Neví někdo, co to je? Červené skvrny na tříslech a krku

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.18 20:44
Neví někdo co to je?

Jestli tady bylo už něco podobného tak se omlouval, ale dcera si našla toto na tříslech, pod prsy a na krku. Neví někdo o co jde? :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.18 20:47

S tým by sem isla honem k lékarke. Nevyzera to vôbec dobře. A naozaj to mozek byť nejaka alergicka reakcia

Litta
Extra třída :D 13488 příspěvků 04.08.18 20:47

Nemáte doma morče nebo králíka? :think: http://www.dvojcata.org/node/709714

Detsa
Extra třída :D 10942 příspěvků 04.08.18 20:48

To vypadá, že to má zapařený/sedřený. Nebyla v mokrým prádle dlouho ? to se stává. Ale překvapuje mě i ten krk, tam je to neobvyklý :think: - tak možná alergická reakce?

Kackaculková
Nováček 6 příspěvků 04.08.18 20:50

Vypadá to jako pásový opar,šla bych hned k doktorce a klidně jeďte na pohotovost. Kolik je dceři?

Kaileee
Kecalka 305 příspěvků 04.08.18 20:50

To je jen z vedra, klid

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2059 příspěvků 04.08.18 20:50

Vypadá to jako kdyby se škrábala na těch místech,kde se potí,měla jsem to pod prsy,když jsem chodila do práce , večer to vždycky strašně svědělo a já to drbala a vypadalo to podobně.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2059 příspěvků 04.08.18 20:51

@Kackaculková pásový opar vypadá jinak a hlavně by to neměla na třech místech najednou.

Maja25
Závislačka 3890 příspěvků 04.08.18 20:51

Tohle vypadá, že to je zapařené. Zkusila bych to mazat Bepanthen mastí na opruzeniny. A nebo zajít do lékárny a chtít přímo mast co používají například v LDN u pacientů co se jim v záhybech dělá přesně tohle ze zapaření. Mast je od Hartmana a je myslím růžová nebo modrá. Teď si nepamatuji co jsme používali. :nevim:

Litta
Extra třída :D 13488 příspěvků 04.08.18 20:53
@Aduš8 píše:
Vypadá to jako kdyby se škrábala na těch místech,kde se potí,měla jsem to pod prsy,když jsem chodila do práce , večer to vždycky strašně svědělo a já to drbala a vypadalo to podobně.

To si to mohla roznést, no. Měla jsem v dospívání podobnou vyrážku, ale nepamatuji si, že by to mělo takové pupínky. Každopádně Dr. to označila za impetigo, něčím jsem to mazala a hlavně si po tom dobře umýt ruce, aby se to nešířilo. A v pohodě. Když to do pondělí nezmizí, šla bych radši na dermato/k dět­ské Dr.

Kaileee
Kecalka 305 příspěvků 04.08.18 20:54

Je to fakt z potu, typicke, hlavně pod prsy.. namaz sudocremem a zitra bude lepe… a vetrat

Kackaculková
Nováček 6 příspěvků 04.08.18 20:55

@Aduš8
Měla jsem to také pod oběma prsy zrovna teď nedávno a na krku a pásový opar to byl a vypadalo to zcela stejně. Stačí aby si sahala na místo kde to má a potom na jiné místo a roznese si to všude.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.18 21:00
Zakladatelka

Dcera to má bohužel už třetí den i přesto, že mažeme sudokrémem a zkoušeli jsme i bepanthen a neustupuje to. Spíše se to rozlézá dále a dceru to neuvěřitelně palčivě bolí :(

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2059 příspěvků 04.08.18 21:02

Tak pokud to bolí a mažete to,tak to pásový opar bude,co nejdřív k lékaři pro antivirotika. Já to pochopila,že se jí to udělalo během jednoho dne,to by se to nerozneslo tak rychle na tři místa.

Konnny
Ukecaná baba ;) 2388 příspěvků 04.08.18 21:04

Vypadá to opravdu na pásový opar, šla bych i na pohotovost, bude se to rozlézat a pokud to je pásák, může napadnout nervy.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Mareš překvapil: Umí se nadchnout i pro jiné věci, než je jeho „soukoncertí“

Vánoce se kvapem blíží a ještě než Leoš Mareš (42) překvapí choť Moniku a své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >