Mohu být těhotná přes menstruaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.19 14:52
Nevim co si myslet o mem problemu

Dobry den je mi 29let mam doma male dite a nyni k veci pred 12dny jsem mela ms krvacela jsem dost nikdy jsem to nemela. neberu antikoncepci. s muzem sexujeme bez ochrany myslite ze bych nohla byt tehu i pres ms? dnes je mi na zvraceni boli me prsa hodne a jsem unavena.nic si nevsugeruji neumim to.tak bud a nebo.mam udelat test? co myslite blby komentare si nechte. lecim se se stitnou zlazou. nikdy mi tak nebylo ani kdsz jsem cekala prvni.

Reakce:
evulinda79
Kecalka 193 příspěvků 18.08.19 14:55

Když sexujete s mužem bez ochrany, tak můžete být těhotná kdykoliv

Monchichik
Echt Kelišová 9632 příspěvků 18.08.19 14:56

To fakt nemůžeme vědět, možné je všechno…přeci se nepotřebuješ ptát jiných, jestli si máš udělat test…to ho uděláš podle toho, co ti kdo řekne?

wildcherry
Neúnavná pisatelka 19185 příspěvků 18.08.19 15:00

Mlcim teda, vesteckou kouli a dalekohled do delohy schovavam zpet do supliku.

evulinda79
Kecalka 193 příspěvků 18.08.19 15:01

Píšete o blbých komentářích, ale ona už i ta otázka…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.19 15:10

Jen jsem se zeptala nic viczkusim zitra test nemam doma.ale je mi jen divne ze jsem to melahodne

Halamka
Závislačka 4145 příspěvků 18.08.19 15:11
Verun83
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.19 15:18

Nezlob se, ale ty mas dite a nemas jak zjistit, zda jsi tehu? Do delohu ti odsud nevidime.

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1580 příspěvků 18.08.19 15:40
@Anonymní píše:
Jen jsem se zeptala nic viczkusim zitra test nemam doma.ale je mi jen divne ze jsem to melahodne

Neříkám, možný je všechno. Ale pokud by silný krvácení souviselo nějak s těhotenstvím, bohužel spíš s nevydařeným. Když už. MS a těhotenství se přece vylučuje. Najdou se případy, kdy ne, ale těch je ve srovnání s ostatními minimum, a ve chvíli kdy je ta ms ještě k tomu silná?
S klidným svědomím nemůže nikdo napsat, že si neumí vsugerovávat. To se totiž děje podvědomě.

azaleila
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 44 inzerátů 18.08.19 15:41

Prázdniny za chvíli končí… tak si to zakládání hloupých témat ještě chvíli užijeme, že? :mrgreen:
Já bych na místě zakladatelky test nedělala. Počkala bych, až „to“ přijde a založila diskuzi „myslíte, že už je to porod?“ :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.19 15:45

@azaleila tebe se nikdo na nic neptal tak se laskave uklidni.cim vic lidi tim horsi co :D :D

azaleila
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 44 inzerátů 18.08.19 18:43
@Anonymní píše:
@azaleila tebe se nikdo na nic neptal tak se laskave uklidni.cim vic lidi tim horsi co :D :D
:pankac:
mrav
Vesmírná mluvilka 32389 příspěvků 18.08.19 19:55
@wildcherry píše:
Mlcim teda, vesteckou kouli a dalekohled do delohy schovavam zpet do supliku.

Lezeš do revíru naší vědmě @ludmilaadamkova :lol: :mavam:

wildcherry
Neúnavná pisatelka 19185 příspěvků 18.08.19 20:14
@mrav píše:
Lezeš do revíru naší vědmě @ludmilaadamkova :lol: :mavam:

Neznam :P

Syl33
Povídálka 29 příspěvků 21.08.19 18:18
@Anonymní píše:
Dobry den je mi 29let mam doma male dite a nyni k veci pred 12dny jsem mela ms krvacela jsem dost nikdy jsem to nemela. neberu antikoncepci. s muzem sexujeme bez ochrany myslite ze bych nohla byt tehu i pres ms? dnes je mi na zvraceni boli me prsa hodne a jsem unavena.nic si nevsugeruji neumim to.tak bud a nebo.mam udelat test? co myslite blby komentare si nechte. lecim se se stitnou zlazou. nikdy mi tak nebylo ani kdsz jsem cekala prvni.

Mě bylo kdysi na gynde řečeno, že otěhotnět se nedá při menstruaci. Když se chlap udělá do ženy, která zrovna menstruuje, tak je to prý nějak uzavřené a nejde otěhotnět. :nevim: Jednou jsem se na to ptala své gynekolozky. Dá se otěhotnět 5 dní před ovulaci, mezi ovulaci a 5 dní po ovulaci. Prý.

Váš příspěvek
Reklama