Je možné že jsem v tom, nebo je to jen například PMS?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lilly 1177
Nováček 4 příspěvky 30.11.18 21:59
Je možné že jsem v tom, nebo je to jen například PMS?

Ahojky maminky…
Omlouvám se, že vás otravuji dotazem, který je tu opravdu mnohokrát. Přes týden (už to budou skoro 2 týdny) mě stále bolí bradavky, jsem nafouknutá, pořád chodím čůrat, jsem náladová, myslím že mam trochu i větší prsa ale ne moc, jsem jako by mě někdo vzal něčím přes hlavu (prostě úplně mimo) a nejvíc mě asi úplně ničí obrovská únava. Nedávno mě začalo popichovat v břiše… Často trpím bolestí při i před menstruací… Ale toto je jiné toto je vždy takové píchnutí. Má kamarádka mi řekla, že ji i přijdu trochu nateklá. Mám zpoždění teprve 3. den ( skoro 4.). Zkoušela jsem si těhotenský test, ale vyšel negativní (řekla bych, že je ještě brzy). Je možné že bych byla těhotná? Budu moc ráda za ohlasy… Zatím pá :srdce:

Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 6002 příspěvků 30.11.18 22:07

Možné to je, záleží na citlivosti testu, ale 3 denní zpoždění už by mělo být vidět aspoň něco :nevim: vydržela bych a v pondělí zkusila nějaký hodně citlivý test.

Lilly 1177
Nováček 4 příspěvky 30.11.18 22:13

@Kriss Tina a nějaký typ na nejúčinnější? vůbec se v tom nevyznám. 8o

Kriss Tina
Kelišová 6002 příspěvků 30.11.18 22:17

@Lilly 1177 mě třeba vždycky spolehlivě vyšel mamatest nebo testy z dr Maxe. Ty mají vyšší citlivost. Ještě se hodně chválí clearblue, ty dělají i digitální, které ti poví i jaký seš týden, ale za mě jsou to vyhozené 2 stovky, když stejně dobře poslouží třeba ten mama za 40kc :think:

Tichošlápek
Extra třída :D 10902 příspěvků 30.11.18 22:19

Dnes ma většina testu citlivost 10. Pokud na nich nic není, tak těhotná nejsi. Jedině, ze by byla ovulace později než je bezne a pak by později vyšel i test. Ale - příznaky způsobuje hcg a ten by test již zachytil. Proto bych tvoje příznaky připisovala spíše pms

Lilly 1177
Nováček 4 příspěvky 30.11.18 22:21

@Kriss Tina dobře, moc děkuji za radu… Moc si toho vážím. V posledních dnech jsem opravdu z toho celého mimo a opravdu si vážím každé rády… :srdce:

Lilly 1177
Nováček 4 příspěvky 30.11.18 22:23

@Tichošlápek dobře, děkuji za názor :srdce:

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1205 příspěvků 30.11.18 22:29

Pokud by příznaky byly těhotenské tak by to už test ukázal, neboť příznaky způsobuje hcg hormon a právě test tento hormon zachytí ;)

Uživatel je onlinejizvíková
Extra třída :D 12682 příspěvků 30.11.18 22:58

Mívám totéž u cysty

kristyn.g
Závislačka 2904 příspěvků 01.12.18 00:38

pokud by ty příznaky byly těhotenské tak by byl test pozitivní :kytka: ale to neznamená že těhotná být nemužeš (i když příznaky nejsou těhotenské)… udělej si za pár dní test znovu a uvidíš, pokud i ten bude čistý tak z toho nejspíš nic nebude

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Cajthamlová se přirovnala k Farné a říká: Žena se mění celý život

Dietoložka, internistka a hvězda pořadu DoktorKA Kateřina Cajthamlová (56) se... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >