Nevěra a pomsta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 11:02
Nevěra a pomsta

Ahoj holky, narovinu říkám, že si tu nebudu na nic hrát :cert: jsem totálně vytočená.
Na začátku roku jsem měla podezření na nevěru u partnera, tak jsem na něj udeřila. Prořekl se (že mu lezu do mobilu), tím pádem jsem měla jasno, že si s dotyčnou společnou kolegyní píšou. Ona se mi pak přiznala. Nebyla možnost domluvy, rozešli jsme se. Ale důvodem jsem byla já, já jsem se chovala špatně apod. Byla jsem z toho fakt špatná, až jsem si vsugerovala, že má pravdu, že jsem si to vymyslela a bla bla bla :zed: Nějak jsem se z toho dostala. Před nedávnem jsme se sešli, v opojení alkoholu se spolu vyspali. Ano, vlezla jsem mu na mobil a ano, stále si píšou erotické zprávy a kdesi cosi. Totálně mě to dostalo :pocitac: Ale o co teď jde?
Jelikož jsem se ujistila, co to je za **** :cert: a vím, že s takovým bych nikdy být nechtěla, tak začínám kout pikle :roll: Ona dotyčná má děti, manžela a on o tom neví. Nechci jim to rozbořit, jako to udělala ona mně (což mě začalo taky teď svrbit a docházet, ještě když ten můj **** mi lhal a hodil vinu na mě), jen jí trochu postrašit. Myslím, že ho jen vodí za nos a dělá jí to dobře, jinak pochybuji, že by se rozvedla kvůli němu. A on (jako každý druhý chlap?!) myslí pinďourem, takže nejspíš zamilovanej a slepej, nejspíš i blbej. Takže přemýšlím jak trochu vystrašit? A když nic jiného, tak se aspoň vypsat. :D :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Reakce:
Khalesi
Zasloužilá kecalka 901 příspěvků 11.06.19 11:07

Nechovat se jako malej fakan je zakladem dospelosti :roll:

Prober se, venuj se svemu zivotu a neplet se do zivotu jinych lidi.

toma0105
Kecalka 325 příspěvků 11.06.19 11:09

Asi bych napsala jejímu manželovi, ať z toho taky něco má

Khalesi
Zasloužilá kecalka 901 příspěvků 11.06.19 11:09

A kdyby nahodou tak me manzel podvadel s kamoskou kdyz uu jsme meli dve deti takze jooo, vim o cem rec a fakt jsem dospela a mam hrdost.

Helca83
Ukecaná baba ;) 1104 příspěvků 11.06.19 11:09

K cemu Ti to bude? Chapu ze jsi vytocena, ale kasli na to, nebo se tim chvilku bav ve svych predstavach, a pak si radsi dojdi zabehat/na manikuru/s kamaradkou ven… uz je to za Tebou a timhle to nezlepsis…

Bubla_Bučková
Kelišová 6723 příspěvků 11.06.19 11:12
@Anonymní píše:
Ahoj holky, narovinu říkám, že si tu nebudu na nic hrát :cert: jsem totálně vytočená.
Na začátku roku jsem měla podezření na nevěru u partnera, tak jsem na něj udeřila. Prořekl se (že mu lezu do mobilu), tím pádem jsem měla jasno, že si s dotyčnou společnou kolegyní píšou. Ona se mi pak přiznala. Nebyla možnost domluvy, rozešli jsme se. Ale důvodem jsem byla já, já jsem se chovala špatně apod. Byla jsem z toho fakt špatná, až jsem si vsugerovala, že má pravdu, že jsem si to vymyslela a bla bla bla :zed: Nějak jsem se z toho dostala. Před nedávnem jsme se sešli, v opojení alkoholu se spolu vyspali. Ano, vlezla jsem mu na mobil a ano, stále si píšou erotické zprávy a kdesi cosi. Totálně mě to dostalo :pocitac: Ale o co teď jde?
Jelikož jsem se ujistila, co to je za **** :cert: a vím, že s takovým bych nikdy být nechtěla, tak začínám kout pikle :roll: Ona dotyčná má děti, manžela a on o tom neví. Nechci jim to rozbořit, jako to udělala ona mně (což mě začalo taky teď svrbit a docházet, ještě když ten můj **** mi lhal a hodil vinu na mě), jen jí trochu postrašit. Myslím, že ho jen vodí za nos a dělá jí to dobře, jinak pochybuji, že by se rozvedla kvůli němu. A on (jako každý druhý chlap?!) myslí pinďourem, takže nejspíš zamilovanej a slepej, nejspíš i blbej. Takže přemýšlím jak trochu vystrašit? A když nic jiného, tak se aspoň vypsat. :D :think:

Já chápu část pomsty… Já bych do toho šla, měla SIS to vyfotit a poslat manželovi té kolegyně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 11:14

@Bubla_Bučková popravdě? mám fotku, kterou mu posílala… jen nemám číslo na manžela… ano, nechovat se jako malá, ale mně by se asi ulevilo a oko za oko

Bubla_Bučková
Kelišová 6723 příspěvků 11.06.19 11:18
@Anonymní píše:
@Bubla_Bučková popravdě? mám fotku, kterou mu posílala… jen nemám číslo na manžela… ano, nechovat se jako malá, ale mně by se asi ulevilo a oko za oko

Ale to všechno smete ze stolu… Chtělo to důkaz o nevěře a klidně poslat poštou :)

bublifucekk
Stálice 76 příspěvků 11.06.19 11:20
@Anonymní píše:
@Bubla_Bučková popravdě? mám fotku, kterou mu posílala… jen nemám číslo na manžela… ano, nechovat se jako malá, ale mně by se asi ulevilo a oko za oko

pokud máš možnost, tak vlez do mobilu ještě jednou, ofoť konverzaci, sežeň číslo na manžela a pošli mu to. pokud to nejde, tak třeba přes fb. já bych to udělala, nesnáším podvádění.

Safrik
Ukecaná baba ;) 1018 příspěvků 11.06.19 11:20

Taky bych teda jejiho manzela pobavila, at vi co ma doma za ×××.. Jestli vis jak se jmenuje tak ho najdi na facebooku nebo tak.. Doufam ze ji manzel udela doma rosambo ze uz na zadnyho zadanyho chlapa nesahne.. a co se tyce byvaleho, tak je to deb××

Lama Lama
Hvězda diskuse 53280 příspěvků 11.06.19 11:20

Nic, nechat ho plavat, jeho povaha a způsob, jakým vede partnerský život, se mu pomstí sám. Nebude to na počkání. Ale zas to bude elegantní a nemusíš si kazit karmu ( dělat ze sebe pí. ču), vynakládat energii.

bartsch
Závislačka 5000 příspěvků 11.06.19 11:24

Vy dva už spolu nejste, ne? Tak o co ti jde? Jednou ses s ním teď vyspala a tím pádem má k tobě nějaké závazky? Nerozumím tomu. Já bych to už nechala být, nejsem nezralé děcko s nulovou hrdostí, abych se mstila. Udělala bych tlustou čáru a začala žít svůj život. Pro jedno kvítí slunce nesvítí :roll: Každému se to zlé jednou vrátí.

hadraplanka
Zasloužilá kecalka 514 příspěvků 11.06.19 11:26
@Anonymní píše:
Jelikož jsem se ujistila, co to je za **** :cert: a vím, že s takovým bych nikdy být nechtěla, tak začínám kout pikle :roll: Ona dotyčná má děti, manžela a on o tom neví. Nechci jim to rozbořit, jako to udělala ona mně (což mě začalo taky teď svrbit a docházet, ještě když ten můj **** mi lhal a hodil vinu na mě), jen jí trochu postrašit. Myslím, že ho jen vodí za nos a dělá jí to dobře, jinak pochybuji, že by se rozvedla kvůli němu. A on (jako každý druhý chlap?!) myslí pinďourem, takže nejspíš zamilovanej a slepej, nejspíš i blbej. Takže přemýšlím jak trochu vystrašit? A když nic jiného, tak se aspoň vypsat. :D :think:

Fakt máš zapotřebí se takhle ponižovat? Nejlepší pomsta je ignorace. Nenič život někomu (manžel a dítě), kdo za to nemůže jen proto, že tobě to podělalo ego.

Keyllah
Extra třída :D 12390 příspěvků 11.06.19 11:26
@Anonymní píše:

to by nebylo oko za oko. Tebe podrazil chlap, tak si to máš vyřídit s ním. Ale chápu, že bezbranné děti jsou jednodušší cíl...……..

jipo
Závislačka 2721 příspěvků 11.06.19 11:28
@Anonymní píše:

Vykašli se na ni a sveď jí manžela. Pak ty fotky můžeš poslat jí.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Váš příspěvek
Reklama