Nevím, co to

28.3.17 21:34

Nevím co to

Dobrý den,
Promiňte za poněkud asi blbou otazku a nevím, kam bych to zařadila, ale znáte bezrádí..
s klukem jsem spala 10.2. Beru antikoncepci Belara a meli jsme i kondom, jenže se nam pořadí svlékal.. delala jsem si 3 testy, jen pro jistotu.. asi po 10 dnech, po 20 a teda pred 2 dny. Vsechny negativní.
Poslední dobou jsem strasne unavena, byla bych schopna Prospat cely den, mam hrubé bradavky, boky, prsa me porad boli, porad jím.. testy u doktorek většina negativní.
Prosim o radu, co by to mohlo byt, nebo jestli někdo ma zkušenost?. Dekuji strasne moc za radu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28.3.17 21:38

@Pavla1027297 jarní únava, změna času, víc stresu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
28.3.17 21:44

Tomu se říká schíza. Částečně odbouratelna duslednym užíváním antikoncepce a vykonáváním sexu s tím, koho považujeme za svou životní lásku a případná nehoda by nebyla zas taková tragédie.

Pokud máš zravku, tělo si něco žádá, tipuju vitamíny, když máme to jaro, může to být tzv. jarní únava. Takže ovoce, zeleninu, dostatek neslazenych tekutin, dostatek pohybu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
4.4.17 12:52

Jsem zmatená

Dobrý den,

Asi to bude znít hloupě ale před 3 měsíci jsem měla nechráněný sex s tehdejším přítelem. A teď po 3 měsících mě začali bolet prsa a jde to až k lopatkám. Jsem často unavená a bolí mě hlava. Každopádně byla jsem včera na ambulanci a tam mi paní doktorka řekla, že vidí něco v děloze a neřekla přesně co, což nechápu ale byla to taková černá fazole. Krev mi brali a hcg vyšlo 3 ale beru dva druhy antiepileptik tak nevím jestli mi to nezredilo krev a v moči také nic nemám. Menstruaci mám ale vždy se zpožděním a krátkou. Nesetkal se s stím někdo z vás?
Děkuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama