Pohyby 35tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 16:43
Pohyby 35tt

Ahoj maminky :srdce: chtěla bych se Vás optat momentálně jsem 34+1 a pohyby cítím při pohybu opravdu malinko spíše vůbec pak si sednu nebo lehnu a po chvíli se malá ozve “ jen se otře” ale taky to není žádná diskotéka jinak žádné jiné pohyby necítím. Měla to některá podobně?

Přečtěte si článek: Jak probíhá 35. týden těhotenství?

Reakce:
P4ja
Kelišová 7218 příspěvků 1 inzerát 02.12.18 16:54
@Anonymní píše:
Ahoj maminky :srdce: chtěla bych se Vás optat momentálně jsem 34+1 a pohyby cítím při pohybu opravdu malinko spíše vůbec pak si sednu nebo lehnu a po chvíli se malá ozve “ jen se otře” ale taky to není žádná diskotéka jinak žádné jiné pohyby necítím. Měla to některá podobně?

Je klidně možné, že už tam má málo místa, tak to tolik necítíš.

Uživatel je onlineKristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9295 příspěvků 02.12.18 17:02

Už má málo místa, za mě normální. Já jsem 33+2tt a teda je pravda, že se tam chruje a kope mě dost, ale podle PA to není žádný obr takže má místa dost :) samozřejmě pokud se Ti to nezdá tak zajdi k lékaři :)

lucielorenc
Kecalka 426 příspěvků 8 inzerátů 02.12.18 17:15

Prcek se většinou ozýval, když jsem byla v klidu …hlavní diskotéka, byla večer u TV. Ke konci těhotenství, ale měl třeba méně akční dny a já jsem z toho byla někdy nervozní. Ale stačilo si dát něco sladkého a za chvíli se začal ozývat. Tak zkuste si dát nějakou čokoládu a uvidíte, každopádně kdyby to nepomohlo a měla by jste být z toho nervozní, tak si raději zajeďte k Dr . a tam prcka zkontrolují :)

Balatonek
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 02.12.18 17:24

S dcerou jsem měla placentu na přední stěně a téměř nic nebylo cítit, spíš takové lechtání. U syna jsem měla placentu na zadní stěně a to byla i dost zřetelně vidět přes břicho noha. :think: a pokud jsi nejsi jistá radši bych sjela k doktorovi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >