Nevolnosti až ve 13tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mihalka88
Kecalka 112 příspěvků 30.11.18 17:17
Nevolnosti až ve 13tt

Tak jsem celou dobu machrovala, jak mi není vůbec špatně, až jsem se dočkala. Divné je, že už mám skoro ukončeny 13. týden těhotenství, a tyhle nevolnosti mám teprve pár dnů. Přitom se všude píše, že začínají brzo, a okolo toho 13. týdne přestávají, tak nechápu, proč já to mám naopak, a říkám si, zda to má vůbec s těhotenstvím nějakou souvislost a nepřiotrávila jsem se třeba jen někde jídlem :D. Nezvracím teda, ale během dne se mi několikrát stane, že se mi najednou dělá špatně, mám knedlík v krku, a mám strach že každý pohyb mi vyvola zvracení. Nebo mám strašně chuť na nějaké jídlo, pošlu pro nej přítele, a než se vrátí, je to to poslední na co bych se vůbec jen dokázala podívat a představa že to jím, mě absolutně natahuje. A to vše až teď. Ani jsem nikde na internetu nenašla, jestli je to normální nebo ne. Měl jste to někdo také tak?

Přečtěte si článek: Jak probíhá 13. týden těhotenství?

Reakce:
Kamkam
Ukecaná baba ;) 1417 příspěvků 30.11.18 17:19

Já taky :mrgreen: a nejsme určitě zdaleka jediný… :think:

lea79
Ukecaná baba ;) 2293 příspěvků 30.11.18 17:34

@Mihalka88 Já začala zvracet s koncem 12tt a zvracela jsem až do 6/7 měsíce u obou těhotenství. :cert: Ale zdaleka jsem nebyla jediná, kamarádka zvracela ještě v porodnici.

Mihalka88
Kecalka 112 příspěvků 30.11.18 17:37

Tak jsem ráda, že v tom nejsem aspoň úplně sama :lol: . Ale stejně mi to připadá divné, protože ty nevolnosti se spojují s HCG, které teď už není nejvyšší… nedává mi to vůbec logiku :nevim:

lea79
Ukecaná baba ;) 2293 příspěvků 30.11.18 17:46

@Mihalka88 Tak u mne to bylo tím, že se mi v těhotenství ucpou dutiny ajsem zahleněná. Ráno když jsem vstala, tak mi to povolilo a začalo vše dráždit a pak to šlo ven. :nevim:

chs.jasmin
Echt Kelišová 8767 příspěvků 30.11.18 18:09
@Mihalka88 píše:
Tak jsem celou dobu machrovala, jak mi není vůbec špatně, až jsem se dočkala. Divné je, že už mám skoro ukončeny 13. týden těhotenství, a tyhle nevolnosti mám teprve pár dnů. Přitom se všude píše, že začínají brzo, a okolo toho 13. týdne přestávají, tak nechápu, proč já to mám naopak, a říkám si, zda to má vůbec s těhotenstvím nějakou souvislost a nepřiotrávila jsem se třeba jen někde jídlem :D. Nezvracím teda, ale během dne se mi několikrát stane, že se mi najednou dělá špatně, mám knedlík v krku, a mám strach že každý pohyb mi vyvola zvracení. Nebo mám strašně chuť na nějaké jídlo, pošlu pro nej přítele, a než se vrátí, je to to poslední na co bych se vůbec jen dokázala podívat a představa že to jím, mě absolutně natahuje. A to vše až teď. Ani jsem nikde na internetu nenašla, jestli je to normální nebo ne. Měl jste to někdo také tak?

Ahoj,

každé těhotenství je jiné. někdo třeba nemá nevolnosti po celou dobu těhotenství a někdo naopak zvrací ještě i na porodním sále.

Já jsem třeba v prvním těhotenství měla velké nevolnosti 7-14tt, zvracela jsem, hubla, měla stavy na omdlení a pak ze dne na den vše odeznělo a mě bylo skvěle, dokonce jsem jezdila s mužem do práce, abych přišla na jiné myšlenky.
A v druhém těhotenství mi asi týden bylo kolem poledne (v létě) mírně nevolno, ale spíš jsem měla jen žaludek na vodě, ale nic - nezvracela jsem, nebylo mi tak silně špatně, neměla jsem čich loveckého psa (v prvním těhu jsem odtahovala i nábytek s tím, že někde něco hnije, že to není možné - vše mi silně smrdělo).

Takže neboj, není to nic špatně :-)

lachtanice86
Kelišová 7413 příspěvků 30.11.18 18:40

Já blila do 22tt

jizvíková
Extra třída :D 12800 příspěvků 30.11.18 22:54

Já házela od 5tt do 28 tt, měla jsem tak 10 :poblion: denně, I víc. Prostě každá to má jinak

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Falešná sestra Aťky Janouškové na Zindulkově pohřbu: Mám dostat nemovitost!

Falešná sestra Aťky Janouškové, která novinářům včera na pohřbu Aťky... číst dále >

Le Penová, Wilders a koncert Ortelu! Okamura svolal na Václavák obří SPD párty

Hodně netradiční událost bude už za necelý měsíc hostit pražské Václavské... číst dále >