunitu celá rodina sirupem Sambucol. A děcka jsou v pohodě. Maximálně rýma.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedmiletý David žije díky novým játrům od dospělého dárce

Davidu Švestkovi je teprve sedm let a už strávil v nemocnici více času než... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >