Nevěra s nevěrným

Anonymní
11.9.20 22:42

Nevěra s nevěrným

Ahoj cítím se dost zmateně a nemám se ani komu svěřit… A pomohlo by mi znát jiný názor :zed:
S přítele sme spolu 10 let už od mých 15cti :zed: nevěrná sem mu už byla a přišla jsem na to že lepšího chlapa sem si nemohla přát :(
Měla sem dost stresové období a dala na instagramu žádost k sledování kluka Tomáše který mě vždy přitahoval už 4roky co jsem na něj narazila na tindru (mívám ho zkouknu kdo tam je, a během 30minut ho mažu :mavam: ) vždy nám spadla shoda věděla sem že měl před tím přítelkyni ale v březnu mi na tindru
po1 napsal tak sme si psali chvilku pak byl pryč daleko ode mě a ignor smazala sem tindre po 3 dnech a teď když sem poslala žádost mi hned psal odkud se známe a že nám teď schůzka určitě výjde v Po sme se dohodli na St ale pak že už zítra, no úterý sem se těšila bohužel to nedopadlo ale nevadilo mi to aspoň sem nemusela být nevěrná… Odepisovala a stroze jako on jeho zájem se navýšil a já nevěděla jak ze středeční schůzky která neměla být vyvlíknout…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1226
11.9.20 22:44

Pointa?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24998
11.9.20 22:45

Tobě je 25 a neumíš napsat normální větu? :roll: vždyť to nemá hlavu ani patu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15229
11.9.20 22:45

8o V neděli večer a v pondělí ráno?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2878
11.9.20 22:50

Přečetla sis to po sobě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5139
11.9.20 22:52

Sice moc nechápu co tím chce básník říci, ale kdyby sis opravdu myslela, že lepšího chlapa nemůžeš mít, tak furt nečumíš po jiných. V 25 si nevyzrálé děcko a spis bych řekla, že si troll

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93975
11.9.20 22:59

Tak jsem to dočetla do konce a taky se cítím dost zmateně :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.20 23:00

*

Nasedla do auta a a byli sme se projít na rozhlednu… Nahoře si sedli povídali on si stoupnul a něco mi ukazoval já si stoupla povídali si on mě obejmul hladil když vicítil že nejsem moc pro tak sme šli nahoru na rozhlednu koukali z výšky 🌆 pak sem se cítila trochu nucená se sním líbat i když sem se odtahovala moc polevil i když se pak snažil víc a víc ale mě se nelíbilo že mě nutí hlavou sem měla hromadu věcí co mi vadilo to dělá s každou? Jakto když se odtahuju on mě násilím tlačí k sobě ale ne sem neřekla 🤷🏼‍♀️ pak když vicítil že nic z toho nebude řekl tak se jdeme projít po tmě sme si povídali v autě sem si ho prohlížela a věděla sem jak moc se mi líbí mě líbal a tlačil k sobě na sílu ale už mi bylo jasný že bez sexu mě asi nepustí :? Bránila sem se ale nakonec podlehla protože z toho dominantního chlapa byl kluk který se a já se ho přestala bát🙈 a dneska sem zjistila že je zasnoubený :roll: nechápu proč když měl jet domů za ní jel za mnou 🤷🏼‍♀️ a tak moc chtěl být se mnou když na něj čekala doma partnerka

• Citovat
  • Nahlásit
17084
11.9.20 23:03

Hele, úplně v pohodě. Klidně si dej rande, buď opět nevěrná, nemáme tady s tím problém. Je super, že máš doma nejlepšího chlapa na světě, protože hned jak se tvoje nevěry provalí, bude ten super chlap volnej pro nějakou superbabu, která ho ocení a bude mu věrná. Dobrejch chlapů je málo a od tebe hezký, že děláš všechno proto, aby jsi ho poslala nějaké vyzrálejší a dospělejší holčině…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.9.20 23:05

25, nebo 13?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15229
11.9.20 23:06

🤦‍♀️ Já ho taky nechápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13743
11.9.20 23:07

V 25 vyplodis tohle? Doufám že si troll, protože jestli ne, si úplně tupá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17084
11.9.20 23:09
@Anonymní píše:
Nasedla do auta a a byli sme se projít na rozhlednu… Nahoře si sedli povídali on si stoupnul a něco mi ukazoval já si stoupla povídali si on mě obejmul hladil když vicítil že nejsem moc pro tak sme šli nahoru na rozhlednu koukali z výšky 🌆 pak sem se cítila trochu nucená se sním líbat i když sem se odtahovala moc polevil i když se pak snažil víc a víc ale mě se nelíbilo že mě nutí hlavou sem měla hromadu věcí co mi vadilo to dělá s každou? Jakto když se odtahuju on mě násilím tlačí k sobě ale ne sem neřekla 🤷🏼‍♀️ pak když vicítil že nic z toho nebude řekl tak se jdeme projít po tmě sme si povídali v autě sem si ho prohlížela a věděla sem jak moc se mi líbí mě líbal a tlačil k sobě na sílu ale už mi bylo jasný že bez sexu mě asi nepustí :? Bránila sem se ale nakonec podlehla protože z toho dominantního chlapa byl kluk který se a já se ho přestala bát🙈 a dneska sem zjistila že je zasnoubený :roll: nechápu proč když měl jet domů za ní jel za mnou 🤷🏼‍♀️ a tak moc chtěl být se mnou když na něj čekala doma partnerka

Protože je to chlap, ulovil další babu, zvednul si sebevědomí. Mimochodem…proč ty jsi jela za ním a tak moc chtěla být s ním, když na tebe doma čekal partner… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5887
11.9.20 23:09

No to je matroš, podle projevu bych ti tipla o těch deset let míň :roll: Dotaz nebo pointa zní jak? Jediná otázku teda vidím na konci - proč jel za mnou a tak moc chtěl být se mnou, když na něj čekala partnerka? No protože je to kurevník a jakej šel, takovou potkal :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
409
11.9.20 23:15

Nerozumim reci tveho kmene :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu