Nevolnosti až ve 13tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mihalka88
Stálice 81 příspěvků 30.11.18 17:17
Nevolnosti až ve 13tt

Tak jsem celou dobu machrovala, jak mi není vůbec špatně, až jsem se dočkala. Divné je, že už mám skoro ukončeny 13. týden těhotenství, a tyhle nevolnosti mám teprve pár dnů. Přitom se všude píše, že začínají brzo, a okolo toho 13. týdne přestávají, tak nechápu, proč já to mám naopak, a říkám si, zda to má vůbec s těhotenstvím nějakou souvislost a nepřiotrávila jsem se třeba jen někde jídlem :D. Nezvracím teda, ale během dne se mi několikrát stane, že se mi najednou dělá špatně, mám knedlík v krku, a mám strach že každý pohyb mi vyvola zvracení. Nebo mám strašně chuť na nějaké jídlo, pošlu pro nej přítele, a než se vrátí, je to to poslední na co bych se vůbec jen dokázala podívat a představa že to jím, mě absolutně natahuje. A to vše až teď. Ani jsem nikde na internetu nenašla, jestli je to normální nebo ne. Měl jste to někdo také tak?

Přečtěte si článek: Jak probíhá 13. týden těhotenství?

Reakce:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1253 příspěvků 30.11.18 17:19

Já taky :mrgreen: a nejsme určitě zdaleka jediný… :think:

lea79
Ukecaná baba ;) 2241 příspěvků 30.11.18 17:34

@Mihalka88 Já začala zvracet s koncem 12tt a zvracela jsem až do 6/7 měsíce u obou těhotenství. :cert: Ale zdaleka jsem nebyla jediná, kamarádka zvracela ještě v porodnici.

Mihalka88
Stálice 81 příspěvků 30.11.18 17:37

Tak jsem ráda, že v tom nejsem aspoň úplně sama :lol: . Ale stejně mi to připadá divné, protože ty nevolnosti se spojují s HCG, které teď už není nejvyšší… nedává mi to vůbec logiku :nevim:

lea79
Ukecaná baba ;) 2241 příspěvků 30.11.18 17:46

@Mihalka88 Tak u mne to bylo tím, že se mi v těhotenství ucpou dutiny ajsem zahleněná. Ráno když jsem vstala, tak mi to povolilo a začalo vše dráždit a pak to šlo ven. :nevim:

chs.jasmin
Echt Kelišová 7877 příspěvků 30.11.18 18:09
@Mihalka88 píše:
Tak jsem celou dobu machrovala, jak mi není vůbec špatně, až jsem se dočkala. Divné je, že už mám skoro ukončeny 13. týden těhotenství, a tyhle nevolnosti mám teprve pár dnů. Přitom se všude píše, že začínají brzo, a okolo toho 13. týdne přestávají, tak nechápu, proč já to mám naopak, a říkám si, zda to má vůbec s těhotenstvím nějakou souvislost a nepřiotrávila jsem se třeba jen někde jídlem :D. Nezvracím teda, ale během dne se mi několikrát stane, že se mi najednou dělá špatně, mám knedlík v krku, a mám strach že každý pohyb mi vyvola zvracení. Nebo mám strašně chuť na nějaké jídlo, pošlu pro nej přítele, a než se vrátí, je to to poslední na co bych se vůbec jen dokázala podívat a představa že to jím, mě absolutně natahuje. A to vše až teď. Ani jsem nikde na internetu nenašla, jestli je to normální nebo ne. Měl jste to někdo také tak?

Ahoj,

každé těhotenství je jiné. někdo třeba nemá nevolnosti po celou dobu těhotenství a někdo naopak zvrací ještě i na porodním sále.

Já jsem třeba v prvním těhotenství měla velké nevolnosti 7-14tt, zvracela jsem, hubla, měla stavy na omdlení a pak ze dne na den vše odeznělo a mě bylo skvěle, dokonce jsem jezdila s mužem do práce, abych přišla na jiné myšlenky.
A v druhém těhotenství mi asi týden bylo kolem poledne (v létě) mírně nevolno, ale spíš jsem měla jen žaludek na vodě, ale nic - nezvracela jsem, nebylo mi tak silně špatně, neměla jsem čich loveckého psa (v prvním těhu jsem odtahovala i nábytek s tím, že někde něco hnije, že to není možné - vše mi silně smrdělo).

Takže neboj, není to nic špatně :-)

lachtanice86
Kelišová 6623 příspěvků 30.11.18 18:40

Já blila do 22tt

jizvíková
Extra třída :D 12681 příspěvků 30.11.18 22:54

Já házela od 5tt do 28 tt, měla jsem tak 10 :poblion: denně, I víc. Prostě každá to má jinak

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >